Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Akce D.O.S.T. podporuje Miloše Zemana

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Prohlášení Akce D.O.S.T k druhému kolu prezidentské volby

Akce D.O.S.T. již přes deset let pečlivě sleduje naši politickou scénu a průběžně podporuje všechny politické jevy i jednotlivé osobnosti, které stojí na straně naší vlasti, národa, tradičního evropského způsobu života a tradičních institucí. Jako první jsme přesně vymezili hranici, která odděluje fronty tiché občanské války zuřící nejen u nás, ale v celé naší civilizaci.

  • akce-d-o-s-t-podporuje-milose-zemana

Dnes se o tomto politickém boji mluví celkem otevřeně. Každé volby kdekoliv v Evropě jsou aktivací tohoto konfliktu, který se jako ponorná řeka vždy znovu objevuje a pak na chvíli zmizí. Vždy se však objeví mohutnější a na delší dobu. Strany konfliktu jsou zřejmé. Nezúčastněný pozorovatel okamžitě pozná osobnost na naší straně podle toho, že je na ni podnikán mediální hon, je vystavena pomluvám a pokusům o diskreditaci. 

Současná štvanice na prezidenta Miloše Zemana stačí k tomu, abychom rozpoznali, na které straně stojí. Ačkoliv není odpůrcem Evropské unie, plně ho podporujeme a doufáme, že z pozice prezidenta České republiky bude dalších pět let statečně hájit naši vlast proti invazi mimoevropských populací a bude i nadále hájit české národní zájmy. To naprosto nelze předpokládat u jeho protivníka, muže temné minulosti, podezřelých vazeb v současnosti a do budoucna připraveného plnit vůli domácích i zahraničních globalistů.   

Praha 21. ledna 2018 

 

Mgr. Petr Bahník - předseda Akce D.O.S.T.

Mgr. Michal Semín - místopředseda Akce D.O.S.T.

PhDr. Jiří Hejlek - člen předsednictva Akce D.O.S.T.

www.akce-dost.cz

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-22 17:05
Bylo by nanejvýše nutné očistit Prahu od všech vlastizrádců a hyen z "pražské kavárny" kde se slezly ty největší svině a zloději, kteří by zaprodali i vlastní matky, jen aby mohli dál nerušeně ničit a rozkrádat naší zem. Pražáci, copak nechápete jakou verbež mezi sebou máte? Zničte ji a celé naši zemičce se jen uleví. Za vlastizradu by měl platit jen jeden trest a to šibenice, či kulka. Je nejvyšší čas ten Augiášův chlév vyčistit a vlastizrádce potrestat.

Facebook komentáře