Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zmrtvýchvstání další mumie Al-Kajdy

...neboli Abra-kadavra… „Ať žije“ Ajmán Zavahrí! Nový vůdce dvoké smečky nesmiřitelých islámských fundamentalistů! Přímo z kouzelného klobouku medií středního proudu.

Republikáni v Kongresu dodatkem č. 1034 k zákonu o rozpočtu národní obrany "National Defense Authorization Act (NDAA)" pro rok 2012, dopřáli prezidentovi Spojených států amerických vyhlásit univerzální, ničím neomezenou válku Al-Kajdě a Talibanu (1), aby tak umožnili vojensko-průmyslovému komplexu lépe operovat kdekoliv na světě, kdykoliv, nejlépe ale vždy a všude (ve prospěch hospodářského růstu SSA, jak nás učí již Zpráva z Iron Mountain (2), na které se podílel i prominentní ekonom John Kenneth Galbraith, který to jako jediný veřejně přiznal). V Kongresu tento návrh již prošel a uvidí se, zdali prezident Obama ještě použije právo veta, aby tuto šílenost zastavil (3).

Psi štěkají, ale karavana vojensko-průmyslového komplexu jde dále.

Nyní, kdy byl geniální padouch a strůjce všech teroristických útoků Al-Kajdy a spřízněných skupin, Zavahrí „podle všech očekávání“ demokraticky zvolen novým vůdcem Al-Kajdy, může se terorizovat a válčit vesele dál.

Ano, je to totiž ten samý Zavahrí, který byl, podobně jako Usáma bin Ládin, taktéž několikrát zabit a několikrát znovu vzkříšen. To patrně patří k řádné výbavě každého správného vůdce Al Kajdy. A je to právě on, který vždy stál za veškerými teroristickými útoky, které kdy otřásly světem. Prostě perfektní adept a pokračovatel dobrých tradic. Byla li Al Kajdá za dob bin Ládina ukrutná, bude nyní ještě 100x ukrutnější! To nám chtějí  nyní, v předvečer dalších možných teroristických útoků media patrně sdělit.

Kdy byl Zavahrí tedy vlastně zabit? No například 13. ledna 2006 v pákistánské vesnici Damadola, v provincii Badžaur na hranici s Afghánistánem, byl zabit při raketovém náletu bezpilotního letounu (4). Na jeho úkryt bylo vypáleno až deset raket Hellfire. Později se nicméně proslechlo, že se na místě v ten moment asi nezdržoval, nebo že krátce před útokem někam odešel… Washington Times den poté citovaly mimo dalších odporujících si informací i úředníka Pentagonu, který tvrdil, že žádné koaliční vojenské letouny v dané oblasti v ten moment vlastně ani neoperovaly (5).

O pár let později 28. července 2008 měl být znovu zabit, či při nejmenším vážně zraněn během náletu bezpilotního, tedy dálkově ovládaného letounu na vesnici Azam Warsak v jižním Waziristánu. Jak je vidět, tak je nyní ve skvělé formě, aby mohl řídit teroristickou firmu číslo 1 na světě. Zázraky se prostě, s trochou magie dějí i dnes.

A figurky na šachovnici se tedy dále rozmísťují směrem k velikému teroristickému útoku vedenému pod falešnou vlajkou mumií a fantómů Al-Kájdy na nějaký vhodný cíl.

Celkem nedávno se totiž, – vzpomeňme si, vynořila videonahrávka Al-Kajdy, ve které Adam Pearlman, židovský mluvčí Al Kajdy (má lepší přístup do medií a srozumitelnější angličtinu), zdůrazňuje, jak "je důležité, abychom oslabili vůli našich zbabělých nepřátel k boji tím, že zaútočíme na vlivné osobnosti ve vládách, průmyslu a médiích křižáků a sionistů" (6).

– Adam patrně netušil, jak oblíbené takové osobnosti například v ČR u lidí jsou. Takže by tím, místo toho, aby takovým úderem zasel v české společnosti teror a hrůzu, tak akorát udělal široké veřejnosti velikou laskavost…

Nicméně Zavahrí minulý rok údajně plánoval útok na mistrovství světa ve fotbale v Jižní Africe. Při takovém úderu by bylo zasaženo mnoho nevinných lidí. Údajný komplot byl odhalen Iráckými úřady a následně zmařen (7).

Od té doby Zavahrí nedělá nic jiného, než že přemýšlí, jak by to zase dohnal. Což by naznačovalo, že si letos možná posvítí na ono neblahé mistrovství světa ve fotbale žen, které bude zahájeno již za 10 dní, 26. června na Olympiastadiónu v Berlíně. Nedej Bože! Prosím vás, zavolejte mu někdo, ať toho raději nechá (8)!

 

- - daniel solis - -

Zdroje:

(1) http://www.aclu.org/new-authorization-worldwide-war-without-end

(2) http://en.wikipedia.org/wiki/The_Report_from_Iron_Mountain

(3) http://www.aclu.org/blog/national-security/house-passes-authority-worldwide-war

(4) http://abcnews.go.com/WNT/story?id=1504096

(5) http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/01/13/AR2006011302260.html

(6) http://tn.nova.cz/zpravy/zahranici/al-kaida-vyzyva-musime-utocit-na-vlivne-osobnosti-ve-vladach.html

(7) http://www.foxnews.com/world/2010/05/17/iraq-says-uncovered-al-qaeda-plot-world-cup/

(8) http://www.czechfreepress.info/daniel-solis/kdo-chce-jiz-v-cervnu-provest-teroristicky-utok-na-berlin

 

Navazující články:

http://www.czechfreepress.info/valky/daniel-solis-lze-odvratit-iii-svetovou-valku

http://www.czechfreepress.info/valky/adam-b-bartos-chysta-se-v-berline-nove-11-zari-video-to-tvrdi

http://www.czechfreepress.info/daniel-solis/usama-bin-ladin-mrtvy-nebo-zivy-uvedeni-ceskeho-vydani-knihy-v-optice-aktualit

Prameny:

REPORT FROM IRON MOUNTAIN: ON THE POSSIBILITY AND DESIRABILITY OF PEACE

H.R. 1540—FY12 NATIONAL DEFENSE AUTHORIZATION BILL - CHAIRMAN’S MARK

NATIONAL DEFENSE AUTHORIZATION ACT FOR FISCAL YEAR 2012 - R E P O R T OF THE COMMITTEE ON ARMED SERVICES HOUSE OF REPRESENTATIVES

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře