Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ministerstvo obrany o masivním útoku nepřítele na Krym:

V noci na 24. července kyjevský režim provedl teroristický útok 17 bezpilotními letouny na objekty na území Krymského poloostrova.

Prostředky REB bylo potlačeno 14 ukrajinských bezpilotních letounů, z nichž 11 se zřítilo do vod Černého moře a další 3 spadly na území poloostrova.

  • ministerstvo-obrany-o-masivnim-utoku-nepritele-na-krym

3 bezpilotní letouny byly zničeny prostředky protivzdušné obrany.

Podle šéfa regionu zasáhly části sestřelených dronů muniční sklad v Džankojském okrese. Také soukromý dům v Kirovském okrese byl poškozen troskami dronu.

mapa ve fotogalerii:

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-07-24 11:56
Ostatně soudím, že Oděsa bude brzy Ruská stejně jako Záporoží a Charkov. Ruské rakety v Oděse a poblíž zlikvidovaly sklady střeliva a zbraní v terminálech, poničily letišté užívané ke vzletu těžkých dronů a ve Lvově zničily výcvikové středisko plné zahraničních žoldáků. Ukrajinští zajatci vyjevují prostý fakt, že jsou hnáni bez krytí na smrt a že se nedostává základní výzbroje, natož obrněné techniky, vesměs dodané západem a již zničené a natož letadel, která jsou přímým cílem přesných ruských raket již tam, odkud by byly dodány. Kyjevský režim s jeho podpěrami typu SBU a nacistických přípravek brzy bude nahrazen proruským řízením zbytku toho, co bývalo Ukrajinou. Ta již neexistuje.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře