Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Svět je zase blíže k okraji propasti: Obama podepsal novou válku

Vskutku chmurná zpráva ruského Ministerstva obrany (MO) pro vnitřní potřeby Kremlu dnes varuje, že celý svět nyní stojí „blíže okraji propasti“, protože president Obama včera znovu využil Zákona o válečných pravomocích, který mu dává právo rozhodovat bez souhlasu Kongresu, a povolil invazi armády Spojených států do západoafrického státu Kamerun, který je bohatý na ropu a zemní plyn .

Podle zprávy MO president Obama na základě tohoto Zákona o válečných pravomocích informoval 14. 10. 2015 americký Kongres, že v Kamerunu byly rozmístěny americké vojenské síly, aby pomohly bojovat kamerunské vládě proti teroristické skupině Boko Haram, která přísahala věrnost Islámskému státu(ISIS/ISIL), že tato invaze bude součástí „širšího regionálního úsilí“, a že jde o misi s otevřeným koncem, kde americké jednotky zůstanou tak dlouho, „dokud jich bude potřeba“.

Nejpřekvapivější pro ruské Ministerstvo obrany na této nové válce presidenta Obamy v Kamerunu proti islámským teroristům je to, že jeho režim dvacet čtyři hodin předtím odmítl koordinaci s Ruskem v boji proti této teroristické skupině, což vedlo ministra zahraničí Lavrova k slovům.:

  • svet-je-zase-blize-k-okraji-propasti-obama-podepsal-novou-valku

„Navrhli jsme Američanům to, o čem president Vladimír Putin včera informoval veřejnost, aby vyslali do Moskvy delegaci vojenských expertů k dohodě na celé řadě společných kroků, a poté budeme připraveni vyslat vysokou delegace vedenou premiérem Medvěděvem.

President Putin však, jak uvádí zpráva, nepoužil diplomatickou řeč, kterou použil ministr Lavrov, a označil presidenta Obamu a jeho kolegy západní vůdce za jejich šílené válečné akce jako „hlavy z ovesné mouky“, a přednesl důkazy, že ve skutečnosti to byly Spojené státy a jejich spojenci, kdo stvořil tyto islámské teroristy, a nyní tvrdí, že proti nim bojují.
 
Video rusky, anglické titulky: President Putin odhaluje, kdo stvořil ISIS. Video je v USA zakázáno.


Pokud jde o propagandistickou lež, že Obamův stát bojuje proti těmto islámským teroristům, ministr Lavrov dále ukázal, že je to klam, přohlášením, že je nejasné, co vlastně USA dělají v Sýrii, k čemuž ho dovedl fakt, že „americké vzdušné síly údajně podnikly 25 000 náletů, což by, pokud vím, muselo rozbít celou Sýrii na cimpr campr.“

Takže, zpráva říká, že když tedy nejde Spojeným státům o porážku islámských teroristů, odhaluje se tím „jasný cíl“ Obamova režimu, a ukazuje se, že stvoření a využití těchto barbarských sil není ničím jiným než zástěrkou pro další šíření amerických vojenských sil do států nejbohatších na zdroje energie. 

A zpráva rovněž vysvětluje, že tím, že Obamův režim nyní provedl invazi do Kamerunu, se tento „mistrovský plán“ Západu stává ještě zjevnějším, protože tím dochází k otevřené konfrontaci s Čínou, která je druhým největším producentem ropy v tomto západoafrickém státě, a kterou se tímto Američané snaží vyhnat. 

Obamův režim nyní otevřeně útočí na Čínu nejen v Kamerunu, ale také, jak uvádí zpráva, v Jihočínském moři, kde se americké válečné lodi chystají vplout do čínských teritoriálních vod. Před touto válečnou akcí Čína varovala Spojené státy prohášením:

„Čína nesmí tolerovat narůstající narušování vod přiléhajících k Číně a vzdušných prostorů nad přilehlými ostrovy Spojenými státy, a pokud USA zasáhnou do čínských vnitřních zájmů, čínská armáda povstane a použije sílu, aby je zastavila.“ 

I Obamův plán na vyslání amerického loďstva do Jihočínského moře obsahuje potenciál k zažehnutí globální války, jak varoval bývalý aspirant do amerického senátu Mark Dankof, který v neděli pro televizi Irans Press TV přirovnal strategii Washingtonu v Jihočínském moři k americkému rozhodnutí poslat válečné lodě do Japonského moře v r. 1941: 

„President Franklin D. Roosevelt učinil rozhodnutí vyslat americké lodě na teritorium Japonska, čímž vytvořil jeviště pro srážky mezi americkými a japonskými silami, což kulminovalo rozhodnutím presidenta Roosevelta vyhlásit Japonsku válku 8. prosince 1941

Zpráva dále uvádí, že vzhledem k tomu, že Obamův režim nyní provedl invazi do Kamerunu a chystá se i k boji s Čínou, mnozí začínají pochybovat o Obamově zdravém rozumu, včetně Johna Schindlera, bývalého analytika rozvědky NSA, který tento týden prohlásil, že jeden významný evropský diplomat mu řekl, že celá vláda jedné evropské země se domnívá, že president Obama je na tom mentálně nedobře.

Jak říká zpráva, vzhledem k tomu, že Rusko mělo co do činění se šíleným západním vůdcem (Adolfem Hitlerem) před a během druhé světové války, poslední válečné akce presidenta Putina jsou tím pochopitelnější, protože jediný způsob, jak zastavit podobné šílence, je kompletně je zničit. 

President Putin nyní vydal rozkaz, aby jediná letadlová loď Ruské federace, Admirál Kuzněcov, vplula do vod Sýrie, a vyslal do Sýrie i hrozivý zbraňový systém TOS-1A zvaný „Žhnoucí slunce“, aby dštil pekelný oheň na teroristy ISIS. Zpráva uzavírá, že „konec hry“ v tomto globálním konfliktu je spíš blíže než dále – a zbývá jen jedna otázka, „jak dlouho se to ještě bude muset zhoršovat, než se to začne zlepšovat“.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Josef Vobřízka 2015-10-22 14:45
Ty woe, ten Jíra, to je ale ukázkový kusretardovanéh o imbecila. Je mi líto jeho rodiny, žit s debilem musí být něco šíleného. Jíro, jsi vypatlaný nevzdělaný trotl.
Citovat
#1 Zdeněk Opolzer 2015-10-22 10:32
Dílčím válkám se svět asi nevyhne. Ale světová válka nebude. jako vždy, jsou k cíli min. dvě cesty. Tak již to i ve vesmíru chodí.Je třeba vybrat to lidskou cestu, s dodržováním většiny základních lidských práv.

cdaka@email.cz
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře