Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zprávy z Ruska: Potvrzen sestřel dvou Mi-8, jednoho Su-35 a jednoho Su-34.

Důležitá, pro vzdušné síly Ruské federace bohužel špatná zpráva:

Potvrzen sestřel dvou Mi-8, jednoho Su-35 a jednoho Su-34. Piloti vrtulníků a bombardéru Su-34 byli zabiti.

Vladimir Rogov

Byli ostřelováni ze systémů protivzdušné obrany z příhraničních oblastí Černigovské oblasti. Struktury odpovědné za kontrolu hranic zaspaly rozmístění systémů PVO středního, nebo dalekého doletu nepřítele v příhraničních oblastech, v důsledku čehož byla naše letadla skutečně sestřelena, aniž by čekala palbu protivzdušné obrany nepřítele již nad území RF. Existuje i verze přenosných systémů protivzdušné obrany, ale ta je pro 4 letouny nepravděpodobná.

Věčný klid obětem.

  • zpravy-z-ruska-potvrzen-sestrel-dvou-mi-8-jednoho-su-35-a-jednoho-su-34

Boris Rožin

Dnes, byla sestřelena hned čtyři naše letadla. Všechna v jedné oblasti. Všechna tam pravděpodobně nebyla náhodou a vypadá to, že letěla ve skupině. S největší pravděpodobností nepřítel jednal ze zálohy svých sil protivzdušné obrany, které se přesunuly do pohraničního pásma s předstihem, z něhož vzdálenost umožňovala zasáhnout naši leteckou skupinu.

Nepřítel tedy s největší pravděpodobností znal trasu a čas odletu naší letecké skupiny. V tomto konkrétním případě, stejně jako v některých předchozích, by se tím měli zabývat důstojníci vojenské kontrarozvědky. Věřím, že se jim to podaří. Pokud budeme předpokládat, že došlo k úniku informací, bude to vypadat asi takto - kontrola armády, kontrola divize, kontrola pluku.

Je na kompetentních orgánech, aby se tím zabývaly. Přátelé, mnohokrát jsem psal, že jsme všichni na jedné lodi a zachrání nás jen vítězství. Kdo v této válce nechce zvítězit, je nepřítel.

Daniel Bezsonov

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře