Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Izraelská spartakiáda na Strahově?

  • Strahov

Ministr Schwarzenberg během své aktuální čtyřdenní návštěvy Izraele vyjednává možnost vybudovat uprchlický tábor pro židovské uprchlíky z Izraele v případě nyní již prakticky neodvratné války na blízkém východě. Vhodným kandidátem na vyhovující umístění s idylickou vyhlídkou na matičku měst Prahu, se podle zdrojů ze zpravodajské komunity jeví Strahov. Existují ale i další možné lokality.

Ministr Schwarzenberg se právě zúčastnil 12. výroční konference o národní bezpečnosti Izraele v Interdisciplinárním centru v Herzlii, která byla zahájena samotným izraelským prezidentem Peresem. "Konferenci každoročně pořádá Interdisciplinární centrum (IDC) v Herzlii a tradičně se jí účastní politici a osobnosti z ekonomické, akademické i mediální sféry z Izraele, EU i USA. Ministr Karel Schwarzenberg vystoupil v panelové diskusi ministrů zahraničních věcí v bloku „Israel and the West“ . V rámci své pracovní návštěvy se dále setkal s prezidentem Peresem a ministrem zahraničí Libermanem."

Během těchto 4 dní se Schwarzenberg, jako vcelku bezvýznamný hráč okrajově zapojí do příprav na "matku všech válek" - izraelský útok na Írán s předkrmem spojeneckého útoku na Sýrii. Počin, který rozpoutá smrtonosné inferno po celém regionu a potažmo i celkem pravděpodobně po celé planetě. Bude to předehrou k válce, která již nikdy neskončí, tedy rozhodně ne během života těch, kteří žijí nyní. Význam pseudoknížete s useknutou hlavou muslima v erbovním znaku nicméně vzroste nabídkou pravdolásky a jejího špionážního křídla "Člověk v tísni", kterého bývalý šéf nyní hraje takřka dědičnou roli židovského velvyslance "ČR" v Izraeli, poskytnout útočiště pro uprchlé židy, zde v krásné matičce Praze.

Tedy jen a pouze pro ty židy, kteří již, nebo ještě neunesou v ruce zbraň, netoliko uprchlé, jako spíše jen přemístěné do bezpečného strategického zázemí v srdci české kotliny. To vše s důrazem na "bla, bla", dobré vztahy obou národů, historické prolnutí obou etnik a minulé i současné vzájemné porozumění, tak jako na humanitární odkaz českých velikánů, Masaryka a Havla (odkazovat na otce Karla Schwarzenberga, který koncem 30. let vytvořil v Letech donucovací pracovnu, neboli internační kárný tábor pro „potulné cikány“, který po okupaci pojal i židy, asi není vhodné - každopádně nikdy není pozdě na odčinění historických křivd).

Podstatné zde ale není kdo a kam, ale proč. Protože Izrael přišel na to, jak odpovědět všem svým domácím analytikům, kteří před útokem na Írán (čti Sýrii a Írán) varují. Řekne se: „boje neschopní půjdou do Prahy, ostatní půjdou do zbraně“. A může se válčit! Pravděpodobnost války je nyní velmi vysoká. Zásah spojenců nevyhnutelný. Nyní se spojencem stává prostřednictvím ministra Schwarzenberga a jeho sebranky s dvojitou, nebo minimálně pochybnou loajalitou, včele s chochmes Pojar a chochmes Žantovský i Česká republika.

Jestli jsou pletichy spiklenců skutečné, tak by byla Česká republika bez vědomí vlády, natož souhlasu parlamentu, vtažena pod zástupnými důvody a falešnými záminkami do velmi nepohodlného spojenectví s agresorem, který v blízké budoucnosti hodlá rozpoutat krvavou a nelítostnou válku s celosvětovým dopadem. Možné hrůzy nadcházejícího období by si jen málo kdo dovede představit. Tyto hrůzy, kterých důvodem bude jen pýcha, zaslepenost a velikášství, se pak úplně nesmyslně, byť zcela reálně dotknou i nás. Ale nyní aspoň víme, komu za to v případě případu budeme vděčit. Hňup to všechno prospí a poturčenci naši zemi zavlečou do nechtěné spoluúčasti v katastrofické válce.

Pokud někdo z čtenářů do dnes nevěděl co je to spiknutí – tak má nyní právě zde kardinální příklad. Zatím co nám media velebí úctu, kterou prokazuje izraelský Knesset památce prvnímu mezi „rovnými“. Ale merit celé této operativní kombinace jim uniká – buďto záměrně, nebo jen systémově. Takový je duch času. A česká kontrarozvědka si zatím honí… piráty internetu. Tu vojenskou drží pak za kuličky zbrojařský pohůnek Vondra, gauner pocházející ze stejné ideologické líhně jako již jmenovaný trojlístek vypečených diplomatů.

