Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Arcib. B. Bober se prezentoval jako Jidáš a hrobař Slovenska

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Košický arcibiskup B. Bober prosazuje v jednotě s premiérem Matovičem masové očkování novou, řádně nevyzkoušenou mRNA vakcínou. Oba chladnokrevně bojkotují naléhavé varování největších světových specialistů v imunologii a virologii i fakt, že farmaceutické firmy se domohly zrušení jakékoliv zodpovědnosti za poškození na zdraví či smrt.

  • arcib-b-bober-se-prezentoval-jako-jidas-a-hrobar-slovenska

Citace arcib. Bobera: „Už skoro rok žijeme náročný čas COVID pandémie. Je to čas skúšky pre celú našu spoločnosť, ba i pre celé ľudstvo.“

Komentář: Ano, žijeme skutečně v čase zkoušky, ukázalo se, kteří lidé hledají pravdu a život, a kteří naproti tomu lžou a prosazují vakcinační smrt. Takoví hrobaři jsou jak v občanské, tak i církevní sféře. Jde především o pseudopapeže Františka Bergoglia. Nyní se k hrobařům přidal i arcib. B. Bober.

Citace: „V modlitbe denne myslím na všetkých chorých a trpiacich...“

Komentář: Těžce choří a velmi trpící jsou ti, kteří přijali mRNA vakcínu a způsobili si tak nezvratné genetické poruchy. Někteří z nich dokonce i zemřeli. V samotných Košicích došlo ke skandálnímu případu, kdy brzy po vakcíně zemřelo 36 lidí. Na tyto oběti ale košický arcibiskup Bober nereagoval. Užitečné by bylo, aby se nejprve modlil sám za sebe, protože kdyby v tomto duchovním stavu, v jakém se nachází, zemřel, s velkou pravděpodobností by skončil v pekle podobně jako apoštol Jidáš.

Citace Bobera: „Verím a dúfam, že aj vďaka očkovaniu, ktoré odporúča aj Vatikán i samotný pápež František, táto náročná covidová doba už skoro pominie.“

Komentář: Očkování, které odporúča aj Vatikán i samotný pápež František už dnes viditelně naplňuje prognózu B. Gatese: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %.“ Tím bude jedna miliarda lidí redukována. Věřím a doufám, že aspoň potom se mnohým zaslepeným klerikálům konečně otevřou oči. Některým bohužel zřejmě až v ohnivém jezeře.
Vatikán, který si činí právo rozhodovat o vakcínách, k tomu není kompetentní. Pod vedením Bergoglia totálně bojkotuje skutečné odborníky v medicíně. Ignorovat dnes fakta a místo toho slepě věřit vatikánské propagaci vakcín je znakem ztráty rozumu i soudnosti či přímo zlá vůle. Odborníci v imunologii a virologii varují, že nebezpečná vakcína narušuje genom člověka a má za cíl jeho čipizaci, tedy zbavit ho svobodné vůle a udělat z něj biorobota. Bible varuje, že očipovaný člověk bude trápen vředy a nebude schopen konat ani v hodině smrti spasitelné pokání. Skončí proto v ohnivém jezeře (Zj 19,20). Navíc, vakcína proti COVID-19 obsahuje tkáň nenarozeného dítěte, což je určitou formou současné satanizace.

Uvědomuje si košický arcibiskup svou vinu za propagaci vakcinačního zločinu? Jak obstojí před Božím soudem, ale i slovenským národem?

Citace: „A potom sa už veľmi teším na osobné stretnutie s našimi veriacimi a kňazmi i na spoločné slávenie Eucharistie pri našich tradičných púťach.“

Odpověď: Arcib. Bober tvrdí, že se těší na osobné stretnutie s veriacimi a kňazmi, ale dává podmínku, aby tito kněží a věřící nejprve přijali nebezpečnou vakcínu. Pak je ale otázka, jestli už místo tradičních poutí nebudou po vakcinaci jen netradiční pohřební průvody. A to není žert. Nejhorší však je, že tu nejde jenom o ztrátu fyzického života, ale i o ztrátu věčného života, a to je mimořádně vážná věc.

Je třeba varovat všechny upřímné katolíky, aby se nenechali oklamat arcibiskupem Boberem ani pseudopapežem Bergogliem. Oba se prozradili jako církevní Jidáši, tedy zrádci Krista! Poslouchat je a jim podobné znamená páchat sebevraždu a zříci se Ježíše Krista.

Vedle článku je Boberova fotografie a vedle ní reklama: „Vakcína je nádej.“

Komentář: Tato nevyzkoušená a nebezpečná mRNA vakcína, která mění lidský genom, vede i k čipizaci lidí. Vakcína je skutečně nádej, ale jedině tak pro Billa Gatese. Doufá, že mu podaří beztrestně vyhubit většinu lidstva.

Jakou nadějí je mRNA vakcína například pro Ameriku? Vědecká pracovnice Dr. Mikovitsová říká: „Pokud by se Dr. Faucimu a Billu Gatesovi podařilo prosadit povinné očkování, zemřelo by nejméně 50 milionů Američanů“.

Na závěr vybízím arcib. Bobera k pokání, dokud je čas. Ať se veřejně omluví za zločinnou propagaci vakcín. Ať naopak nyní, v souladu se skutečnými odborníky i s Božím slovem, před fatálně nebezpečnou vakcinací veřejnost varuje! Tím se stane příkladem církvi i národu a skutečným hrdinou.

 

+ Eliáš
Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

16. 2. 2021

Byzantský katolický patriarchát (BKP) je společenství mnichů, kněží a biskupů, žijících v klášterech. V čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvěma biskupy-sekretáři +Timotejem a +Metodějem. BKP povstal z potřeby hájit základní křesťanské pravdy proti herezím a apostazi. Pseudopapeže Bergoglia neuznává a nepodřizuje se mu.

 

Facebook komentáře