Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Titulek The Telegraph: "Ukrajina ví, že je vyřízena"

V textu padne spekulace, že Biden dá možná před Zelenskeho "mírovými rozhovory" predvolebni kampani s Georgem Clooneyem. Halo? Na co kdo čeká? Zaluznyj to všem jasně vykreslil - potřeboval 500 000 lidi loni v prosinci. Dostal kopačky a jestli se teď po půl roce na frontu dostane aspoň 100 000, bude to zázrak.

titulek-the-telegraph-ukrajina-vi-ze-je-vyrizena

S čím v Kyjevě počítají, to tedy netuším. Ale s jistotou vím že současných 330 000 vojáků s věkovým průměrem 43+ není síla, se kterou byste mohli prolamovat frontu.

Tady žádné zázračné zbraně nepomohou. Raketové útoky na vnitrozemí mohou tlačit Putina k jednání, ale frontovou linii neposunou.

Ukrajina končí ...

Jako ilustraci západní pomoci najdete v komentářích odkaz na situaci kolem dodávky starých Leopardu - že slibovaných 165 kusu se na ukrajinske uzemi zatím dostalo 50 a ty jsou většinou v opravě.

S F16 je to ještě složitější. Osobně moc nevěřím, že se to vůbec podaří dotlačit k operačnímu nasazení, nutná logistika by byl velký oříšek i v mírové době.

Nevidím jediný scénář, ve kterém by Ukrajina mohla dosáhnout významných územních zisku oproti dnešnímu stavu.

Tedy kromě toho, že ji někdo vykouzlí milionovou armádu.

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/2874-titulek-the-telegraph-ukrajina-vi-ze-je-vyrizena-.aspx

titulek-the-telegraph-ukrajina-vi-ze-je-vyrizena

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Emil Holub 2024-06-04 09:00
Holt bude muset na toho rusa vyrazit aliance navoněných buzíků z EU a nejlíp pod velením té naší peroxidové Valkýry, táž zvané "Uvadlá růže z Jericha".
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře