Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Den, kdy se změnil svět

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Ten den je právě dnes. Funkce se ujímá nový prezident USA, zvolený navzdory nebývalé nepřízni doposud vládnoucích "elit" a jimi ovládaných médií. Díky této události lidé v USA i na celém světě pochopí, jakou mají ve skutečnosti moc. Pochopí, že ta moc je mnohem větší, než doposud zdánlivě neotřesitelný vliv těch, co se považovali za pány světa.

  • den-kdy-se-zmenil-svet

 

Přestože Spojené státy už čeká jen cesta z výsluní moci, jsou stále ještě zemí s výrazným vlivem na světové dění. Ten vliv ale  bude rychle slábnout.

 

Žijeme na přelomu dvou věků. Ten, ve kterém měla dominantní postavení skupina germánských - anglosaských národů, končí a nastupuje éra slovanských národů. Po příští dva tisíce let budou Slované rozhodující silou na Zemi. V první fázi to má být západní větev Slovanů - tedy i my. Tak to alespoň stojí  ve starých, sanskrtem psaných textech, které popisují budoucnost světa na dlouhou dobu dopředu.            

                               

Slávek Popelka

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-01-21 08:47
Po příští dva tisíce let budou Slované rozhodující silou na Zemi. Tak to je jen zbožné přání. V daleké minulosti Slované převládali v celé Evropě. Ale to byla minulost a pokud by Slované měli být rozhodující silou, pak by neměli lézt do Anglosaského zadku.

Facebook komentáře