Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Británie, Kanada a Španělsko odsoudily rozhodnutí USA předat kazetovou munici ukrajinské armádě.

Španělsko se postavilo proti dodávkám kazetové munice na Ukrajinu - Reuters

"Ne kazetové munici! Španělsko je navzdory svému pevnému rozhodnutí podpory vůči Ukrajině přesvědčeno, že určité zbraně a bomby nelze dodávat za žádných okolností," uvedla ministryně obrany země Margarita Roblesová.

  • britanie-kanada-a-spanelsko-odsoudily-rozhodnuti-usa-predat-kazetovou-munici-ukrajinske-armade

Britský premiér Rishi Sunak uvedl, že Londýn neschvaluje používání kazetové munice.

Kanadské úřady toto rozhodnutí rovněž odsoudily s tím, že nemohou tolerovat dopad kazetové munice na civilní obyvatelstvo.

Všechny tři země jsou smluvními stranami mezinárodní úmluvy o zákazu kazetové munice, kterou ratifikovalo 123 zemí.

+ BONUS -------------------------------------------

Dodávky kazetové munice byly vynucené, v amerických skladech už není žádná munice - vysloužilý americký zpravodajský důstojník Scott Ritter

"Dodávkami této munice na Ukrajinu snižujeme efektivitu jejich armády, než kdyby používala konvenční tříštivou munici (proti obrněným a chráněným cílům).

Kromě těchto kazetových dělostřeleckých nábojů, které jsou ve skladech od roku 2016, už USA nic nemají - to je skutečný důvod tohoto rozhodnutí. Nemají nic jiného, co by mohly dát," řekl Ritter

přiloženo video:
https://vk.com/video-156937378_456252055

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Filipes@volny.cz 2023-07-10 08:02
Ušáci kopou z posledního a s nimi celý prohnilý západ.
Citovat
#1 Jarda K. 2023-07-09 16:40
Londýn neschvaluje? Vojnový štváč a hniezdo Sionistov v záhybe Temže v tvare zenského lona( w) neschvaluje...S atanisti v Canary Wharf= Hadí nakl.prístav... Židovské bydlo...Hadi sa vždy usádzajú, zname aj ako City of London Corporation, štát v štáte! Aj Manhattan ostrov kopíruje tento Raj/ Eden či Paradise v Mliečnej dráhe! Raj,v ktorpm biblická Eva dala svoje " chlpaté? JABLKO" Adamovi,aby počala...A preto lokalny židaci nazvali Jew Yoke City ako " Big APPLE= Veľké JABLKO"...Ato isté plati aj o mýtickom ostrove Anglicka, AVALON island= JABLČNÝ ostrov, ako Ava's= Evino lono!!! Nas neoklamú!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře