Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Akční plán pro řešení migrační krize v ČR

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie představuje desetibodový akční plán řešení migrační krize v České republice. Jedná se o opatření, která by byla neprodleně realizována, pokud by strana měla v rukou politickou moc. Vzhledem k tomu, že ji v rukou zatím nemá, nebude se ani v nejmenším bránit, pokud se nynější politické elity tímto akčním plánem inspirují. Bohužel to však od nich čekat nejspíš nemůžeme.

  • akcni-plan-pro-reseni-migracni-krize-v-cr

1.      Parlamentem zlegalizovat domobranu, vyzbrojit ji, přijmout příslušné zákony o ochraně hranic.

2.      Neprodyšně uzavřít hranice po celém obvodu České republiky. Na ostrahu hranic povolat Armádu ČR, Policii ČR a domobranu.

3.      Okamžité vystoupení ze Schengenského prostoru proběhne automaticky ve chvíli, kdy výše jmenované složky převezmou kontrolu nad hranicemi ČR.

4.      Začít stavět ochranné bariéry na hranicích. Povolat k tomu primárně lidi bez práce, čímž bude částečně řešena otázka vysoké nezaměstnanosti.

5.      Zahájit vyšetřování českých politiků, žurnalistů a dalších veřejně činných osob, které se na migrační krizi podílely nebo ji schvalovaly, pro podezření ze spáchání trestného činu vlastizrady.

6.      Pozastavit činnost lidskoprávních organizací a důkladně prověřit jejich činnost. V případě, že dané organizace v minulosti působily proti zájmům republiky, budou zakázány.

7.      Všichni migranti budou převezeni do přísně střežených internačních táborů. Nově postavená uprchlická zařízení (Břeclav apod.) budou zrušena. Do táborů budou převezeni všichni migranti, kteří přišli do ČR v roce 2015, respektive v rámci současné migrační krize.

8.      Migrantům budou odebrány veškeré doklady, které na území ČR obdrželi. Zároveň bude zahájen proces jejich repatriace. Po dobu jejího vyřizování budou internovaní migranti využíváni jako pracovní síla.

9.      Pro ty české politiky a jiné veřejně činné osoby, které budou usvědčeny z účasti na vyvolání a podporování migrační krize u nás, ze zákona stanovit povinnost podílet se na hrazení nákladů na repatriaci migrantů. Stejným způsobem stanovit povinnost podílet se na úhradě nákladů na procesu repatriace migrantů také pro všechny petenty tzv. vítacích petic.

10.  Okamžité zahájení jednání o vystoupení z EU a NATO.

Viz: http://narodnidemokracie.cz/akcni-plan-pro-reseni-migracni-krize-v-cr/

Facebook komentáře