Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rozhovor s Ivanem Kratochvílem a Ctiradem Musilem - aktuálně k události v Praze

  • rozhovor-s-ivanem-kratochvilem-a-ctiradem-musilem-aktualne-k-udalosti-v-praze

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 disident 2023-12-23 23:01
Já si myslím, že za vzor si vzal případy střílení ve školách v USA, vždyť USA je nyní náš vzor na věčné časy a nikdy jinak. A tam je to každou chvíli, jak ostatně potvrdil řeporyjský starosta na X (sice to potom smazal, ale je to k dispozici). Jenom aby to po vzoru USA nebylo naše 11.září 2001. CIA a BIS úspěšně spolupracují a Koudelka má jejich metál. Proč to neodhalil a nepředešel tomu masakru ?
Citovat
#4 Kelly 2023-12-22 22:34
Největším úspěchem Útvaru extremismu a terorismu při Krajské policii Praha za tento rok bylo dopadení celosvětově proslaveného teroristy Slávka Popelku známého pod přezdívkou Šakal 2, který byl dopadem a zneškodněn přestože byl ověnčen kilogramy trhavin a vyzbrojen prakem a křepelčími vejci. Slávek byl dopaden při svém posledním teroristickém činu a to bylo sundání ukrajinské vlajky z Národního muzea v březnu tohoto roku. Mimořádným úspěchem tohoto útvaru extrémismu a terorismu bylo to, že se podařilo Slávka dostat živého a přitom ukrajinská vlajka zůstala neposkvrněna. Tady vidíte těžce ozbrojeného Slávka: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ukrajinska-vlajka-potrisnena-Bez-s-tim-nekam-ty-d-e-Pak-zasah-policie-736328
Vypadá to tak, že si tento útvar terorismu si umí s praky a křepelčími vejci poradit, ale tam také schopnosti tohoto útvaru zřejmě končí.
Citovat
#3 Bálek Zdeněk 2023-12-22 18:53
Z ruského tisku (překladač): Zprávy milice Nového Ruska
před 21 minutami
22. 12. 23. Poznámka z kanálu Readovka.

„Západní média znovu obviňují Rusko – cynicky prohlásila, že brjanská školačka, která střílela na gymnáziu, inspirovala českého vraha

Britský The Times zveřejnil článek s cynickým a nemorálním titulkem, že český střelec se údajně inspiroval brjanskou školačkou. Podle publikace David Kozak snil o tom, že se stane maniakem, a jak se říká, dostal odhodlání od dívky, která začala střílet na gymnáziu v Brjansku. Deník uvádí, že vrah údajně mluvil rusky, ale nijak to nepotvrzuje. Falešně ale mlčeli o tom, že se zajímal o historii Polska.

Západní média neváhají obvinit naši zemi ze všech jejích hříchů obvyklým způsobem. Přitom je ani na vteřinu nenapadne, že vlastně manipulují s tragédií, která otřásla ruskou společností. A nic nemůže zastavit západní propagandu, aby spáchala další ignorantský čin rusofobie.“
Citovat
#2 Bálek Zdeněk 2023-12-22 18:49
Nemohu doložit, že to bylo na politickou objednávku a v pozadí nejprve stála zpravodajská, psychologická práce s budoucím vrahem. Pro CIA je to praxe běžná! Co je ale naprosto zřejmé je, že se to ihned snažili politicky využít. Vyhrožování tím, že si posvítí na různé schvalovače, jakoby to byl právě teď jejich prvořadý úkol. Ostatně, takový falešný účet si může vyrobit kdokoliv z Vnitra, z toho jejich odboru na boj s dezinformacemi, a vydávat to pak za dílo proruských trollů apod. (PochopitelněA dále srovnávání schvalování masakru ve škole se schvalováním a obhajováním ruské SVO. To je účelové, politické zneužití hned na začátku! Tzv. ruská stopa hned na začátku - Telegramový účet vraha s dobrou, bezchybnou ruštinou! Srovnávání masakru v Rusku s tímto, přičemž opomněli dodat, že ten ruský masakr měl úplně jiné pozadí, jak tady o tom hovoří pan Kratochvíl. Ti jsou ale pohotoví. V každém případě to na čas uleví téhle nenáviděné vládě, protože to od ní odvede pozornost veřejnosti. A může to také výrazně pomoci zavedení další cenzury a novému nabuzení nenávisti v Rusku. Uvidíme. Zpočátku postačí jen sledovat jejich média, kam se to budou snažit celé otočit.
Citovat
#1 Švarc 2023-12-22 13:37
Proboha, pane důstojníku, co je Vám? Snad vás za vaše projevy někde nemučili? Máte to jak Louis de Funes po tom nechtěném jídle. Nebo že by se znovuobjevilo trápení s vařícím olejem? To prý preferoval Čingischán. Ale zas alespoň z vašeho projevu Češi pochopí, jak je režim před střeleckým terorizmem vlastně chrání, jak příznaky monitoruje, vyhodnocuje a jak o nich předem ví. Koukal jsem, jak pan předseda Fiala položil z piety takovou malou svíčičku k těm větším a velkým, alespoň jsem to tak viděl. Že by úsporný balíček i v této oblasti?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře