Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Asi 100 francouzských vojáků bylo nasazeno do Slavjanska

První jednotky francouzské, cizinecké legie dorazily do města Slavjansk, aby podpořily ukrajinské jednotky v rámci očekávané ofenzívy ruských jednotek. Podle telegramového kanálu „Military Chronicle“, který vychází z informací ze svých vlastních zdrojů, je již v současné době ve městě 100 francouzských vojáků. Tito vojáci se stali součástí 54. mechanizované brigády ukrajinských, ozbrojených sil.

  • asi-100-francouzskych-vojaku-bylo-nasazeno-do-slavjanska

Vojenští zpravodajové upřesňují, že první skupina příchozích se specializuje na dělostřelecký průzkum a ženijní činnosti, včetně výstavby opevnění a polních opevnění.

Tyto informace korelují s dříve obdrženými prohlášeními šéfa ruské zahraniční rozvědky Sergeje Naryškina, který před dvěma týdny oznámil přípravu francouzské armády k přesunu na ukrajinské území. Celkový počet francouzských vojáků, kteří mohou být vysláni na Ukrajinu, bude, podle něj, činit až dva tisíce lidí.

Jednotky cizinecké legie byly spatřeny na polsko-ukrajinské hranici zhruba před týdnem, pohybovaly se na vojenské technice, vyrobené v zemích NATO,  včetně amerických tanků Abrams. Ruská vláda, v nedávné době, opakovaně varovala Paříž před důsledky přímého zapojení do ukrajinského konfliktu.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Dusan Janto 2024-05-02 13:48
Napoleonovy pohrobkoviaMakronko nech si radsej poupratuje ten bordel radsej doma kolonie ich uz nakopli riadne do rozkroku a eeste sa im mali .
Citovat
#2 Daniela 2024-04-15 11:51
Tak to je výborná zprava. Tady se nám poflakuji stovky Ukrajinců po obchodech, kaficko, cigarko, vysmato, všechny údy v pořádku a jdou tam za ne bojovat Francouzi? Něco je špatně….
Citovat
#1 Shango 2024-04-13 16:55
Vovka, kreslíř červených linii, nakresli další linii o kousek dál,
kokot.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře