Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

THE NEW YORK TIMES zveřejnil výsledky vyšetřování raketového útoku na tržnici v Konstantinovce

"List Bílého domu" New York Times v den, kdy Zelenskyj dorazil do Spojených států, zveřejnil výsledky vyšetřování, že úder na tržnici v Konstantinovce, při kterém zahynulo 15 lidí a více než 30 bylo zraněno, nebyl způsoben ruskou raketou, ale ukrajinskou!

  • the-new-york-times-zverejnil-vysledky-vysetrovani-raketoveho-utoku-na-trznici-v-konstantinovce

Podrobně popisují všechna fakta s důkazy, že to byli sami Ukrajinci. Kyjevský režim byl navíc obviněn, že se všemi možnými způsoby brání objektivnímu a nezávislému vyšetřování toho, co se stalo.

„Bezprostředně po úderu se ukrajinské úřady pokusily zabránit novinářům New York Times ve vstupu do zasažené oblasti nebo v přístupu k úlomkům raket. Později ale místo navštívili reportéři, vyslechli svědky a shromáždili části použité zbraně,“ uvedlo vyšetřování.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 V. 2023-09-20 16:11
Svět je pouze iluze , která slouží k reflexi duše. Nezaujatý divák Božské komedie se za všech okolností baví.
Bůh miluje Černý humor, jehož odrazem jsou lidská ega, jenž netuší, že zákon zachování energie(karma) je základní pravidlo jak mikrokosmu, tak makrokosmu. Každý kdo dokáže přesunout vědomí z hlavy do srdce je vítězem. Jak pravil Komenský: Labyrint světa a ráj srdce.
Citovat
#2 Jaro Jaroslav 2023-09-19 14:11
Volajme už konečne veci pravým menom, a teda Jew Yoke Times, ako ich volá drtivá väčšina amerických vlastencov a kresťanov...V Jew Yoke City, zvaným ako Big Apple= Veľké Jablko. Prečo? Lebo Manhattan,srdce Jew Yoke City, je biblickou kópiou RAJA v LONE Mliečnej dráhy, kde Eva dala svoje " chlpaté? Jablko" Adamovi ...A tak kópia je " Big APPLE"...A takou kópiou je aj anglický mýtický JABLČNÝ ostrov AVALON, teda Ava= Eva's lono...Ale aj Babylon= Babí lono, čo si mnohí Slovania neuvedomujú, ako hlboko sú Slovanské jazyky zakorenené v antických ASTRONÓMIACH, dnes študované iba židomurárskymi lóžami! Skeptici, pozroye sa aj na zahyby riek v tvare ženského lona, v ktorích sa tak radostne usádzajú židochazari a ashke Nazi chazari!!! Lono na Temži v tvare " W" a vagíny, ako je Canary Wharf= Serpent Docks, dnes ako židove City of London Corporation, či záhyb vo Vltave v tvare " U"- teda U+krajina, v Prahe so štvrtou Josefov a židovou Starou Synagogou, a iné mesta židov v lone riek!!!
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2023-09-19 13:32
Vypadá to, že Američané již natvrdo nastartovali proces likvidace Zelenského a jeho administrativy. Válka na Ukrajině probíhá zcela jinak, než si naplánovali! Takže Nord streamy vyhodil do vzduchu Zelenský a SBU, neúspěch protiofenzívy je vinou Zelenského, statisíce zbytečně zabitých Ukrajinců jsou vinou Zelenského a velení ukrajinské armády! Klasický anglosaský podraz a likvidace mouřenínů, kteří se již nehodí do dalších, amerických intrik, jak si udržet vládu nad touto planetou!:
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře