Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Extremisté plánují 6.2. násilné narušení mezinárodní demonstrace „Pevnost Evropa“ proti islamizaci

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Chtějí přijímací fanatici vyvolat občanskou válku? Extremisté plánují násilné narušení mezinárodní demonstrace „Pevnost Evropa“ proti islamizaci Evropy, která proběhne 6.2. kromě jiných zemí i v 15:00 na Hradčanském náměstí. Budou se svážet autobusy, jsou mezinárodně organizovaní. Podobné spolky vyvolaly útoky a nepokoje v Calais, kde poštvali ilegální imigranty k napadení bezpečnostních složek a obsazení dopravy. Nezastaví se před ničím, vždyť přece páchají Dobro. I přes vaše mrtvoly?

  • extremiste-planuji-6-2-nasilne-naruseni-mezinarodni-demonstrace-pevnost-evropa-proti-islamizaci

Pokojné vyjádření většinového názoru občanů, kteří nesouhlasí s imigrační politikou EU, je konfrontováno se zběsilou nenávistí a výkřiky „ukážeme náckům“ „stop nacionalismu“ „reakcionářské ideje“, hlavní banner dokonce vybízí „fight fortress europe and right-wings scum“. Kdo je tady extremista?  Anarchistické spolky s rétorikou jako z 50. let Iniciativa Ne RasismuZleva proti xenofobiiProti projevům nenávisti vedený policii známou fanatickou postavičkou Janem Cemperem‪#‎REFUGEESWELCOME. Ne Rasismu mají FB podporu některých členů „Žít Brno“, náborová schůze pro vypravení demonstrantů do Prahy proběhla v eko-bio-anarcho-nyny-vegan #přijímací kavárně U tří ocásků. Podíváte-li se, s kým tyto iniciativy spolupracují, ukáže se vám, jak se spojuje levicově extremistická scéna s různými spolky bojujícími údajně za lidská práva, zelenými iniciativami nebo feministickými organizacemi. Vzrůstajícím fanatismem a sklony k extremismu se tak diskredituje obsah a myšlenka hnutí, snažících se kdysi dávno o dobrou věc.

Všimněte si klasického schovávání agrese za ušlechtilá slova „ne rasismu“ (WTF??). Nebezpeční fanatici pořádají hony na vymyšlené „pravicové extremisty“, zatímco jejich kultivovanější soudruzi pronikají do neziskovek, médií a politiky. Dokud u nás tihle extremisté v tichosti vládnou ministerstvům, vládním projektům i předsedovi vlády a organizují hony na své názorové odpůrce, je tady něco zatraceně špatně.

zdroj:http://www.ivcrn.cz/extremiste-planuji-6-2-nasilne-naruseni-mezinarodni-demonstrace-pevnost-evropa-proti-islamizaci/

Facebook komentáře