Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Hra skončila. Národní demokracie vyzývá k okamžité výstavbě hraničního plotu a hermetickému uzavření hranic

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie vyzývá vládu České republiky, aby okamžitě začala konat a hermeticky uzavřela hranice po celém jejich obvodu. Po rozhodnutí Německa a Rakouska o uzavření hranic a po hermetickém utěsnění hranic mezi Maďarskem a Srbskem je toto opatření, po kterém již Národní demokracie volá několik měsíců, zcela nezbytné. Každé další váhání s definitivním uzavřením našich hranic by se našemu státu a našim občanům mohlo stát osudným.

Je velmi pravděpodobné, že vlny migrantů valící se především do Německa budou hledat jediné slabé místo, které po uzavření hranic našich sousedů zbývá a to je naše otevřená hranice. Opatření, kdy premiér Sobotka posílá na hranice několik set policistů, se tváří v tvář hrozícímu nebezpečí jeví nejen jako nedostatečná, ale jako výsměch českým občanům. Dnes, kdy se před našima očima hroutí utopický projekt Evropské unie a kdy schengenská iluze už definitivně vzala za své, je třeba začít jednat. Po krachu bruselského jednání ministrů vnitra je již definitivně jasné, že se Brusel pokusí vnutit nám povinné kvóty na přijetí migrantů silou.

  • hra-skoncila-narodni-demokracie-vyzyva-k-okamzite-vystavbe-hranicniho-plotu-a-hermetickemu-uzavreni-hranic

Národní demokracie věrna svému heslu „Ani jednoho uprchlíka“ udělá vše pro to, aby této katastrofě zabránila. Víme, že premiér Sobotka a celá vládní i opoziční proevropská politická garnitura se nikdy nesmíří s krachem projektu Evropské unie, na kterém jsou politicky i ekonomicky a mnohdy i osobně zainteresováni. Víme, že obětují klidně i bezpečí našich občanů, aby nemuseli přiznat totální krach bruselského projektu a přiznání osobní odpovědnosti.

Jediné řešení této situace vidí Národní demokracie ve vypsání předčasných voleb, kde by si současná proevropská garnitura ověřila, zda má ještě mandát vést tuto zemi v době jejího mimořádného ohrožení. Podle Národní demokracie nemá současná vláda pro přijetí „kapitulace“ v podobě přidělených imigrantů mandát. Je třeba, aby si vláda přestala nalhávat, že na jednání premiérů bude moci rozdělení imigrantů pomocí povinných kvót zabránit.

Všichni víme, že to není možné. Hra skončila. Jediné řešení pro Bohuslava Sobotku je podání demise a vypsání nových voleb. Národní demokracie dává přednost tomuto klidnému scénáři.

Pokud by však měl být vláda nadále ignorovala hlas lidu a v Bruselu kapitulovala, použije ND všech legálních prostředků k vyvolání dostatečného tlaku na vládu, aby odstoupila a umožnila jmenování dočasného úřednického kabinetu, který by zajistil obranu naší země v této pohnuté době.

To je však otázka nejbližších měsíců. Konat je ale třeba ihned.

Předsednictvo Národní demokracie, 15. září 2015

Viz: http://narodnidemokracie.cz/hra-skoncila-narodni-demokracie-vyzyva-k-okamzite-vystavbe-hranicniho-plotu-a-hermetickemu-uzavreni-hranic/

Facebook komentáře