Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Apti Alaudinov, pobočník Kadyrova a velitel speciálních sil Achmatu o situaci na frontě:

Apti Alaudinov, pobočník Kadyrova a velitel speciálních sil Achmatu:

"Od 4. července, jakmile jsme byli převeleni na směr Artěmovsk, začala všechna média vykřikovat, že nepřítel už obsadil Kleščejevku a Artěmovsk je v kleštích a obklíčen. Od té doby už uplynul měsíc. Můžeme konstatovat skutečnost, že nepřítel v naší oblasti nezabral ani jednu osadu. Ano, na některých úsecích jsou výšiny, kvůli kterým byly určité oblasti pod nepřítelem. Ale to není způsobeno tím, že by nepřítel někde vyvinul nějaké úsilí v boji, ale tím, že na tomto úseku bylo vystříleno nezměrné množství munice. A aby se ušetřily naše síly a prostředky, rozhodlo se vedení stáhnout některé jednotky o něco zpět.

  • apti-alaudinov-pobocnik-kadyrova-a-velitel-specialnich-sil-achmatu-o-situaci-na-fronte

Nepřítel vynakládá velké úsilí na postup na náš úsek. Nepřítel utrpěl velmi těžké ztráty. Mohu konstatovat, že 22. brigáda ukrajinské armády zcela přestala existovat. Několik málo zbytků této brigády bylo rozděleno k jiným brigádám v naší oblasti. Zároveň jsme si vědomi, že nepřítel připravuje další vážný průlom. Bude se snažit prorazit. Ale ať dělá, co dělá, nemá sílu dobýt Artěmovsk.

Po celou poslední dobu vede nepřítel aktivní boje a vrhá do první linie některé ze svých nejlepších jednotek. Asi před týdnem byl západní úsek Kleščejevky nasycen cizinci. Včetně euro-ičkerijců (mluvících čečensky). Byli tam Rumuni, Poláci, byla slyšet anglická řeč. Snažili se několikrát prorazit. To se jim nepodařilo. Ukazuje se, že dnes se zbytky těch útvarů, které byly připraveny dříve, horečně přerozdělují.

A síly jsou připraveny udělat jakýkoli výsledek. Ale je třeba poznamenat, že ukrajinské formace už utrpěly těžké ztráty. Hlavní část velitelského (důstojnického) štábu, který měl vést všechny tyto operace, byla zničena. Z tohoto důvodu jsou dnes ukrajinské formace demoralizovány a nemají možnost organizovat normální práci. Kyjevská junta se ze všech sil snaží udělat něco pro to, aby svým západním pánům dokázala, že peníze nebyly vynaloženy zbytečně. Je však nepravděpodobné, že by něco dokázala!

Dokud se tzv. americký prezident bude snažit vytáhnout svou zemi z ekonomické a politické krize na úkor válek, nikdo nedá kyjevské juntě pokyn k zastavení války. A bez jejich příkazu si k nám nesednou a neuzavřou s námi žádné smlouvy. Musíme se připravit na to, že tento konflikt potrvá až do příštího roku, do volebního období ve Spojených státech. A dnes vidíme další pokus představit si, že Ukrajina dosáhla nějakých výsledků.

Máme vrchního velitele, který jasně vytyčil linii, která bude rozhodující pro to, abychom si sedli k jednacímu stolu. V každém případě ta území, která jsou nyní součástí Ruské federace, zůstanou Rusku. To je hlavní faktor. Je to území Rusů, ruskojazyčného obyvatelstva. Proto budeme pokračovat v naší práci. I když někteří lidé už dávno spustili ruce, "přeskočili z plotu" na stranu nepřítele atd. Musíme si uvědomit, že síla ruského státu teprve začíná nabírat na obrátkách!

Ještě před zahájením ukrajinské protiofenzívy jsem poznamenal, že to bude obtížné. Bude nutné rozmělnit pěst, kterou nasbíral nepřítel. Poté bude možné hovořit o naší rozsáhlé ofenzívě. Už dnes jsou ruské jednotky v ofenzivě na rozsáhlých územích. Například na Kremenském směru. Speciální jednotky Achmat, které jsou tam stále spolu s výsadkovými vojsky a Centrálním vojenským okruhem, postoupily za posledních 24 hodin o několik kilometrů. Dosáhli jsme velmi dobrého výsledku. Naše protiofenzíva je tedy již pozorována podél celé linie dotyku. A nepřítel je zaměstnán vybavováním obrany pro sebe. To je další potvrzení toho, že nepříteli docházejí zdroje.

Jestliže dosud proti nám stáli bojovníci, kteří prošli vojenským výcvikem, a to i v zahraničí, dnes proti nám stojí chudí lidé, někteří ve věku 60 let a více z celé Ukrajiny. Včetně invalidů a mrzáků. Podle plánu kyjevské junty musí zřejmě všichni Ukrajinci zemřít. Na Ukrajině proběhne další vlna mobilizace.

Ale vy a já nakonec určitě zvítězíme! Tady není pochyb! Vidíme rozdíl v protiútoku v loňském a letošním roce. Naše síly a prostředky jsou mnohem lépe připraveny. Zahraniční technika vyslaná s reklamou "vítězové všeho a ničeho" už byla z větší části zničena. Všichni bojovníci vycvičení kdesi v Anglii jsou také pryč. To, že Rusko je silnější než celý blok NATO, je každému jasné! Ti, kdo křičeli, že ruská ekonomika byla rozvrácena na kusy, stále častěji hovoří o nevyhnutelném vítězství Ruska. Dnes je rétorika zcela jiná. Nepochybujte o tom, že dojde k naší rozsáhlé ofenzívě. Ta doba není daleko!" 

přiloženo video:

https://vk.com/video-35660695_456368116

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře