Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Erdoganovo Turecko nepatří mezi civilizované země!

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Turecký prezident Erdogan je radikální muslim toužící po obnově Osmanské říše a hlásající víru, že islám je nadřazený všem ostatním náboženstvím! Co se týká ateismu, je prý dokonce rovný terorismu! Podle několika důvěryhodných zdrojů jeho synáček obchoduje s ropou od IS a dceruška vede kliniku, kde se teroristé z IS léčí, když jsou zraněni v boji s Kurdy, nebo po ruských, či amerických náletech! Tatínek prezident to všechno samozřejmě moc dobře ví, a všechnu tu špínu svých dětí svou funkcí zašťiťuje!

https://www.facebook.com/Erdoganovo-Turecko-nepat%C5%99%C3%AD-mezi-civilizovan%C3%A9-zem%C4%9B-417135288477358/timeline?ref=page_internal

  • erdoganovo-turecko-nepatri-mezi-civilizovane-zeme
 
-----------------------------
 

Tragické následky nevyprovokované turecké agrese proti ruskému letectvu:

Pilot sestřeleného SU24 a rozstřílený na padáku se jmenoval Oleg Peškov, byl vojenský letec – podplukovník, ženatý, dvě děti, 52 let. Nádherně zpíval a do akcí šel s frází z filmu: “Létám, protože létám. Maestro – budeme žít!”
Patřil k nejlepším ruským pilotům a instruktorům. Vyznačoval se charakterem, který ostatní obdivovali. Když něco řekl, platilo to. Byl čestný a spolehlivý. Pilotem se chtěl stát už od dětství, protože i jeho otec byl vojenským pilotem. Olegův otec se zabil při havárce na motorce, když byl Oleg ještě malý. Matka zemřela také velmi brzy – v padesáti letech.
- Druhý zabitý voják se jmenoval Alexandr Pozynič a bylo mu 29 let. Byl námořníkem “mariňákem”, (námořní pěchota?). Toho zabili při záchranné akci po sestřelení SU24.
Podruhé ženatý, měl pětiletého syna. Do Sýrie se nechal zapsal na smlouvu, která měla v prosinci končit. Potřeboval si vydělat na bydlení, protože žádné vlastní neměli, žili v pronájmu.
- Třetí, zachráněný letec, se jmenuje Konstantin Murachtin, 39 let, stíhač – kapitán. Ženatý, jeden syn. Stejně jako velitel Peškov se vyznačuje pevným charakterem a neohrožeností. Velký sportovec. Kamarádi o něm říkají, že je jako skála a že co řekne, to také vyplní.
Společně s velitelem Peškovem absolvovali elitní výcvik a na mezinárodní soutěži Aviadarst 2014 byli vyhodnoceni jako nejlepší v kategorii “frontový bombardér”.

 
 

https://www.facebook.com/Erdoganovo-Turecko-nepat%C5%99%C3%AD-mezi-civilizovan%C3%A9-zem%C4%9B-417135288477358/timeline?ref=page_internal

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 danpoisel@seznam.cz 2015-11-27 20:01
O agresivním kroku není pochyb.

Jen pár zajímavostí k tématu:
1. Turecko za posledních deset let narušilo vzdušný prostor svého severního souseda Řecka průměrně každý rok asi 1 000x. A nebylo to žádné "líznutí" hranice. Nejednou tam pobyli i desítky minut. Těch 17 sekund je bude stát x mld. USD.
2. Paradoxem také je, že daná oblast Antakye, byla v době rýsování národních států koloniálními velmocemi (VB, F) po 2.sv.válce Sýrii sprostě ukradena a Turecku dána jako bakšiš. Jen se podívejte na mapu, jak ten jižní cíp zabíhá do syrského území. Jde o mimořádně úrodnou oblast. Syřané to Turkům dodnes nezapoměli.

Facebook komentáře