Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

"Do boje se zapojíme," říkají z Turecka propuštění neonacisté z pluku Azov zajatí v Mariupolu !!!

Propuštění ukrajinští azovští nacisté*, kteří se dnes v rozporu s rusko-turecko-ukrajinskou dohodou vrátili z Turecka na Ukrajinu, prohlásili, že v blízké budoucnosti budou opět bojovat proti Rusům

Prohlásil to Denis Prokopenko, jeden z těch, kteří byli v Mariupolu vyměněni za ukrajinského oligarchu Medvedčuka. Poděkoval také Zelenskému za návrat a řekl, že se vojáci vrátili, aby "pokračovali v boji".

  • do-boje-se-zapojime-rikaji-z-turecka-propusteni-neonaciste
Podle Prokopenka se Kyjev chopil strategické iniciativy na frontové linii a každým dnem postupuje vpřed.
 
PS: Na druhou stranu je to dobře, aspoň se vrátila šance, že konečně dostanou, co zaslouží za zabíjení Ukrajinců ruského původu na Donbasu.
 
Tak hurá nasednout do Bradley, nebo Leoparda - piloti Aligátorů a operátoři Kornetů, se na vás už "těší" ...
 

https://vk.com/…203

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jarda K. 2023-07-09 16:21
Tentokrát budú zabití! Už ich Rusko nezoberie ako vojnovych zajatcov! Rusi boli k nim príliš humánny! Mali ich popraviť na prvý krát! S nacistami by som nemal zľutovanie!!!
Citovat
#2 Martin Bacík 2023-07-09 15:33
Rusové mají bravurní paměť, ale i smysl pro taktiku a správné načasování - ERDOGAN to jistě brzy a nečekaně pozná ?!
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2023-07-09 13:32
Stále tentýž Erdogan! Vzpomínáte, když v Sýrii jeho letectvo sestřelilo ze zálohy ruskou stíhačku?!! A vzpomínáte, když mu Rusové zachránili krk, během amerického pokusu puče na něj? Stále tentýž, proradný Erdogan! Jeho slovo nemá větší váhu, než slovo americké administrativy řízené americkým Deep State! Valerij Pjakin tvrdí, že Erdogan je řízený ruskou pátou kolonou a je přesvědčený, že ta je natolik silná, aby v Rusku provedla puč proti Putinovi a řídila pak ruský stát. Ať už je to tak nebo tak, fakt, že Erdogan je křivá a proradná krysa trvale platí, a to za všech okolností!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře