Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Bergoglio realizuje pseudosynodu o Amazonii

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Citujeme ze zprávy o diákonském svěcení v Amazonii z LifeSiteNews.

V diecézi Alto Solimões v Amazonii byl 15. března 2020 poprvé vysvěcen (dle programu Bergoglia) člen kmene Ticuna na diákona během obřadu překypujícího domorodými symboly. Zprávu uveřejnil server Vatican News.

  • bergoglio-realizuje-pseudosynodu-o-amazonii

 

Komentář: K průlomu Bergogliova programu zavádění pseudosvátostí s duchem pohanství byl jako první vybrán za diákona muž. Bergoglio však ani v době vatikánské karantény nelení a intenzivně připravuje svěcení amazonských žen – čarodějnic – nejprve na diákonky, s blízkou perspektivou na kněžky, v souladu s heretickými dokumenty Synody o Amazonii. Bergoglio řekl, že nic z těchto dokumentů nezrušil, a v exhortaci Milovaná Amazonie se této otázce už záměrně nevěnoval. Nyní přešel k systematické realizaci. Převádí církev Kristovu na církev New Age – synagogu satanovu.

Bergogliova exhortace Querida Amazonia vyzývá i k „inkulturaci liturgie“.

Komentář: Co znamená inkulturace liturgie podle Bergogliovy exhortace? Jde o totální vyhnání Ducha svatého a přijetí ducha démonského. Místo Krista je uctíván démon Pačamama i se všemi pohanskými démony.

Vatican News zdůraznil úsilí misionářů zachovat domorodé tradice. Tyto pohanské zvyky, tradice a symboly byly začleněny i do samotného svěcení! Písně, tance, náhrdelníky ze zvířecích zubů, mušlí a ulit i tradiční zdobné čelenky a náramky z rostlinných vláken...

Komentář: Žádní misionáři před II. Vatikánem nevynakládali žádné úsilí na zachování pohanských tradic, které uctívají démony! Tato současným Vatikánem propagovaná pohanská tradice i se všemi předměty, které ji představují, je prosáklá satanismem a krutostmi, které jsou v jejím kořenu.

Biskupská konference Brazílie zveřejnila dlouhou, obdivuplnou zprávu o obřadu svěcení, včetně fotografií, které ukazují některé koncelebranty vystavující na odiv tradičně pomalované tváře.

Komentář: Biskupská konference, která má jednotu s apostazí Bergoglia, místo toho, aby prosazovala misii s cílem záchrany duší v Brazílii, obdivuje apostazi k pohanství a otvírá k ní dveře. Tím ukazuje, že nemá nic společného s Duchem Kristovým. Obdivování pohanství je znakem vnitřního odpadu mnoha biskupů Brazílie.

Černé misky na oltáři připomínaly atributy Pačamamy při pohanských obřadech v Římě během Amazonské synody.

Komentář: Bergoglio dal v Římě příklad apostaze a klanění se démonům místo pravému Bohu.

Obřad (svěcení na diákona) započal u řeky domorodou hudbou a tancem, tradičně používaným při rituálu uvedení děvčat do dospělosti. Tyto rituály jsou velice trýznivé. Děvčatům natřou těla na černo, dostanou opojný nápoj a úplně jim ostříhají všechny vlasy. Obřad trvá čtyři dny beze spánku, potom skáčou přes oheň za víření bubnů. Maskovaní mladíci oblečení jako démoni pak tancují kolem děvčat s bubny a nečistými symboly.

Komentář: Toto dle Bergoglia má být to obohacení a nová konverze, ve skutečnosti konverze k démonům. Při domorodém obřadu, spojeném se svěcením na diákona, se propaguje nemorálnost, používání narkotik, trýznění a okultní praktiky!

Biskup Pereira objasnil, že chtěl zvláště reagovat na výzvu Františka formovat církev s amazonskou tváří, jak to vyjádřil v dokumentu po Synodě o Amazonii...

Komentář: Celá tato čertovina je podle Bergoglia nová formace církve s cílem získat „amazonskou tvář“, zadokumentovanou na Synodě. Toto je jasný a veřejný důkaz hluboké apostaze Bergoglia, jeho odpadu a zrady Krista. Sám sebe vyloučil z církve dle Gal 1,8-9! Papežský úřad okupuje nezákonně! Není ani papežem a vůbec ani křesťanem. Žádný katolický biskup a žádný kněz, který chce zůstat věrný Kristovu učení, nemůže v liturgii zmiňovat jednotu s tímto zrádcem Krista a odpadlíkem.

Biskup ani brazilská biskupská konference nevidí problém ani v tom, že tyto rituály se spojují s krutými tradicemi, ve kterých kult zlých duchů hraje velkou roli.

Komentář: Mnozí biskupové Brazílie, kteří tvoří duchovní jednotu s arciheretikem a apostatou Bergogliem, tím dali najevo, že sami sebe rovněž vyloučili z katolické církve. Proto ani kněží a věřící je nemají jako odpadlíky a Jidáše poslouchat, jinak půjdou jejich širokou cestou do věčné záhuby. Před r. 2000 katolíci tvořili 85 % obyvatelstva Brazílie. V r. 2010 jejich počet klesl na 59,5 %, naproti tomu počet protestantů vzrostl na 31 %. Toto je ovoce programované apostaze. Jedinou záchranou před peklem, a to ať pro biskupa, kněze či katolíka, je pravdivé pokání! (Lk 13,3)

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

Facebook komentáře