Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

BKP: Ďábel na poušti citoval Boží slovo. Jak to činil František v Lisabonu?

Základní otázka zní: Je František, i když ruší Boží zákony, právoplatným papežem? Ne! Kdo se vyloučil stažením anathemy z církve (Gal 1,8-9), nemůže být její hlavou.  

Citace Františka Bergoglia: „Vyzývám vás, abyste se zamysleli nad touto velmi krásnou věcí: že Bůh nás miluje, Bůh nás miluje takové, jací jsme, ne takové, jací bychom chtěli být nebo jaké by nás chtěla mít společnost: takové, jací jsme.“

  • bkp-dabel-na-pousti-citoval-bozi-slovo-jak-to-cinil-frantisek-v-lisabonu

Komentář: Tato slova, která jsou jinak pravdivá, Bergoglio zneužívá. Sugestivně mluví o Boží lásce a zároveň ruší Boží přikázání. Prosazuje synodální LGBTQ cestu. Schvalováním Q-orientace schvaluje kromě jiného i pedofilii. Veřejně propaguje „sex bez rigidity“ pro děti i jiné nemorálnosti. Prosazuje sexuální (anti)výchovu ve školách a rodiče v Irsku napomínal, že nesmí děti varovat před homosexualitou a transsexualitou, ale musí je utvrzovat ve lži, která jim byla vnucena. Slovy „Bůh vás miluje takové, jací jste“, Bergoglio de facto říká: nedělejte pokání, žijte ve hříchu. Tato Bergogliova cesta vede do záhuby. 

Citace Bergoglia: „To jsou iluze virtuálna a my si musíme dávat pozor, abychom se nenechali oklamat... marnostmi, mýdlovými bublinami...“

Komentář: Skutečně si musíme dávat pozor, abychom se nenechali oklamat, ale nejen iluzemi virtuálna, ale i falešnými apoštoly, kteří zneužívají církevní autoritu k prosazení amorálnosti.

Citace Bergoglia: „Pro Ježíše je každý z nás důležitý, každý z vás je důležitý. To je Ježíš.“

Komentář: Ano, pro Ježíše je každý důležitý, On za každého prolil svou krev na kříži. Člověk, který Ježíše a Jeho evangelium přijme, je osvobozován z otroctví hříchu a dochází spásy. Bergoglio ale vědomě zamlčuje, že z naší strany musíme nazvat amorálnost amorálností, tedy hřích hříchem. V liturgii se kněz modlí: „... smiluj se nad námi a pomoz nám, ať se nikdy nedostaneme do područí hříchu...“ Bergoglio v synodální LGBTQ cestě ale područí hříchu legalizuje.

Citace Bergoglia: „... v církvi je místo pro každého – pro každého!“

Komentář: Bombasticky tvrdí, že v církvi je místo pro každého – pro každého! – ale dělá pravý opak. Kontemplativní sestry chladnokrevně vyhazuje na ulici. V církvi už není místo pro tradiční katolíky, tedy pro lidi, kteří se drží Písma svatého a Tradice. Kdo se postaví za pravdu, jako bývalý nuncius USA, C. M. Viganò, nemá v Bergogliově apostatické struktuře místo.

Je skutečně paradoxní, že v den, kdy Bergoglio pronesl tato slova, policie vyvedla z kostela v Lisabonu asi desítku věřících s kříži v rukou a modlících se růženec. Následně měl mít totiž v chrámu známý homosexuální jezuita James Martin mši pro homosexuály Bylo to poprvé, co na Světovém dni mládeže církevní představenstvo přivolalo policii, aby zakročila proti modlícím se katolíkům.

Citace Bergoglia: „A Ježíš to říká jasně, když posílá apoštoly, aby pozvali hosty na hostinu: ‚Jděte a přiveďte všechny, mladé i staré, zdravé i nemocné, spravedlivé i hříšníky: všechny, všechny.‘ Církev je místem pro všechny.“

Komentář: Bergoglio ale neřekne, že Ježíš také říká jasně, že kdo neměl svatební oděv – tedy kdo zůstal v hříchu – byl uvržen tam, kde je pláč a skřípání zubů. Pán Ježíš mluví o pekle a varuje před ním; říká jasně„Nebudete-li činit pokání, všichni zahynete!“ – všichni, všichni! (Lk 13,3) Bergoglio je vzor falešného proroka. Praví proroci pověděli bolestnou pravdu k záchraně, i když za to byli pronásledováni a zabíjeni.

Synodální cesta s legalizací hříchu LGBTQ, jak ji propaguje Bergoglio, vede do pekla. Tam je místo pro všechny odmítající pokání, všechny, všechny.

Citace Bergoglia: „Mámevelkoupomocv PánověMatce:ona jetaké naší Matkou.Ona je naší Matkou.“

Komentář: Bergoglio ale zamlčuje, že ve Fatimě nás Pánova Matka vybízí k pokání. Aby dětem zdůraznila, jak je pokání důležité, ukázala jim krutou realitu pekla. Bergoglio hlásá cestu antipokání, tedy zbožšťování lidského ega, cestu duchovní i fyzické sebevraždy. 

Citace Bergoglia: „Oceány se přehřívají a z jejich hlubin vyplouvá na povrch špína, kterou jsme znečistili náš společný domov.“

Komentář: Podle Bergoglia se oceány přehřívají, ale vědci dokázali, že globální oteplování je rovněž fake. Navíc Bergoglio se stará o oceány a jejich špínu místo toho, aby se staral o to, jak strašná špína je v církvi. Nejde jen o nejhrubší morální špínu, jak dokazuje svou synodální LGBTQ cestou, ale i o hereze a veřejné modlářství. On sám to vše systematicky a úskočně prosazuje. V Kanadě se za pískání čaroděje na kost veřejně zasvětil ďáblu.

Citace z médií: „Jeho (Bergogliovy) myšlenky směřují k mnoha nenarozeným dětem... k podpoře a integraci těch, kteří přicházejí z daleka a klepou na dveře...“

Komentář: Co za těmito květnatými frázemi ve skutečnosti je? Výsledkem toho, že jeho myšlenky směřují k mnoha nenarozeným dětem, je udělení vyznamenání masové potratářce a vyhození kněze, který se postavil za život proti abortům. Co se týče těch, kteří přicházejí z daleka a klepou na dveře, zapomněl dodat, že jde o programovanou islamizaci Evropy a likvidaci křesťanství.

Citace Bergoglia: „Toto je Západ... s prázdnými kolébkami...“

Komentář: Jedna z manifestací ve Francii proti juvenilní justici, která drasticky krade děti milujícím rodičům, se nazývala „prázdné kolébky“. Ptáme se: Kdy se Bergoglio jasně postavil proti tomuto zločinnému systému na kradení dětí? Nikdy! Nic neudělal pro to, aby byl tento nejkrutější systém proti dětem zastaven.

Citace Bergoglia: „... Západ ... v němž se... pohodlná řešení, ukvapené a chybné léky.“

Komentář: Nejukvapenějším a nejchybnějším „lékem“ byla mRNA vakcína. Bergoglio ji přímo fanaticky prosazoval a navzdory odborníkům, kteří před ní varovali, tvrdil, že vakcíny musí být pro všechnypro všechny. Kolik zmrzačených, a dokonce mrtvých lidí má Bergoglio na svědomí!

Citace Bergoglia: „...  živná půda pro populismus a konspiraci...“

Komentář: Co se týče konspirací, v tom je Bergoglio přeborníkem, jak ukázala nedávná pseudopandemie. Předčasně pustil poplašnou zprávu a zavřel všechny chrámy, a to i na největší svátky v roce. Co se týče covidu, už dokonce i WHO ho vyškrtla ze seznamu nakažlivých nemocí.

Politiky, kteří se postavili proti globalizaci a za dobro národa, hanlivě nazývá populisty.

Jak je to s podpisem Lisabonské smlouvy z roku 2007 a ochranou tzv. lidských práv? Tato smlouva de facto likviduje základ morálních hodnot, tedy Dekalog. Na Desateru byl v minulosti vybudován základ spravedlivé legislativy. Tento základ byl zbořen. František to opěvuje.

BKP

5. 8. 2023

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Dm. 2023-08-09 14:24
Protože lidi jsou blb.
Citovat
#1 Pepan 2023-08-09 14:17
A přesto všechno mu stále věří mnoho lidí, tak mi vysvětlete jak je to možné. Přitom se stále o tvoru jenž si honosně říká Homo Sapiens, je na čase, když už jsou ty stálé změny začít nazývat pravím názvem Homo Debilis.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře