Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Globalisté pro lidstvo připravují bio-eko-technofašismus, ale my jim musíme sypat písek do soukolí!

Světová válka je s ohledem na jaderné zbraně nemožná. Avšak tzv. „horká“ válka není jediným možným typem sociální katastrofy. Existují i jiné typy. Například v roce 2010 Jacques Attali (poradce prezidenta francouzského Mitteranda) řekl, že pandemie usnadní přechod k novému světovému řádu.

To, co se odehrává poslední dva roky, je metoda sociální války špiček proti masám. Cílem této globální sociální války je dle Světového ekonomického fóra globální zavedení podílnického (inkluzivního) kapitalismu. S tím souvisí výrazné snížení spotřeby. Světové ekonomické fórum používá termín antirůst a jeho ředitel Klaus Schwab tvrdí, že světu budou vládnout „moudré“ korporace, my budeme méně spotřebovávat, nebudeme nic vlastnit, ale život bude šťastnější. To znamená, že chtějí ohromně snížit všem životní úroveň.

  • globaliste-pro-lidstvo-pripravuji-bio-eko-technofasismus-ale-my-jim-musime-sypat-pisek-do-soukoli

Sobě ne, ale všem ostatním ano. Prvním prostředkem, jak toho má být dosaženo, je tzv. zelená ekonomika, zelená agenda a údajný boj proti vlivu klimatu. Jedná se však o plán drastického zchudnutí většiny obyvatelstva a zničení velké části průmyslu. Dalším prostředkem je tzv. medikalizace života, což souvisí s údajnou pandemií a povinnou vakcinací. Mimochodem WHO nedávno vydala prohlášení, že pandemii oficiálně nikdy nevyhlásila a že šlo jen o neoficiální názor.

A třetí prostředek dosažení inkluzívního kapitalismu je globální digitalizace, která má za úkol zničit státy. Digitalizace má lidem vnutit virtuální svět místo toho reálného. Podle globalistů by bylo nejlepší, kdybychom jen seděli doma, jedli šlupky z brambor - které obdržíme za sociální kredity při „slušném“ otrockém chování, nořili se do virtuálních světů a mysleli si, že cestujeme a žijeme „báječné“ životy.

Navíc nedá se mluvit jen o pouhé digitalizaci, ale o biokybernetizaci. Schwab totiž vysvětlil, co myslí čtvrtou průmyslovou revolucí. Řekl, že zatímco první tři průmyslové revoluce spočívaly v tom, co člověk dělá se světem, čtvrtá průmyslová revoluce je o tom, co se bude dělat s člověkem. Lidé se mají stát geneticky modifikovanými. Změní se jejich identita. Čtvrtá průmyslová revoluce je o změně lidského genomu, jde o vytvoření jiného typu člověka. O to usilují transhumanisté. Přihlásit se k programu Průmysl 4.0, znamená přihlásit se k destrukci tradičních lidských hodnot. Světové ekonomické fórum také tvrdí, že ve světě digitalizace už nebude existovat žádný stát.

Stát je však systém pro přežití a rozvoj národa. Je jedinou ochranou člověka před korporacemi. V rámci digitalizace a inkluzivního kapitalismus totiž dochází k propojení státu s korporacemi. Vzniká principiálně nový útvar: korporacestát. Tato nová forma státu popírá pojem národní stát. V korporaci-státu vše vlastní korporace! Cílem je odříznout maximální počet lidí od jakýchkoliv životních a sociálních jistot, od svobody a vehnat je do totálního otroctví. Světová elita chce, aby po zdravotní pandemii následovala klimatická krize. Klimatická agenda je totiž podstatně výkonnější než ta lékařská. Umožňuje likvidovat celý svět, celé země.

Tato sociální válku, kterou rozpoutala globální elita proti lidstvu, ale zasáhla i určitou část světové elity – především té průmyslové, a nyní dochází ke střetu klanů. Světové elity už jednotné. Nyní budeme svědky velmi intenzivního boje různých frakcí na vrcholu. Jde o různé skupiny, které představují různá patra světové ekonomiky. Jedno je však zcela jisté, globální elity budou bojovat na život a na smrt. Naděje pro lidstvo spočívá v tom, před čím varoval ředitel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab.

Ten totiž napsal, že pokud alespoň jedna z velkých zemí - USA, Čína nebo Rusko - od tohoto projektu odstoupí, potom projekt vytvoření „nového normálu“ nebude realizován. My musíme v každém případě usilovat o zachování našeho národního státu – České republiky! Musíme požadovat vystoupení z EU, která veřejně deklaruje požadavek na zrušení národních států!

Prvním krokem ale je, nepřipustit schválení pandemického zákona, který je obdobný ve všech zemích EU, a dává vládě a některým ministerstvům (zdravotnictví, obrany a vnitra) moc nad totální kontrolou lidí. Není to kontrola jen nad kapitálem nebo nad penězi. Jedná se o ovládání člověka. A my tomu musíme v každém případě zabránit a sypat písek do globálního soukolí!

Vladimíra Vítová,

Aliance národních sil 1. 2. 2022

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře