Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Českoslovenští vojáci v záloze proti plánované válce pod velením NATO (+VIDEO)

Hodnocení uživatelů:  / 22
NejhoršíNejlepší 

 

  • ceskoslovensti-vojaci-v-zaloze-proti-planovane-valce-pod-velenim-nato-video

Tuto iniciativu nevědomky spustil Pplk. MUDr. Marek Obrtel, který koncem roku 2014 zveřejnil otevřený dopis, ve kterém požádal českého ministra obrany o odejmutí vyznamenání a pakt NATO jako první veřejně označil za zločineckou organizaci.

 

„S mezinárodní politikou USA se dlouhodobě nemohu ztotožnit a poté, co jsem se aktivně začal zajímat o kořeny, podstatu, průběh a důsledky akcí, vedených od druhé světové války organizacemi a strukturami USA po celém světě, ji naopak zásadně odsuzuji. Pro mne má jednoznačně podobu bezohledného, zištného a nenasytného imperialismu, který se nezastaví před nikým a před ničím. Jejími důsledky jsou pak především spálené země a miliony mrtvých po celém světě,“ napsal.

Přátelé, vojáci, kteří souhlasíte, přidejte se k nám.

1. JSME VOJÁCI S VÝCVIKEM

Jsme tankisté, jsme dělostřelci, jsme ženisté. Jsme psovodi, radisté, průzkumníci a všichni jsme prošli výcvikem. Naučili jsme se ovládat zbraně a ty jsme přísahali použít na obranu vlasti. V naší přísaze, kterou stále ctíme, není ani zmínka o NATO a útočných válkách na cizím území. Tuto svou přísahu, bez ohledu na oficiální agresivní a proválečnou politiku představitelů České a Slovenské republiky, v případě nutnosti naplníme.

2. JSME OBČANÉ S NÁZOREM

Odmítáme agresivní a proválečnou politiku, kterou dlouhodobě reprezentují české a slovenské politické špičky pod taktovkou USA a EU. Jakkoliv tito hazardéři využívají masivní mediální propagandy, jakkoliv propagují zločineckou alianci NATO a brojí proti Ruské federaci, jakkoliv na Ruskou federaci svalují vinu za vraždění na Ukrajině a jakkoliv fašistickou ukrajinskou chuntu podporují, my vnímáme jako svou povinnost zabránit válce!

3. JSME OTCOVÉ OD RODIN

Nejsme v aktivní službě a nepodléháme armádnímu velení. Máme rodiny, máme ženy a děti, a jen postavení otců od rodin nám velí chopit se zbraní v případě, že se nám ve spolupráci se všemi lidmi dobré vůle nepodaří zastavit politiky, kteří volají po zbrojení a odvodech. Nedopustíme, aby naši nejbližší trpěli stejně, jako trpí ženy a děti v ulicích novorosijských měst. Nenecháme zabíjet bezbranné, své nepřátele známe.

zdroj:http://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/5925-vznikla-iniciativa-ceskoslovensti-vojaci-v-zaloze-proti-planovane-valce-pod-velenim-nato-video

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2015-05-05 07:03
Victorin a jeho bludy se nám nezamlouvaly a tak jeho pozici zaujmul Tomáš Ulman, ovšem jeho vyjadřovací schopnosti jsou na úrovni školáka z "páté B" a myšlení je ještě horší. VŠB-TUO? A už vůbec nemluvě o ubohosti diskuzních příspěvků. "Nejlepší je zřejmě klid na vlastní zahrádce". A to válečné bubnování ti zžejmě nevadí, hlavně, že máš ten klid.

Facebook komentáře