Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hanebná sexualizace dětí nemá ve školství co pohledávat – Informujte se u ředitelů školních zařízení

V Olomouci, dne 09.07.2023

Jak velkou cenu mají pro německé Zelené základní principy ochrany dětí, se právě ukazuje v Hannoveru, kde Die Grünen (Zelení) vládnou: ředitelé mateřských škol AWO zde plánovali zřídit „místnost pro zkoumání těla", ve které chtěli nechat děti předškolního věku napospas „fyzickým a sexuálním hrám".

V České republice se o zavádění takových konceptů do vzdělávacích zařízení zasazují zejména Piráti a STAN

  • hanebna-sexualizace-deti-nema-ve-skolstvi-co-pohledavat-informujte-se-u-reditelu-skolnich-zarizeni
VÍCE INFORMACÍ ZDE

Standardy pro sexuální výchovu v Evropě, v jejichž rámci jsou „hry na doktory“ do předškolních osnov aplikovány, uplatňují i v tuzemsku působící nezisková organizace Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu, z. s., jejíž činnost je zastřešována feministickou organizací Česká ženská lobby. Ve svých stanoviscích vychází ze závěrů a materiálů Světové zdravotnické organizace WHO, kdy přebírá materiály výhradně z Německa od BZgA Die Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung, úřadu přímo podřízeném německému ministerstvu zdravotnictví, se kterým je v přímé spolupráci.

Součástí programu je stimulovat již v raném věku i ty nejmenší děti k sexuálním signálům a náladám. V denních centrech péče o děti a ve školkách se praktikuje předčasná sexualizace - ať už otevřeně, nebo skrytě. Denní školka AWO v Hannoveru je jen špičkou ledovce.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

V každé německé obci dnes existuje „queer“ sdružení, které učí děti a mládež o gay a lesbickém „coming outu“ - ve spolupráci se školami a denními centry. Mnohé děti považují nucené „lekce“ za útočné a zahanbující. Rodiče do toho podle tvůrců těchto programů a jimi spřátelených politiků nemají co mluvit: Ne. Stát si s dětmi nebude dělat to, co chce. My občané, rodiče a prarodiče tomu musíme konečně učinit přítrž.

Pošlete následující Informovanost zákonných zástupců ředitelům školních zařízení, které navštěvují Vaše děti. Informujte se o všem, co je Vašim dětem ve školkách a na školách předkládáno. Protestujte proti genderové sexualizaci dětí, která porušuje jejich intimitu a důstojnost.

INFORMOVANOST ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ ZDE


Ivana Schneiderová a Zdeněk Chytra

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-07-13 12:20
loupežníci+stan dokazují, že jsou úchyláci
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře