Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

František Bergoglio je neplatný papež, neplatná je jeho heretická exhortace AL, neplatné je i jmenování 17 kardinálů

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

František Bergoglio SJ je pan-heretik, je neplatným papežem a je pouze čestným velmistrem vatikánské lóže, je řezníkem katolické církve a morálních hodnot.

Boží slovo skrze apoštola Pavla je aktuální pro dnešek: „Divím se, že se od toho, který vás povolal milostí Kristovou, tak rychle odvracíte k jinému evangeliu. Jiné evangelium ovšem není, pouze jsou někteří lidé, kteří vás matou a chtějí Kristovo evangelium překroutit. Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet – anathema sit! Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet – anathema sit!“ (Gal 1,6-9)

  • frantisek-bergoglio-je-neplatny-papez-neplatna-je-jeho-hereticka-exhortace-al-neplatne-je-i-jmenovani-17-kardinalu

Byzantský katolický (vselenský) patriarchát, který je prorockým hlasem volajícího na poušti, tímto znovu před všemi katolíky a křesťany zveřejňuje: Ve jménu Trojjediného Boha Otce, Syna a Ducha svatého vyhlašujeme, že František Bergoglio je proklet, je vyloučen z katolické církve, protože hlásá jiné evangelium než to, které hlásali apoštolé a Kristova církev!

V souladu s Božím slovem to potvrzuje i věroučná konstituce Cum ex apostolatus officio papeže Pavla IV. Ta jasně stanoví, že cokoliv takový pseudopapež dělá je neplatné a neúčinné. Rovněž 17 kardinálů jmenoval neplatně! Neplatná je i jeho heretická exhortace Amoris laetitia (AL), a proto je nezávazná a na škodu duším.

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

+ Samuel OSBMr

mluvčí BKP

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 28. 11. 2016

Kopie:

Biskupským úřadům

Politickým představitelům Evropy, Ameriky

Masmédiím

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2016-11-29 11:40
Neplatné je veškeré náboženství-žid i se musí smát-celý katolický i křesťanský svět věří v Jehovu a 99procent to ani neví.Ve Vatikánu nemají pojmenování pro svého Boha-JHVH.Musli mský svět věří ještě větší zrůdě než byl Jehowah a to Mohamedovi. Opravdu sranda k popukání. My Slované známe přesně svoje místo pod sluncem a naše Bohy si vždy podržíme(Ramcha ,Svarog Perun)-naše svatá Trojice.Indové a jejich systém tisíců bohů,ale jen jednoho stvořitele je převzaný také od Slovano-árijců. Zájemcům doporučuji 3 díly Slovansko-árijs kých véd-dá se objednat na tartaria.sk.
#1 damirr@volny.cz 2016-11-29 10:23
Vatikán a katolická církev je jen sluha židovského satana a tak se snaží věřící oblbnout.

Facebook komentáře