Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská společnost oznamuje použití skalárních zbraní

Další konspirace se stala konspirační praxí. Ruská společnost oznamuje použití skalárních zbraní

Skalární zbraně v žádném případě nejsou příklady nejnovější vojenské technologie.

Co je však nového je, že vlády je používají v terénu s větší frekvencí než kdy předtím. Nepokoušejte se však na skalární zbraně ptát vládního úředníka, protože odpovědí bude mlčení. Místo toho si o nich radši přečtěte sami, abyste nebyli přistiženi nepřipraveni, až je v budoucnu ozbrojené síly použijí.

  • ruska-spolecnost-oznamuje-pouziti-skalarnich-zbrani

Dosud vláda oficiálně prozradila, že vlastní skalární zbraně, avšak Rusko se zdá být první zemí, která zveřejnila informaci o svojí schopnosti týkající se mikrovlnných zbraní, jenž jsou schopné použít vysokofrekvenční vlny k zastavení raket a dronů, kromě jiných. Zbraně se super vysokou frekvencí jsou nyní připraveny, aby byly transportovány na pozemních a leteckých vojenských dopravních prostředcích, což činí tuto technologii vysoce efektivní v potírání příchozích útoků ze vzduchu, moře a země.

Nedávno ruská vojenská technologická společnost UIMC oznámila vyvinutí mikrovlnné zbraně, schopné deaktivovat drony a chytré rakety v okruhu 10 kilometrů, jak bylo zaznamenáno oficiální ruskou zpravodajskou agenturou RIA Novosti.

„Zbraň supervysoké frekvence“ může být transportována v obrněných vozech typu ´Buk´a bude formálně předvedena na veletrhu Army-2015, který se bude konat mezi 16. a 19. červnem.

„Tento nový systém je vybaven novým vysoce výkonným generátorem, řídícím a kontrolním systémem s reflektorovou anténou a vysílačem namontovaným na protiletadlové rakety Buku,“ vysvětlil mluvcí UIMC. „Tato zbraň je schopná garance obranného obvodu 360 stupňů“, ujistil. Dodal, že je také možné vyřadit z činnosti systémy jako je člověkem řízené či neřízené letadlo letící v nízké výšce a neutralizovat zbraně precizně řízených raket.

Toto není poprvé, co jsou skalární zbraně zmiňovány ve zprávách, především protože země jako Rusko a Spojené státy tuto technologii vlastní po desetiletí. Rusko samotné patrně používalo skalární zbraně od července 1976, kdy skalární vysílače poprvé vyslaly přenosy, které narušily komunikační systémy. Podle výzkumníků skalární vysílače Ruska vydávají zřetelný zvuk podobný ťukání datla, proto se této technologii říká ´Woodpeckers´.

Výkon obrovských vysílačů se liší, ale říká, že se pohybuje v rozmezí až do několika set megawattů, a nominálně 100 megawattů. Několik států protestovalo, ale oni dodnes stále pokračují. Rusové akorát rozšířili spektrum, aby se pravidelně měnilo na jiné frekvence,“ vysvětluje Biblioteca Pleyades. „Dva až tři skalární radarové paprsky za horizont z těchto Woodpeckerů se mohou překřížit nad USA. Průsečíková mříž nad celým USA je tvořena vlnovým rušením dvou hlavních Woodpeckerových paprsků. Tyto paprsky následují vlnovod zemské ionosféry a ohýbají se kolem planety. To je činěno za účelem detekovat vyslané rakety a strategické bombardéry vzlétající z USA.“

Otázkou, kterou si mnoho lidí pokládá je, zda je náhoda, že toto oznámení bylo učiněno v době, kdy se Spojené státy a Evropa připravují na válku proti Rusku, a kdy se NATO rozmisťuje po východní Evropě, jako kdyby se připravovalo na obranu či na útok proti Rusku.

Zdroj: [1][2]

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/3239-dalsi-konspirace-se-stala-konspiracni-praxi-ruska-spolecnost-oznamuje-pouziti-skalarnich-zbrani

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zdeněk Opolzer 2015-11-05 09:10
Občané by měli být připraveni i na podobná "zařízení i proti lidem v budoucnosti.
Dne se , prý, dá pomocí vysílání paprsků energie (Na Aljašce ) ovlivňovat i počasí na Zemi.

Z. Opolzer
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře