Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Dopis ministrovi vnitra M. Chovancovi

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Dopis, adresovaný ministrovi vnitra Milanu Chovancovi, který mu byl včera doručen do PSP ČR a který zazněl včera na demonstraci proti neobjektivnímu zpravodajství ČT.


Vážený pan

Milan Chovanec

ministr vnitra ČR

V Praze dne 7. 6. 2016

Věc:

Žádost o monitorování činnosti ČT – cizí propagandy jí šířené

  • dopis-ministrovi-vnitra-m-chovancovi

Vážený pane ministře,

s povděkem jsme zaregistrovali, že jste vytvořil speciální tým pro monitorování cizí propagandy. Ochrana státu před devastací jeho základních pilířů (ekonomiky a sociálních jistot, kulturního dědictví a odkazů předků, tradičních hodnot a národních tradic, rodiny a výchovného systému, základních práv a svobod apod.) patří mezi nejvýznamnější úkoly každé vlády a určitě si zaslouží, aby ti, kteří to vše chtějí ohrozit či znehodnotit, byli odhaleni a po zásluze potrestáni.

Možná jste již jako poslanec obdržel naši Výzvu Parlamentu ČR k zásahu proti vlastizrádné činnosti České televize. Pokud ne, kancelář Poslanecké sněmovny Vám ho jistě dá obratem k dispozici. V návaznosti na zmíněný dokument si dovolujeme požádat Vás, abyste výše uvedenému týmu uložil, aby věnoval mimořádnou pozornost právě České televizi. Je totiž mimo vší pochybnost, že tuto mediální společnost ovládají a řídí, byť neoficiálně, cizí (nečeské) subjekty, jejichž cíle a zájmy jsou v přímém rozporu se zájmy a potřebami českého národa.

Rada ČT dokonce oficiálně přiznala, že má od EU (od koho konkrétně – to by měly zjistit české zpravodajské služby) určený závazný úhel pohledu na to, co se u nás a ve světě děje. ČT tedy nevysílá to, co je pravda, nezveřejňuje holá fakta, nehájí zájmy naší země, nepřináší tedy vyrovnané a objektivní zpravodajství, ale jen do daného „úhlu“ zapadající cenzurované informace a uměle vytvořené mediální prefabrikáty!!! Díky onomu úhlu pohledu ČT úděsně manipuluje s vědomím obyvatelstva, šíří nebezpečné lži a poplašné zprávy, jakož i nenávist k prezidentu republiky a ke všemu ruskému. Rozbíjí tak společnost a uměle v ní vytváří obrovské napětí. V důsledcích se jedná o nebezpečnou diverzi proti českému státu. Takovýto „úhel pohledu“ tedy není ničím jiným, než učebnicovou čistokrevnou propagandou! A jelikož její režiséři jsou ze zahraničí a slouží zahraničním protinárodním zájmům, jedná se o propagandu cizích mocností, jejichž cílem je destabilizace naší společnosti a vtažení ČR do sebevražedné války s Ruskem.

Navíc tato zničující cizí propaganda v tichosti odebírá stále více práv většině, tedy rodilým občanům ČR, a nesmyslně posiluje práva těch, kteří pro ČR nehnuli prstem a chtějí jen na jejím sociálním systému parazitovat, nemluvě o blíže nejmenované náboženské ideologii, která prokazatelně vyzývá k terorismu, a o náboženství, které nepokrytě pošlapává všechna základní lidská práva, která naši civilizaci dělají tím, čím je.

Vzhledem k výše uvedenému je mimo vší pochybnost, že si současná ČT plně zaslouží mimořádnou pozornost týmu pro monitorování cizí propagandy. Věříme, že tento tým nebude nikdy zneužit proti těm, kteří na rozdíl od ČT, říkají a šíří pravdu a holá fakta, hájí zájmy národa, naše kulturní prostředí a dědictví, naši svébytnost a identitu.

Přejeme Vám hodně úspěchů při odhalování skutečně nebezpečné propagandy, která svými temnými perutěmi zahalila celou Českou republiku, aby v ní zadusila cokoliv národního, lidského, moudrého a obecně prospěšného. Pravda se v režii autorů této propagandy – mocných nadnárodních finančních a zednářských (iluminátních) kruhů - stala už dávno smrtelně nebezpečným jedem. Tito samozvaní vládci světa se rozhodli zničit evropské národy a z jejich občanů udělat hnědou masu nemyslících ovcí (otroků). A právě lidé jako Vy, potažmo Vámi vytvořený tým, mají možnost tomuto neutěšenému osudu a vývoji zabránit.

Děkujeme Vám za takový přístup jménem desítek spolků, organizací, hnutí a stovek osobností, sdružených v Alianci národních sil. V případě potřeby jsme připraveni Vám v tomto úsilí pomoci. Víme, že pouhé odhalení protistátní cizí propagandy v ČT (a ČR) Vám přinese vděk milionů našich občanů a náležité ocenění ve volbách. Propagandy skutečné (proislámské, militantní a vlastizrádné) a nikoliv chimérické (ruské či prozemanovské)! Více se o nás můžete dozvědět na webu: http://www.aliancens.cz/

S úctou a pozdravem za Alianci národních sil

Ing. Oldřich Lukáš

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Ing. Karel Janko

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Nova.A@seznam.cz 2016-06-11 21:10
To svědčí o vaší inteligenci, žádná diskuze, jen urážky, pak se nedivím vašim názorům.
#1 Nova.A@seznam.cz 2016-06-10 15:37
Tohle všechno je ruská propaganda, která se tady šíří, jak lavina, protože to co tady píšete dělal přesně komunistická strana řízení SSSR v době 40ti leté totality. Žádná svoboda slova a tisku jen vymývání mozků. Tak si nedovolujte tady psát za český národ. Kde vstoupí ruská totalita ani tráva neroste, viz pohroma památek a devastace přírody při okupování sovětskými vojáky. Jak dlouho se musely dávat do pořádku historické památky po našich předcích (zámky, kláštery....), kde byli ubytováni vojáci, a ze kterých udělal skladiště. Ničeho si nevážili jen ničili, protože to nebylo nikoho a všech.
A teď česká televize jako jediná přináší pravdivé informace o české historii, a to se vám samozřejmě nelíbí. Dříve jsme se museli učit hlavně ruštinu a lživou historii SSSR. Vzdělaní a inteligentní lidé byli nuceni odejít, pokud nechtěli žít v nepravdě. Dnes můžete svobodně odejít do Ruska a nikdo vám v tom nebrání, tak proč to neuděláte, když je tam, podle vás, tak dobře...

Facebook komentáře