Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

EU přiváží slíbených 40 tisíc Afghánců, přerozdělí si je 15 zemí EU

Před časem jste si zde mohli přečíst o hlasování v EP ohledně dovozu více než 40 tisíc Afghánců a jejich přerozdělení do zemí EU.

Pro dovoz těchto Afghánců hlasovala většina europoslanců, včetně těch českých. Včera EU oznámila, že je 40 tisíc Afghánců přerozděleno a v příštích dnech budou rozvezeni do zemí, které o ně projevily zájem.

  • eu-privazi-slibenych-40-tisic-afghancu-prerozdeli-si-je-15-zemi-eu
  • eu-privazi-slibenych-40-tisic-afghancu-prerozdeli-si-je-15-zemi-eu

Zjistit, o kterých 15 zemí EU se jedná, je takřka nemožné. Každopádně drtivá většina z oněch 40 tisíc – a to hned 25 tisíc – Afghánců skončí v Německu. To se dalo ostatně čekat, nová německá vláda je ještě větším příznivcem politiky otevřených hranic než vláda Merkelové.

Větší počet Afghánců přijme také Francie – 2500, Nizozemsko přijme 3 159 Afghánců, Španělsko 2500 a Švédsko 1500.

Podle UNHCR má však být přesídleno celkem 85 000 Afghánců, tedy jde skutečně teprve o první várku. Mimo výše uvedených 5 zemí, které tradičně nadšeně vítají kohokoli, kdo by nahradil jejich původní obyvatelstvo, přijme Afghánce i dalších 10 zemí EU, které si přerozdělí zbytek (celkem asi 6 tisíc Afghánců). O jaké země se jedná ovšem EK neuvádí, nelze tak s jistotou potvrdit, zda se k těmto 10 zemím řadíme nebo ne (většina našich europoslanců ovšem hlasovala pro dovoz Afghánců).

Mimo výše uvedených Afghánců má ovšem následovat i dalších 20 000 cizinců z jiných zemí, kteří budou opět přerozděleni mezi různé země EU. V tomto případě jde možná o první várku těch, kteří budou zcela legálně přijímáni z různých rozvojových zemí v rámci v EU přijatého nového zákona, kterým byla legalizována ekonomická migrace. Mělo by tak zřejmě jít zejména o nekvalifikované Afričany.

Celou tuto misi vede  nechvalně známá eurokomisařka Ylva Johanssonová…

Připomínám, že v Německu nebo USA objevili mezi dovezenými „tlumočníky a spolupracovníky“ také nejednoho teroristu nebo kriminálníka. Afghánci jsou ale sami o sobě obrovským bezpečnostním rizikem, drtivá většina z nich – celých 99% – uznává jen právo šaría a 85% Afghánců podporuje středověké tresty jako kamenování žen. Tyto své zvyklosti budou chtít mnozí z nich  samozřejmě přenést i do Evropy…

zdroj:https://necenzurovanapravda.cz/2021/12/eu-privazi-slibenych-40-tisic-afghancu-prerozdeli-si-je-15-zemi-eu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře