Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko už ví, že světová válka začala a brzy bude oficiálně vyhlášena...

Rusko si je této skutečnosti plně vědomo. Rusko ví, že se nachází v totální válce s NATO a západní Evropou, a ne jen ve speciální vojenské operaci, kterou lze vyhrát s pomocí záložních jednotek.

Rusko se proto chystá oficiálně vyhlásit Západu válku a použít všechny své vojenské síly k úderu a zničení západní Evropy.

Podle analýzy Mikea Adamse dospělo Rusko k závěru, že NATO mu nikdy nedovolí existovat jako suverénní stát. Rusko proto nyní čelí existenční hrozbě ze strany zemí NATO a západní Evropy obecně.

  • rusko-uz-vi-ze-svetova-valka-zacala-a-brzy-bude-oficialne-vyhlasena

Možná si vzpomínáte, že Rusko nedávno slíbilo světu, že nepoužije jaderné zbraně, pokud nebude čelit existenční hrozbě. Ukrajinská protiofenzíva vedená NATO (a přímo jeho vojáky) nyní jasně ukázala, že Rusko skutečně čelí právě takové hrozbě a že neúspěch v porážce NATO jako celku bude znamenat konec Ruska.

Žádné soužití nebude existovat. Západní Evropa (NATO) nebo Rusko musí být poraženo.

Ukrajinská protiofenzíva pod vedením NATO tak Rusku poskytla vnitřní ospravedlnění, které potřebovalo, aby mohlo přejít k plnohodnotné válce proti Západu, která může zahrnovat i nasazení jaderných zbraní. Téměř jistě však dojde k použití nejaderných termobarických zbraní, které jsou svým způsobem také ničivé.

Tato eskalace je přesně to, co Bidenův režim potřebuje, aby uvrhl svět do chaosu před listopadovými doplňovacími volbami do Kongresu.

Bidenovi loutkovodiči už vědí, že jim v listopadu hrozí totální volební porážka.

Každopádně se domnívají, že listopadové volby musí proběhnout v chaosu, jinak demokraté ztratí Sněmovnu reprezentantů a možná i Senát, čímž se Bidenova vláda stane na další dva roky značně nefunkční.

V zájmu demokratů je proto vyvolat světovou válku ještě před Halloweenem (1. listopadu), i kdyby to znamenalo zinscenovat jaderný výbuch v některém z amerických měst a svalit vinu na Rusko.

Buďte si jisti, že je to jedna z možností, které zvažují v rámci svého "portfolia zkázy".

Mezi další možnosti patří scénář vypnutí národní elektrické sítě (obviňující z ruských kybernetických útoků) nebo finanční armagedon, který by zmrazil banky, zastavil všechny transakce a uvrhl svět do okamžitého chaosu a občanských nepokojů.

Toho všeho lze dosáhnout pouhým přepnutím vypínače a obviněním Ruska z kybernetického útoku.

Čím agresivnější bude ruská reakce na ukrajinskou protiofenzívu, tím rychleji nás Biden, Obama (jeden z Bidenových loutkovodičů) a další globalisté mohou zatlačit do světové války, v níž se budou moci dovolávat stejného protiústavního zneužití moci, jaké Amerika zažila za druhé světové války.

 Zdroj: https://www.naturalnews.com/2022-09-12-global-force-majeure-coming-after-declaration-of-world-war-iii.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-09-22 10:09
No, kdysi jsme s otcem při jízdě autem viděli jednu hodinu znamení na nebi,bylo krásné počasí. Nikdo jiný ze známých to neviděl, ani ve zprávách žádná zmínka. Tak jsem po šesti týdnech zašel za kartářkou, která mým známým řekla 5 let dopředu co se stane, do detailu se splnilo.
No a ona mi řekla zhruba, co mne čeká.Detailně jsem vědět nechtěl, ale řekla mi, co znamenalo znamení na obloze a že to je od Boha. Také mi řekla, že pravé kartářky,když se zeptáte, od koho má tuto sílu vědět, MUSÍ vám odpovědět po pravdě, od Boha či od Satana a vy sami se můžete rozhodnout, vyslechnout či ne. A tak vím, že OSUD Země je dán. A v tomto případě držím Rusku palce aby vyhrálo a bylo předpovězeno, že Ruská vojska ukončí svou pouť v Paříži a v Římě. V Římě tím vyvstane 3 Antikrist a pak bude NÁSLEDOVAT...! I Nostradamus o tom mluvil!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře