Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

To je přesně ta salámová metoda! Vojska NATO dorazila do Lvova a Kyjeva

Elitní oddíly jednotek NATO dorazily do Lvova a Kyjeva, jak informoval informační portál Cargrad. Tento přesun vojenských sil byl součástí společné ukrajinské mise, o jejímž vytvoření již dříve informoval polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski. Při čemž zdůraznil, že přítomnost aliance na ukrajinském území neznamená její přímou účast v konfliktu s Ruskem.

  • to-je-presne-ta-salamova-metoda-vojska-nato-dorazila-do-lvova-a-kyjeva
Tento krok, ze strany členských zemí NATO, je označován jako snaha zabránit katastrofě v zóně speciální, vojenské operace. Západní, političtí vůdci se shodli zejména na tom, že je zapotřebí „zásadního rozhodnutí“ vyslat na Ukrajinu malé, elitní skupiny, a to společně s podpůrným personálem.

Hlavním úkolem přijíždějících jednotek bude udržovat a  opravovat vojenskou techniku, nikoli se přímo účastnit nepřátelských akcí. Přitom, podle publikace UnHerd, není vyloučena možnost umístění vojáků NATO na hranicích Ukrajiny a Běloruska nebo v oděských přístavech.
 
Místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv, v souvislosti s těmito událostmi, vyjádřil názor, že případný zásah vojáků NATO do konfliktu na ukrajinském území z nich udělá plnohodnotné účastníky ozbrojené konfrontace s Ruskou federací. Uvedl také nutnost poskytnout "bonusy" pro každého člena NATO, který se účastní bojů na straně Ukrajiny.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Vilím 2024-04-12 07:55
To už znám tu západní pravdivost.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře