Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Abdikace papeže Františka – velikonoční výzva

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Byzantský patriarchát se na Vás v době postní obrátil, abyste zvážil svou abdikaci z úřadu.

Nedávno bylo zveřejněno, že jste se zasadil za to, aby pedofilní kněží, kteří zneužívají děti, už nebyli trestáni vězením, ale modlitbou. Oběti jsou v šoku! Zneužívání dětí se tím stává normálem a pedofilové už nemají zábrany, aby v tyranizování dětí pokračovali.

  • abdikace-papeze-frantiska-velikonocni-vyzva

 

Když v minulém roce v Římě probíhala 1,5 milionová manifestace proti adopci dětí homosexuály, kteří jsou často pedofily, manifestaci jste nepodpořil, ale velmi tvrdě odsoudil. Tímto jste se postavil na stranu deviantů, a proti nevinným dětem a rodičům! Mluvit fráze o uzdravujícím hlazení dětí a přitom de facto podporovat adopci dětí homosexuály a pedofily, je do nebe volající pokrytectví. Tím zároveň podporujete i krutý mechanismus juvenilní justice!

Ukradené děti jsou bez nejmenšího milosrdenství, o němž často tak pateticky mluvíte, hozeny juvenilní justicí do nekontrolovatelných ústavů, či do tzv. rodin homosexuálů a pedofilůV Norsku ročně 59 z takto ukradených dětí páchá sebevraždu! Jaké hrozné utrpení prožívají rovněž bezbranné matky?! Navíc je Vám známo, že některé z těchto dětí, zvláště postižené, jsou prodávány na orgány.

V následku toho se už mladí manželé bojí mít vůbec nějaké děti. Když jste prosazoval islamizaci, nazval jste „Evropu neplodnou ženou“. Ale na druhé straně jste cynicky zesměšnil křesťanské rodiče, že si nemusí myslet, že musí „vrhat děti jako králíci“.

Postavte se za zrušení krutého systému juvenilní justice a s ním spojené adopce dětí homosexuály a pedofily aspoň teď!

Byzantský katolický patriarchát Vás v tyto Velikonoce opět vybízí: Zvažte zodpovědně před Bohem, svým svědomím i Božím lidem svou abdikaci!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

Praha, 16. 4. 2017

 

Kopie:

Biskupům katolické církve

Biskupům pravoslavných církví

Masmédiím

Facebook komentáře