Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Církevníci udržují emocionální oheň majdanu

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Arcibiskup Zvolenský a pomocný biskup Forgáč hodili jiskru k emocionálnímu požáru s cílem svržení zákonné vlády R. Fica. Premiér se postavil proti Istanbulské úmluvě, prosazující gender a kradení dětí, i proti islamizačním kvótám. Arcib. Zvolenský i biskup Forgáč zneužívají církev k jejímu sebezničení i sebezničení národa. To je zločin a zrada!

  • cirkevnici-udrzuji-emocionalni-ohen-majdanu

Jiskru rozdmýchaly v požár Sorosovy neziskovky a masmédia. Cílem je svržení vlády, vytvoření chaosu a nakonec podepsání jak Dublinu IV., tak Istanbulské úmluvy, tedy sebevraždy národa. O tom se ale zarytě mlčí, a jen se mantrují fráze o svobodě, slušnosti a spravedlnosti. Nyní, po skončení dvou pátečních manifestací, se ujímají udržení sebevražedného ohně různé církevní organizace, a to 21. 3., 23. 3., 24. 3. a 25. 3. Jde tu o čtyři dny manifestačních akcí, za které nese zodpovědnost arcibiskup Zvolenský. Jsou spojeny i se mší u kapucínů a v katedrále. Tyto čtyři akční dny začnou zneužitím hnutí Prolife – za život. V tomto systému a atmosféře nebude Prolife organizace za život, ale za smrt křesťanství i národa!

Co se týče svíčkové manifestace, v dané situaci je rovněž plánovaně zneužita. Nebude pro svobodu a spravedlnost, ale k jejich ztrátě, cestou svržení lidem zvolené demokratické vlády. Svíčková manifestace pomohla k ukončení komunistické diktatury (1988). Ale tato diktatura přišla v únorovém puči 1948. Dnes (2018) je zde připravovaný nový puč, který má za úkol sesadit demokratickou vládu a nastolit totalitu, horší, než byl komunismus. A to skrze podepsání Dublinu IV. a ratifikaci Istanbulské úmluvy. Akce církevních farizeů vedou k tomuto sebevražednému cíli.

V Budapešti proběhla statisícová manifestace na podporu vlády. 21. 3. v Bratislavě je rovněž manifestace, a to na Hodžovom náměstí, na podporu vlády, tedy proti státnímu převratu, o který dále usilují církevní farizeové svými akcemi po čtyři dny. Církevní akce 21. 3. navíc má za cíl odlákat občany, aby se nezúčastnili manifestace s pětibodovým programem na podporu vlády a národa.

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

20. 3. 2018

Facebook komentáře