Lze jen vřele doporučit hackerům z Anonymous, aby místo směšných a zbytečných útoků na stránky našeho Parlamentu, nebo politických stran, raději vytvořili zpravodajskou domobranu, jakousi stínovou kontrarozvědku a získávali data, která by pomohla vlastizrádce usvědčit z jejich korupce, zločinů a z rozsáhlého mezinárodního spiknutí proti míru, kterého jsou aktéry.

Autor: Han

Poznámka redakce: Tento příspěvek není rasově motivovaný a nevyzývá k rasové nenávisti.

Zdroje české:

http://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/udalosti_a_temata/x2012_01_31_ministr_schwarzenberg_v_izraeli.html

http://eretz.cz/2012/02/ministr-schwarzenberg-velvyslanec-zantovsky-na-konferenci-bezpecnosti-izraele/

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/42819-schwarzenberg-miri-na-bezpecnostni-konferenci-do-izraele/

http://www.prerovskenoviny.eu/prerov/nazory.php?id=1685

http://cs.wikipedia.org/wiki/Michael_%C5%BDantovsk%C3%BD

http://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Pojar

http://cs.wikipedia.org/wiki/Rezoluce_Valn%C3%A9ho_shrom%C3%A1%C5%BEd%C4%9Bn%C3%AD_OSN_%C4%8D._3379

 

Zdroje v angličtině:


U.S. Warns Israel on Strike
Officials Lobby Against Attack on Iran as Military Leaders Bolster Defenses

http://online.wsj.com/article/SB10001424052970204409004577159202556087074.html

Preparing to Attack Iran with Nuclear Weapons: "No Option can be taken off the Table."

http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28355

How will Israel attack Iran? (2011)

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4146086,00.html

How will Israel attack Iran? (2009)

http://www.haaretz.com/news/analysis-how-israel-s-war-with-iran-will-be-fought-1.4628

DANGEROUS CROSSROADS: Will the U.S. Bomb Iran From Georgia?

http://rickrozoff.wordpress.com/2012/02/02/will-u-s-bomb-iran-from-georgia/

G-8 'fully believes' Israel will attack Iran, says Italy PM

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/g-8-fully-believes-israel-will-attack-iran-says-italy-pm-1.298597

Israel's Secret Iran Attack Plan: Electronic Warfare

http://www.freerepublic.com/focus/f-news/2812839/posts

Netanyahu trying to persuade cabinet to support attack on Iran

http://www.haaretz.com/print-edition/news/netanyahu-trying-to-persuade-cabinet-to-support-attack-on-iran-1.393214

Report: Netanyahu ordered Shin Bet to investigate leaks on Iran attack
According to Kuwaiti al-Jarida newspaper, Israeli sources say former Mossad and Shin Bet chiefs are behind leaks.

http://www.haaretz.com/news/diplomacy-defense/report-netanyahu-ordered-shin-bet-to-investigate-leaks-on-iran-attack-1.393464

Americans talk about an Israeli strike on Iran, but prepare own offensive

http://www.debka.com/article/21708/

 

Post Scriptum:

Odkaz na Facebookovou skupinu proti válce v Íránu a Sýrii:

http://www.facebook.com/groups/124853207624113/

"Tentokrát nebudeme těmi, kdo bude pouze reagovat.
Vytvoříme kamaň, která donutí oficiální představitele ČR - ministerstvo zahraničí, ministerstvo obrany, prezdenta k tomu, aby vystupovali v mezinárodním společenství - OSN, NATU, EU, apod. proti jakékoliv válce, která bude hrozit.

Stejně tak donutíme česká mainstreamová média, aby se jasně postavila proti rozpoutání válek, které v blízké době hrozí.

Tyto požadavky budou ultimativní. Pokud výše uvedené instituce tento požadavek nesplní, postavíme je mimo provoz.

HOWGH!

Úkol č.1:
Shromáždit kontakty na všechna možná média - TV, rádia, tisk - celoplošný i regionální, internetové stránky všeho druhu:

http://piratepad.net/S7Wbz62ClS

Úkol č.2:
shromáždit kontakty na občanská sdružení a spolky všeho druhu, které by byly potenciálně ochotny takovouto výzvu podpořit:
http://piratepad.net/nVpUq351H7

Úkol č.3:
Formulace oficiálního tiskového prohlášení požadovaného po ministerstvech obrany a zahraničí:

Oficiální tiskové prohlášení požadované po ministerstvech obrany a zahraničí zavazující k ne-podporování všech akcí vedoucích k možné válce s Íránem či Sýrií, jakož i s jakýmikoliv dalšími zeměmi ze strany mezinárodního společenství.
Požadujeme taková vyjádření v mezinárodních organizacích jako jsou především OSN, NATO a EU a další.
Pokud ministři tyto závazky nepřijmou, budou žalováni ve smyslu zákonů o Trestných činech proti míru, viz zde:
http://business.center.cz/business/...

Návrhy sem:
http://piratepad.net/h1umF2MN2r
Kdo další by měl být v této skupině?"

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře