Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Před 78 lety shodily USA na Hirošimu atomovou bombu !!!

V tento den, 6. srpna 1945, americké letectvo podrobilo civilní obyvatelstvo japonského města Hirošima nelítostnému atomovému bombardování.

V důsledku úderu zahynulo 80 tisíc lidí, více než 12 tisíc bylo pohřešováno, přes 40 tisíc lidí bylo zraněno. Bylo to již zbytečné, válka byla vyhraná, Japonsko, by stejně brzy kapitulovalo.

  • pred-78-lety-shodily-usa-na-hirosimu-atomovou-bombu
  • pred-78-lety-shodily-usa-na-hirosimu-atomovou-bombu

Do války se již na straně USA zapojila sovětská Rudá armáda a Japonsko nemělo žádnou šanci !!! Svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki, bylo jen americkým testem nové zbraně, díky kterému zemřely statisíce nevinných lidí, včetně žen a dětí.

Američané již od počátku své existence zabíjeli druhé pro svůj vlastní prospěch bez skrupulí !!! USA jsou jedinou zemí na světě, která použila ve velkém všechny tři zbraně hromadného ničení !!!

Biologickými zbraněmi (pravé neštovice, černý kašel, tubera) vyvraždila podstatnou část původní indiánské populace Severní Ameriky (zbytek postříleli, nebo zavřeli do rezervací).

Atomové zbraně použily USA na města plná civilistů, včetně žen a dětí dokonce dvakrát - dva typy bomby, dva výbuchy - na životech lidí jim nezáleželo !!!

A do třetice všeho zkaženého a zlého, použily USA ve válce ve Vietnamu tolik chemických zbraní, kolik ani zdaleka, ani do současnosti nepoužil celý zbytek světa !!!

Tuhle zemi, vedenou od svého vzniku (až na pár jednotlivých výjimek) zlými, zkaženými a bezskrupulózními lidmi, nám dávají za příklad jako vzor demokracie !!! V současnosti podporují USA neonacistický režim na Ukrajině, včetně dodávek kazetové munice ...

přiloženo video:

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Teodor 2023-08-08 08:38
Udajne ale ty americke atomove bomby nebyly americke, ale ukoristene nemecke. Nemci je meli testovat v Recku a na severu Nemecka. Americani odpalili jednu bombu v Nevade jako test a potom 2 odpalili na civilni obyvatelstvo v Jaqponsku. Nemci nemeli nosice na bombardovani Anglie, jedna A-bomba vazila tenkrat pres 6 tun. Raketa V2 vynesla do Anglie jen jednu tunu naloze. Churchil chtel od Americanu, aby hodili nekolik A-bomb na Moskvu, ale Americani uz zadne bomby nemeli. Na vyrobu nove bomby potrebovali potom skoro 3 roky (asi podle nemeckych navodu s pomoci nemeckych vedcu, kteri by jinak, kdyby zustali v Evrope, skoncili na provaaze). Mam nekolik zdroju, ze to tak skutecne bylo, ale komu je mozne dnes verit?
Logicky ale, kdyz Americani potrebovali temer 3 roky na vyrobu dalsi bomby, ackoliv meli celou dokumentaci a nemecke vedce k dispozici, je zrejme, ze Americani A-bomby nevymysleli a ani jako prvni je nevyrobili.
Citovat
#1 Jarda K. 2023-08-06 23:45
Židonacisti Ameriky si vybrali ^.+9.auhust 1945 preto, že 69 je v židomurarstve číslo prokreacie a znovuzrodenia, a vedeli že títo zavraždení sa cyklicky recyklujú a vratia do nových tiel a źivotov na Zemi!!! Ludská duša je nesmrteľná a putuje v cykloch života na Zemi a života v duchovnom svete po živote na Zemi!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře