Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinci dál útočí na civilisty v Doněcku kazetovou municí !!!

Ukrajinské síly vypálily během 20 minut (5:25-5:45 moskevského času) tři zápalné rakety z MLRS, tři kazetové střely a čtyři střely ráže NATO na Petrovský a Kirovský okres Doněcka.

Dva ukrajinské drony zaútočily na Kurčatov, uvedl gubernátor Kurské oblasti Roman Starovoit. Poškozena byla administrativní budova a obytný dům. Na místo vyrazili specialisté.

  • ukrajinci-dal-utoci-na-civilisty-v-donecku-kazetovou-munici

*Vzdálenost Kurčatova od Kurské jaderné elektrárny je asi 4 kilometry. Cílem mohla být jaderná elektrárna.

Sobjanin informoval o odrazu nového pokusu o přiblížení bezpilotního letounu k Moskvě. Předběžně nejsou žádné oběti ani škody. Na místě pracují záchranné složky.

PS: A bude hůře, pokud Rusko nebude reagovat jinak, než řečmi a omezenými odvetnými raketovými údery, které nestačí na úplné zničení energetiky a ponechávají vcelku ukrajinskou železniční a silniční infrastrukturu, což je vážně podivný způsob vedení války ... Bez zničení infrastruktury a drtivé ruské ofenzívy, se bude válka prodlužovat a budou přicházet ničivější a ničivější západní zbraně pro kyjevské nacisty !!!

Jestli po neúspěchu této ukrajinské ofenzívy, bude ruská armáda čekat na to, až ukrajinská armáda doplní síly, obrněnou technika a dostane F-16 na další ukrajinskou jarně - letní ofenzívu, a v zimě sama opravdu nezaútočí (a tím nemyslím postup o pár kilometrů), je jasné, že to, co říkal o Šojguovi a Gerasimovi Prigožin, je 100% pravda !!!

plukovník

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře