Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Mnozí si uvědomují, že JSME NAPLNO V NOVÉ VÁLCE

Jiní to neví nejspíš proto, že tato válka se od minulých totálně liší:

Nebyla vyhlášena žádnou vládou, neexistují v ní obvyklé fronty, její původce nemá konkrétní národnost, hranici, dokonce ani uniformy.

V tom spočívá jedna ze zbrusu nových taktik nynější války. Aby její původce zůstal neuchopitelný, anonymní.

Ten má být jakoby všude a nikde, jakoby Angličan, Belgičan či Arab... Boj s terorismem tak má být stejně marný, jako boj s větrnými mlýny.

  • mnozi-si-uvedomuji-ze-jsme-naplno-v-nove-valce

 

Nejrafinovanější na této válečné taktice je, že zbraně hromadného ničení nejsou vládám při boji proti terorismu ve svých vlastních zemích k ničemu, zatímco neviditelný původce války, svět s nimi nadále ohrožovat může.(!)

Jsem si jistý, že úplně novou, tajnou zbraní, používanou původcem této války je hypnóza.

Jen hypnotizéři jsou schopni svými vlohy obracet i jinak naprosto bezúhonné lidi k dobrovolnému zabíjení pod provokativně smyšlenou hlavičkou Islámský stát. Jak známo, citlivými médiemi pro hypnotizéry jsou ženy. A kolik jich už k nim tak nepochopitelně dobrovolně přešlo?!

Jistá ruská matka vypověděla, jak její doposud rozumná dcera se jí po údajném setkání s jedním mužem při studiích v Anglii náhle zřekla a celá jako vyměněná k nepoznání, odjela do Sýrie k Islámskému státu.

Jestli ta a jí mnoho podobných nejednaly pod vlivem hypnózy?(!)

Tato válka začala roku 2001 zjevnými desinformacemi o údajných útocích, muslimských teroristů na new-yorkská „dvojčata“!

Naštěstí prý této povídačce dnes už nevěří aspoň 80% samotných Američanů, ale i to nám globálně ovládaná média zatajují.

Ano, všechna oficiální média světa jsou zřetelně placena cizí tajnou službou, aby šířily její rozvratné desinformace!

A kdo jsou skutečnými původci této války?

Islámský stát, jak je nám v médiích předstíráno to rozhodně není.

Kde ten by se byl při jeho zrodu tak ze dne na den a bez vlastní vlády zmohl na tu vysoce vyspělou organizaci, logistiku, obrovské množství finančních prostředků a výzbroje?

Nemohu to tvrdit s jistotou, to by pak nebylo konspirativní, ale všechny nitě nastrčeného zla světa, ať je oficiálně pojmenováno Al-Káida, terorismus, občanská válka, Islámský stát či jakkoliv, se zřetelně soustřeďují do USA s jejich všemocnou, tajnou, židoamerickou CIA.Tím zásadně nenavádím ke kolektivnímu antiamerikanismu či antisemitismu! Za nešťastnou činnost relativní hrstky nejmocnějších ze CIA obě etnika, jako taková nemohou!

__________

Aniž bych stranil Rusům, v tomto spektru začala sílit úloha Putina, (znalého tajných služeb) s jeho upevněním bezpečnosti Ruska poté, co se USA angažují v Ukrajině. Ukazuje se, že bez Putina se už neobejde ani protiteroristická bezpečnost Evropy. Ministr zahraničí Ruska Lavrov převyšuje USA rozumnějšími argumenty v diplomacii. S Putinem navrhují spravedlivé, demokratické volby v Sýrii oproti úporným, letitým snahám Židoameričanů sesadit bezúhonného presidenta Sadata násilím za každou vylhanou cenu.

__________

Vydáno na podporu demokratické, názorové plurality, když jinak v Česku fatálně selhal princip nezávislých médií, jako ochrany proti zájmům nadnárodních mediál-ních společností.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 fr.oplustil@seznam.cz 2015-12-02 09:30
Autor se nemýlí. Jen drobnost na okraj: prezidentem Sýrie je však Bašár al-Assad. Anvar Sadat již nežije ...
.. a zajímavý je i tento článek: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7034-100-otazek-ceskym-medialnim-sniperum-2-dil-co-s-nekonecnym-exodem-ze-znicenych-zemi
Citovat
#1 blg 2015-12-02 07:28
http://orgo-net.blogspot.cz/2015/12/putin-obama-doba-mesiase-biblicky-kod.html
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře