Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Patolog dr. Roger Hodkinson: O covid očkování a obávách z neplodnosti a dalších rizicích

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Ve zkratce...

Špičkový patolog dr. Roger Hodkinson v tomto exkluzivním rozhovoru mluví o rizicích covid očkování, proč může vést k neplodnosti, a mnohem víc. Více v rozhovoru. Za překlad děkuji Josefovi T.

  • patolog-dr-roger-hodkinson-o-covid-ockovani-a-obavach-z-neplodnosti-a-dalsich-rizicich

 

Video je z 22. června 2021

Přepis:

Del Bigtree: Je mým potešením, že mohu přivítat pravděpodobně jednoho z nejvýznamnějších lékařů, které jsme doposud měli na Highwire. Dr. Roger Hodkinson, podívejte se na to CV, je úžasné, byl vědeckým pracovníkem, byl ředitelem časopisů, pracoval na tolika důležitých místech a jsme teď poctěni, že nás navštívil někdo, kdo k tomu skutečně může něco říct. Nevím dr. Hodkinsone, jestli jste měl možnost vidět ten rozhovor, ale ta myokarditida, otok srdce, my stále slyšíme, ó to je ve většině případů mírné, mně to jako mírné neznělo, mně to znělo jako život měnící. Pro kolik lidí to bude život měnící?

Dr. Hodkinson: My nevíme a to je ten problém. Celým hlavním smyslem klinických studií je, že vy nevíte, co nevíte a to je přesně, proč je děláme. Myokarditida, jak ji popisuje CDC, cituji „mírná”, cituji „nevyvážená”. Myokarditida není nikdy mírná, zejména u mladých zdravých mužů. Je to zánět srdečního svalu, pumpy těla. A my nevíme, jaké procento srdečního svalu by odumřelo při jakémkoliv postižení myokarditidou. Velká věc u srdečního svalu je ta, že vlákna srdečního svalu se neregenerují, tak jak se regenerují například u jater nebo ledvin.

Takže tu máte neznámé procento odumřelých buněk srdečního svalu, my nedokážeme určit to číslo a proto dlouhodobé výsledky jsou naprosto nepředvídatelné. My víme o myokardtidě z jiných příčin před pandemií covidem, že myokarditida se může projevit o desetiletí později s předčasným srdečním selháním, které by jinak nebylo očekáváno. Takže to je strašná obava pro tyto lidi, co se s nimi stane v budoucnu. A mé sympatie jsou s nimi, nesnažil jsem se ani pomyslet, mé sympatie jsou s nimi, protože to, čemu čelí, je obrovská neznámá. Není to triviální.

A to, že CDC řekne, že to je nevyvážené, já vám řeknu co je nevyvážené, to CDC je nevyvážené. Tam je ta nevyváženost. To není… kdyby se tohle stalo v průběhu normálního uvedení vakcíny v průběhu 5-7 let, a s těmito počty myokarditidy, které jak jste řekl, jsou pravděpodobně hrubě podhodnocené, ale dokonce i s čísly, která jsou hlášena, to by znamenalo okamžité ukončení přesně tam, okamžitě. Stop, zastavit a přestat. To je jak významné to je. A protože kvůli této údajné nouzi, která samozřejmě není, a o tom můžeme také mluvit… A ta takzvaná nouze udělila oprávnění k povolení pro nouzové použití. A proto se dostupnost vakcíny promítla do toho, že tu vakcínu dostal každý, aniž by byly do klinických studií zahrnuty všechny demografické skupiny. Děti, těhotné ženy, staří lidé… ti nebyli zahrnuti dokonce ani v těch 4-6 měsíčních zkouškách, které se prováděly.

Del: Neuvěřitelné. Když vidíte… My jsme viděli jednoho z členů FDA výboru VRBPAC , když říkal, my opravdu potřebujeme 18 měsíců nebo možná 2 roky, abychom se na to podívali, on apeluje, abychom nedoporučovali tuto vakcínu. Přesto jsme tohle viděli s krevními sraženinami. Viděli jsme krevní sraženiny. Viděli jsme krevní sraženiny v Anglii, věděli jsme, že Astra Zeneca měla tento problém. Nebylo překvapením, že Johnson&Johnson s velmi podobným produktem má teď stejné problémy. Takže to nemůžete izolovat a říct, že pouze tyto případy mají tento problém, musíte přidat případy Astra Zenecy a říct, na tom je něco (divného) s tím přístupem virových vektorů a naše CDC se sejde a pak vyjdou a nic se nezmění, všechno jde, jako by nic, jede se dál. Neobáváte se, že je to přesně to, co udělají v tomto případě u dětí? Že řeknou, no, jsme ochotni akceptovat tato rizika, a už začínáme slyšet jak říkají, no, to je jen mírné ve většině případů a 50 % se z toho dostane. Existují jasné signály, že se pokusí, aby to znělo co možná nejvíc neškodně, jak to jenom jde. Co si o tom myslíte?

Dr. Hodkinson: Chtěl bych říct něco zcela jasně. Tato takzvaná pandemie není pro naprostou většinu populace nic víc než špatná sezónní chřipka. U dětí uvádí u Covidu, skutečného programového covidu, což je jiný problém, nižší čísla než kdy u sezónní chřipky. Takže ten základ toho všeho je úplně špatný. Staří lidé by měli být samozřejmě chráněni různými způsoby, o kterých bychom mohli mluvit. Ale to nebylo nikdy zapotřebí… vakcínu nebylo nikdy zapotřebí schválit v takovém spěchu na něco, co je v celkovém pohledu tak triviální.

A prohlášení, že se jedná o nouzovou situaci, je toho základem, to je začátek toho. To nikdy nebyla nouzová situace a není to stav nouze ani teďka. A jednoduše jenom proto, že je vakcína dostupná, to neznamená, že by měla být používána bez rozmyslu u starých lidí a všech těch typů lidí, kteří především nebyli zahrnuti v klinických studiích. Jak jste řekl dříve, tohle je největší nekontrolovaná klinická studie v lékařské historii. O několik řádů. Tento nebezpečný produkt se píchá do ramen lidí bez jakéhokoliv ponětí o dlouhodobých rizicích. Tohle je lékařské zanedbání povinností nejgrotesknější úrovně. Nikdy předtím jsme neviděli nic takového.

Del: Dr. Hodkinsone, vždycky je útočeno na ty lékaře, kteří mluví proti buď… samozřejmě máte svoje názory na tuto pandemii, máte svoje názory na tohle očkování, ale vy jste patolog. Co je to? Víte, já jsem ležel minulou noc v posteli a přemýšlel jsem o slově patolog, znamená to, že to je najít cestu k tomu, jak se ty věci staly nebo jak se tam dostaly? To se mi honilo hlavou minulou noc, když jsem věděl, že s vámi budu dělat rozhovor. Co to je? Jaká je odbornost patologa, že si myslíte, že to z vás dělá někoho, kdo se k těmto problémům může vyjadřovat?

Dr. Hodkinson: Měl jsem dlouhou kariéru v akademické medicíně a učil jsem. A nyní jsem ředitel americké biotechnologické firmy, která provádí sekvenování genů pro rakovinu. Dá se říct, že jsem v tom všem hluboce zapojen. Věda hovoří jasně. Lidé, kteří oponují lidem jako jsem já, říkají, že zakládají své názory na základě faktů, nikoliv na základě drbů… Tohle je opět Orwellovské. Je to opačně. Neexistuje žádný konsensus v medicínské literatuře pro kterýkoliv z těchto zdravotních zásahů. Ať už jsou to masky, nebo sociální rozestupy, zákaz cestování nebo lockdowny, neexistují žádné důkazy lékařského konsensu v lékařské literatuře o tom, že kterýkoliv z těchto zásahů je účinný.

Del: Řekněte za sebe, z vaší odbornosti, z vašich životních zkušeností práce až na úrovni, jak jste řekl, DNA a pozorování věcí…. Ve kterém bodě se vám, u této pandemie, ukázaly červené praporky. Kdy jste si řekl, že buďto kurz, kterým se to vydalo, nebo činy, které byly provedeny… Ve kterém čase jste měl pocit, musím o tom promluvit, protože tohle není, jak bychom normálně dělali medicínu.

Dr. Hodkinson: Protože to bylo původně prezentováno a je to tak prezentováno i teď jako infekce horních cest dýchacích podobné chřipce. A že lidé umírají v menších počtech než v jiných letech. To se stalo zjevným už dávno. Po té původní hysterii od Fergusona, toho anglického idiota… který předložil ty armagedonské předpovědi…

Del: Mluvíte o těch modelech Imperial (College), které byly zveřejněny a způsobily paniku na celém světě?

Dr. Hodkinson: Ano. Přesně tak, přesně tak… Počátek této strachdemie začal tím, že nikdo na mezinárodní úrovni neprověřoval Fergusonovy směšné modely, které byly řádově chybné v průběhu předchozích pandemií. Nikdo to neprověřoval. Ale brzy se to jednoduše vyjasnilo, že ta zkušenost z Milána byla vyjímečná a že to byli staří lidé, kteří byli zranitelní, obzvláště ti s komorbiditami. Jak Velká Baringtonská deklarace elegantně vyjádřila, že všechno co bychom měli dělat, je zaměřit se na ochranu starých lidí a život by měl pokračovat zcela normálně. Jak jsme to dělali u předchozích chřipkových epidemií, kde selský rozum a osobní zodpovědnost nás tím krásně provedly a v průběhu toho jsme si přirozeně vyvinuli kolektivní imunitu přirozenou cestou, bez potřeby jakékoliv vakcinace, nebo jakéhokoliv testování. A tentokrát to není absolutně nic jiného.

To je, jak jste řekl, to je politika, co si hraje na medicínu. A jak jsem řekl, to je extrémně nebezpečná hra. Měli zůstat u svého pletení, nic o tomto neví, je to masivní podvod, lži a další lži a další lži. Žádný, žádný konec. Čím více hrají na strach… místo aby lidi ujistili, že to mají pod kontrolou a uklidnili je. Jsou to mutace a pak dvojité mutace pak indické mutace a teď se to mění na posedlost tím, aby lidi byli očkovaní… Z medicínského hlediska je tohle noční můra. To byste si neuměli představit ani jako scénář k filmu, to je tak šílené… Na každém kroku spousta lží a podvodů a manipulací se statistikami, na každém jednom kroku. Takže to stěží překvapuje, že většina obyvatelstva baští tu „trendy” pomoc. Protože oponentní názor od novinářů, politiků a lékařů jako jsem já, byl mezinárodně brutálně potlačen.

Del: Minulý týden Anthony Fauci, protože já myslím, že tisk se konečně probouzí, aspoň co se týče toho úniku z laboratoře ve Wuhanu. Protože si myslím, že mu začíná být pod límcem trošku horko, on řekl minulý týden, „že jakýkoliv útok na mě je v podstatě útok na vědu.” On je věda… když zaútočíte na Tonyho Fauciho, on doslova řekl, ve třetí osobě, když útočíte na Tonyho Fauciho, útočíte na vědu. Co to… nevím jestli jste viděl to prohlášení, ale pro lékaře a vědce, co si myslíte o tom, když někdo řekne něco takového, kdo měl tu moc, kterou on měl nad rozhodnutími, pravděpodobně nejen v USA ale i po celém světě. Je Tony Fauci věda?

Dr. Hodkinson: Tony Fauci je ta nejodpornější osoba žijící na této planetě. Otisky jeho prstů jsou na tom všude od samého začátku. Od výzkumu posílení funkce (viru), který úmyslně hodil na krk tomu bílému zprostředkovatelskému klubu do Wuhanu. To byl ten počátek. Na každém kroku pokračoval v cestě, prezentoval se jako inkarnace Boha. Že pouze on zná odpověď. Všechno, co udělali, je zcela svévolné. Skoro byste mohl i utrousit vtípek. Mohl byste si představit premiéra, jak jedno ráno říká svému zástupci: „Tak se zamysleme… kolik andělů bychom dnes měli nechat tancovat na špendlíkové hlavičce? Mělo by to být dvanáct a čtvrt nebo třicet šest a půl. Co myslíte?” Víte, ta svévolnost toho je ohromující. To je přesně, co se dělo na každém kroku téhle cesty. Kolik lidí může sedět spolu v restauraci u stolu. Víte… Ta šílenost je nepopsatelná.

Del: Je dost těžké, musím říct… víte já nemám moc velkou mozkovou kapacitu, aspoň pokud jde o medicínu. Jsem novinář. Ale když vstoupím do restaurace… byl jsem, myslím, v Oregonu a oni hned: „Musíte mít masku, musíte mít masku!” Oni skočili přes bar a křičeli na mě, jako kdybych chtěl všechny v restauraci zabít, donutili mě nasadit si masku a pak mě odvedli čtyři stopy bokem, kde jsem si sedl ke stolu a pak mi bylo dovoleno si ji sundat. Z toho mě opravdu bolí hlava, co to dělá s vámi, když procházíte něčím takovým, co se teď děje ve světě a snažíte se pochopit, jak to lidé mohou akceptovat. Nemusíte být raketový vědec, abyste si řekl, že v tom snad nemůže být žádný rozdíl, sedět 3 a půl stopy nad zemí nebo pochodovat 6 stop nad zemí.

Dr. Hodkinson: Pojďme k laikům, pojďme si říct interpretaci laiků. Laici nejsou hloupí. Oni ví, že to je šílené.

Del: Jo.

Dr. Hodkinson: Jednoduše z nadhledu. Podívejte, pokud jste dělali tu samou věc znovu a znovu a znovu, po celý rok a nijak to nezměnilo tu situaci, prostě jen možná, možná, prostě jen možná… to nefunguje. Nemusíte jít nikam dál než sem, že?

Del: Správně.

Dr. Hodkinson: Pokud by existoval důkaz, že masky fungují, dělali bychom to u každé epidemie chřipky. Masky rozhodně nefungují. Jak můžete vyřešit problém velikosti nano použitím makro řešení? To je naprosto absurdní. Ta otázka sociálních rozestupů je, že se to šíří hlavně aerosolem. To znamená, že pokud jdete uličkou v supermarketu a nikdo nejde vedle vás, myslíte si, že nic nedostanete. No, je to všude. Je to všude. A politici si musí uvědomit, že v roce 2021 je medicína zcela neschopná kontrolovat šíření této pandemie jakýmikoliv prostředky známé lékařské vědě. Tečka.

Prostě se tomu musíme přizpůsobit praktickými způsoby tím, že budeme chránit staré lidi s jejich oslabeními v domovech důchodců, kde by mohli být chráněni mnoha způsoby a kteří teď chráněni nejsou. To je v podstatě to, co se mělo stát. Zákazy cestování nefungují. To je nadstavba masek. A lockdowny samozřejmě nikdy nebyly vyzkoušeny v historii medicíny. Normálně dáváme do karantény nemocné, nedáváme do karantény zdravé. A koncept zavření globální ekonomiky, aby babička nedostala covid v domově důchodců, je prostě trapně směšný.

Del: Určitě. Víte když se podíváme na celou tu situaci, vy jste přispěl s mnoha věcmi, existuje mnoho vědců, ve Velké Baringtonské deklaraci, to je skvělý případ, víc jak 40 000 vědců a zdravotních expertů promluvilo proti lockdownům, ale nejste ve shodě s každým. Existují různé věci, hodně jsme jich pokryli, tady je celkový počet podpisů, 849 tisíc podpisů – 43 tisíc praktických lékařů, 14 tisíc z veřejného zdraví, ale rád bych to tak nějak prošel, protože my tady na Highwire jsme představili mnoho různých specialistů, kteří přichází a hovoří o tom, jaké jsou jejich obavy kolem těchto vakcín a podobných věcí a já vím, že v některých případech nesouhlasíte, máte svůj názor, chtěl bych se zeptat, jestli bych se vás mohl zeptat na některé věci, které jsme již pokryli.

Jaký je váš pohled na ten problém se zesílením (nemoci) závislým na protilátkách, zesílením imunitní reakce nebo patogenním primingem? Informovali jsme o tom, že jsme to viděli ve zvířecích testech, viděli jsme tyto problémy u vakcín, nevypadalo to, že by ochránila to zvíře, spíše to vypadalo, že pomohla viru se rozmnožit pomocí buněk vedoucí k cytokinové bouři, podívali jsme se na Pfizer a Modernu a jejich EUA (schválení pro nouzové použití) říká, že tento problém ve skutečnosti neřešili. Myslíte si, že tohle je ten potenciál vakcíny v budoucnosti?

Dr. Hodkinson: Určitě je to potenciál v budoucnosti, v tuto chvíli to není zásadní problém. Když jsem mluvil s klinickými lékaři jako Peter McCullough, se kterým mluvím pravidelně, i když se to očekává a pořád se to může stát, v tuto chvíli to není hlavní obava. Co je mnohem větší obava, pokud se mohu posunout k trochu jinému tématu Dele, velké obavy představují problémy ohledně plodnosti. Z různých důvodů u mužů a žen a rovněž obava ze šíření vakcín, dalo by se říct efekt na vedlejšího účastníka. Ale abychom nejprve pohovořili o neplodnosti. To vyplynulo z podivného podkladu Pfizeru předloženého japonským regulatorním úřadům, že ta napodobenina lipidových kapslí, u nichž zkoumali distribuci u krys… distribuci těchto částí vakcíny, což jsou malé lipidové nanočástice, na které se ukázalo, k naprostému překvapení všech, zcela nepředvídatelně, že orgán, kde se tyto části vakcíny u krys koncentrují, byly vaječníky. A nyní… to, co nevíme, je, jak se to projeví v potenciální neplodnost u žen.

S určitostí víme, že když se narodí holčička, tak se všemi vajíčky, které bude kdy mít za svůj celý život, nevytvoří jich víc, takže to musíme studovat, musíme pochopit dopady potenciální koncentrace u lidských vaječníků. To byly studie u krys, ale my to prostě v tuto chvíli nevíme. Rovněž nevíme účinky spike proteinu útočícího na receptor spike proteinu, jmenuje se ACE-2 receptor, v placentě. Existuje velká exprimace ACE-2 receptorů v placentě, takže zcela jasně by to mohl být důvod velmi brzkých potratů u žen.

Del: Rád bych to objasnil, protože jsme mluvili s dr. Michaelem Yeadonem, který vyjádřil obavu ohledně vrstvy syncytinu, to je ta vnější vrstva, že nějak ty protilátky, které vypadají jako spike protein a jejich DNA struktura má nějaké podobnosti, ale co říkáte vy, to je něco jiného. Jenom chci objasnit, že vaše obava ohledně placenty je jiná, než kterou vznesl dr. Wolfgang Wodarg a dr. Michael Yeadon.

Dr. Hodkinson: Mluvím jako patolog, měl jsem tu čest vidět tu děložní sliznici ve svých rukou. A mohu vás a všechny posluchače ujistit, že děložní sliznice – endometrium, jak tomu říkáme, je ta nejcitlivější, svěží, křehká tkáň v celém lidském těle. Taková má být, aby se oplodněné vajíčko, které cestuje dolů, dostalo do kyprého prostředí, aby mohlo růst. Proto je tak citlivá. Ženy mají menstruaci, protože malé přerušení dodávky krve do endometria způsobuje uvolnění (vajíčka) a ženy mají menstruaci. Takže dodávka krve do endometria je extrémně křehká. Ta je nejvíc křehká v lidském těle. A stačí velmi málo k jejímu narušení pomocí krevních sraženin, vzhledem k připojení spike proteinu k ACE-2 receptoru, který je v každé cévě v celém lidském těle, nejen ve vašem mozku, ve vašich nohách, je v placentě a všude jinde. Nepotřebujete velkou fantazii, abyste si představili, pro netestované, nevyzkoušené, nezjišťované, že útok na placentu by mohl být samozřejmě příčinou mnoha předčasných potratů.

Del: A u těch ACE-2 receptorů, z toho co víme, to je kam se vážou ty spike proteiny. V některých vakcínách počet spike proteinů dosahuje až 50 miliard. Když si představíte tolik spike proteinu… Taky jsme slyšeli, že studie, kterou měli v Japonsku, kde si mysleli, že se to z paže nešíří, ale oni to našli ve vaječnících, v ledvinách… jak se na to díváte? Je to součástí konverzace? Jak se to dostává do vaječníků?

Dr. Hodkinson: Ta dávka vakcíny, kterou lidé dostávají jako dospělí, je standardní dávka. V medicíně se každá funkce děje podle zvonové křivky. Někteří lidé jsou dobří v něčem, někteří lidé jsou špatní ve věcech a většina lidí je uprostřed. Existuje pravděpodobnost, neprokázaná, je potřeba ji studovat.

Ta pravděpodobnost je, že někteří lidé nepředvídatelně produkují velké přebytky spike proteinu. A ten se tvoří v lymfatické tkáni převážně v podpaží, v axile, injekce jde do svalu, do deltoidu, nic se tam neděje. Je to bezpečné místo, kam to dát, a pak to cestuje do lymfatického systému ve vašem podpaží a začně, u těchto lidí, vytvářet masivní množství spike proteinu. Jejich přebytek, který je obvykle zlikvidován bezprostředně sousedícími lymfocyty, normálně, ale u těch lidí jejich přebytek se pravděpodobně…, ne pravděpodobně, on se dostane do celkového oběhu. Cestuje kamkoliv v lidském těle, kde je céva, včetně mozku. A to je, kde máte problémy s vaskulárními účinky spike proteinu.

Domníváme se, že když se připojí na ACE-2 receptor, že to zahájí koagulační kaskádu, která vede k vytvoření krevních sraženin a k ucpání cév, ať už je to v mozku, v nohách nebo v endometriu, nebo v placentě, to je ten samý patofyziologický – jak tomu říkáme – mechanismus. Ale pokud bych mohl rozšířit tu diskusi o ACE-2 receptoru o mužskou plodnost, to je, kde to začíná být opravdu zajímavé. Dva orgány v těle, které mají nejvyšší exprimaci spike proteinu, jsou tenké střevo, ale také placenta, jak jsme již hovořili, a varlata.

A teď, pokud proběhne útok na varlata spike proteinem, protože ACE-2 receptor tam je, opět je to velký problém pro mužskou plodnost, který vyžaduje mnohaleté studie, abychom pochopili tyto potenciální důsledky. Takže abych to shrnul, máme zde vážné obavy z ženské a mužské neplodnosti… z různých důvodů, které jsou v literatuře jako podklad pro významné obavy, nikoliv důkaz. A to je proč existuje potřeba rozsáhlých studií, obzvláště pokud se jedná o novou technologii. Zjistit, jestli to opravdu vede k důsledkům neplodnosti. Protože v tuto chvíli to prostě nevíme a hrajeme si tady s ohněm.

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/patolog-dr-roger-hodkinson-o-covid-ockovani-a-obavach-z-neplodnosti-a-dalsich-rizicich/

Facebook komentáře