Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NEW WORLD ORDER: postavme se jim! (+ 4 videa)

  • nwo2
Lidstvo je spoutáno v neviditelném vězení tvořeném médii, životním stylem a hodnotami dnešní doby. Abychom zničili New World Order je třeba zbourat hranice myšlenek a zpřístupnit svět neomezených možností. Elity se dají zabít, ale NWO se nedá porazit jen politikou a hrubou silou. Je důležité napravit škody, které byly způsobeny na našem myšlení a vnímání světa.

Nejprve si je třeba ujasnit, jaké hodnoty by se měly uznávat. Peníze rozhodně nejsou všechno, dokonce ani nejsou mnoho, ničí čest a nutí nás být nelidský. Dnešní svět je neskutečně materiální a konzumní. Mnoho lidí nedokáže (nebo nechce?) pochopit, že důležitá je i duchovní stránka. Chceme mít drahé nové auto, velký dům a na účtě pár miliónů. Většina lidí považuje za životní cíle peníze, kariéru a sex, občas se najde někdo, kdo řekne rodinu nebo štěstí. Obvykle je ale příliš spjat s materiální stránkou aby opravdu pochopil, co to znamená. Není pravda, že peníze jsou na nic - Práveže naopak! Peníze zajišťují naši materiální stránku (dům, oblečení, potřeby) a jsou prostředek, kterým můžeme dosáhnout vyššího vzdělání, které je velmi podstatné (škola, kurzy, knihy, filmy atd.).. Mít zálohu na horší časy je dobrý nápad ale vyplatí se investovat do něčeho (nemyslím investici do firmy, ale např.. zlato, stříbro) ale mít peníze v hotovosti je ztráta. Peníze jsou univerzální platidlo, které jsou na nakupování produktů (z nichž můžeme získat i nehmotné hodnoty), které nám poslouží a ale sami o sobě nemají žádnou hodnotu. Pokud si myslíme, že produkt je předražený, znamená to, že hodnotu prodávají za vyšší cenu, jakou opravdu má, ale někdo jiný na to může mít odlišný názor. Například někdo si chce koupit knihu s informacemi, ale má podobnou, která je obsahuje více a nevyplatí se mu ji kupovat, ale někdo kdo nic podobného nemá je ochoten ji koupit, neboť pro něj se to vyplatí. Mají jen takovou hodnotu, jakou jim přikládáme - pro někoho to může být cár papíru nebo tapety na zeď. Je nutné začít uznávat hodnoty, jako jsou lidskost, spravedlnost, pracovitost, snaha, chuť vzdělávat a zlepšovat se a hlavně třeba přestat být sobecký, negativní a škodolibý. Získávání peněz mě šťastným ani spokojeným nikdy neudělá. Před pár dny jsem si všiml, že jedna moje kamarádka měla na Facebooku fotku staré a ošklivé ženy z diskotéky a vysmívala se jí. Nepřišlo mi to vůbec zábavné. Ta paní se určitě chtěla bavit a cítit dobře, ale namísto toho se jí všichni smáli a cítila se na nic - asi další večer, na který „nezapomene". Nedalo mi to a napsal jsem kamarádce, že je to hloupé že něco takového by si nemusela dávat na nástěnku. Myslel jsem to jen v dobrém, ale přišla mi až dementní odpověď - škoda snahy.

Pracovat je nutné, ale nejsme nějaké pracovní stroje, za které jsme považováni, a které žijí jen pro práci - od rána do večera! Proč jsme tady? Naši rodiče, případně prarodiče věděli, co chtějí dělat a co je baví - dnes člověk chodí od zaměstnání k zaměstnání, a co ho baví (i mimo práce) to neumí a nenajde si ani čas, aby se něčemu věnoval. Tedy jaký je smysl života? Myslím si, že být šťastný, pracovat na sobě a přinést něco společnosti. Kdy jste Vy šťastní? Já když jsem s přítelkyní a dělám to, co mě baví. Baví mě kreslení, cvičení, bojová umění, "čtení myšlenek" (řeč těla) a zlepšení komunikace (verbální i neverbální). Také mám své sny, pro které bych udělal cokoliv, co je důvod proč pracuji na sobě každý den a dělám, co se dá, abych zlepšil své schopnosti. Každý by měl mít svůj sen, za kterým půjde, ale neměly by to být peníze, sláva a kariéra. Kdyby chtěl každý člověk opravdu zlepšit svět, tak by se nám to společně podařilo! Základ je vybudovat si silnou vůli, abych měl chuť každý den na sobě pracovat a odolat škodlivým vlivům společnosti a masmédií. Důležité je i soustředění a setrvání stejně jako zájem o poznání. Jsme tam, kde jsme, neboť máme nízké cíle. Pokud i vznikne nějaká skupina s dobrými úmysly, obvykle dlouho nevydrží, neboť si stanovila nízký cíl, který když skupina dosáhne, tak se rozejde. Málokdo za něčím opravdu stojí a nedokáže to dlouho prosazovat, takto skončí hodně nadějného. Lidé ztratili zájem o to, co se jich nutně netýká, mimo jiné o politiku a jak před sametovou revolucí, politici si dělají, co chtějí a nikdo jim nebrání. Někde se ztratil zájem o vzdělání. Jsou to vlivy způsobené NWO ale nevím, jak se to elitám mohlo podařit docílit v této míře i v Česku, v Americe to musí být úplná katastrofa. Je to jedna z nejhorších věcí dnešní doby (sice jinou jsem dlouho nezažil, ale i tak), hloupí lidé, kteří nemají ani zájem nebýt hloupí. Ale pokud budeme vzdělaní, můžeme pochopit systém kolem nás, jak nás ovládají a také jak se bránit.

Musíme osvobodit myšlení! Televizor je největší manipulátor na světě. Baví Vás dívat se na zprávy, filmy a seriály? Já se na nic z toho nedívám a cítím se lépe než kdy jindy. Už dobrého půl roku jsem zprávy neviděl - naposledy když jsem byl na rodinné návštěvě. Nemusím se dívat na zprávy, ve kterých se nic nového ze světa nedozvím (v UK a USA je alespoň lžou - mi to máme mnohem horší - neříká se tu téměř nic), v nichž sedm z osmi "zpráv ze světa" je negativních, ze dvě dokonce zastrašující, z jedné mám téměř paranoiu, a dvě se dají brát z obou stran ale prezentované jsou z té negativní strany. Nepotřebuji vidět dementní filmy a seriály které mi podsouvají blbé myšlenky ani nic nepřinesou. Nepotřebuji se dívat na manipulativní a dementní reklamy. Jednou dávno, když jsem ještě televizi sledoval, řekl jsem si, že to nepotřebuji vědět. Ty informace nijak nevyužiji, obvykle je vědět nechci ani nepotřebuji. Nepotřebuji se dívat na televizi. Co mi to dá? Co potřebuji a chci si koupím, a když mám pocit, že mi něco chybí, snažím se to najít. Raději se budu věnovat něčemu, na čem záleží, co je podstatné a nebudu ztrácet čas, který je vzácný. Masmédia vůbec nesleduji, je to jen zaujetí od důležitého. Všichni informace čerpám z knih a alternativních médií (nevěřím každému nesmyslu a informace si prověřuji), kde se dozvím mnohem více. Většinou jen čtu články a diskutuji. Nelíbí se mi Google ani Facebook. Někde jsem četl konspirační teorie, že sledují, jaké videa přehlížíme na YouTube a podle toho nás zařadí do kategorií nevědomý nebo hrozba. Hrozba jsem, pokud si pouštím různé konspirační a podobné videa. Nevěřím Facebooku ani nové sociální síti od Google, chce příliš osobní informace, dokonce zařazení lidí do skupin a telefonní číslo! Google má boty snímající obsah všech webových stránek, vlastní RSS čtečky a sleduje jaké stránky a články sledujeme, má reklamní systém a ví, o jaké produkty se nejvíce zajímáme a dokonce reklamy dokáže zpřizpůsobit každému uživateli podle toho, jaké stránky přehlíží, co vyhledává a na co kliká, může číst naše e-maily, může sledovat naše video hovory atd.. Diktuje nám, jak máme dělat webové stránky - pomocí SEO optimalizace - z jedné strany dobré ale z druhé špatné. A Facebook - bezpečí nulové a naše údaje jsou odesílány třetí straně! Jsem tam strašně málo a co nemusím, to nevyplňuji. Málokdy s někým vedu diskusi neboť mně účet na Facebooku slouží (většinou) na dohodnutí se s kamarády, kde se setkáme, ale i tak obvykle používám mobil. Bylo by dobré omezit používání takových služeb a neposkytovat jim tolik informací. Jsem spokojen s množstvím kamarádů a když tam potkám nové lidi, nemusím se o své myšlenky a pocity podělit s vlastně neznámými lidmi a nemusím číst nástěnku plnou perverzních a dementních příspěvků. Po pravdě, jsem téměř bez sociálních sítí a masmédií, ale cítím se být úplně jinak, rozhodně víc sám sebou - a nemíním se toho vzdát!

Měli bychom šířit myšlenky, že život není jen o sexu, penězích a kariéře, že materiální hodnoty nejsou všechno. Nelíbil se mi svět kolem sebe, měl jsem pocit, že to všechno spolu nemůže být náhoda - hledal jsem příčinu a v podobě NWO jsem ji našel. Třeba ukázat, že něco jako NWO tu opravdu je. Ostatním to řekneme, až když nad nimi vyhrajeme? V USA straší Obama, u nás Evropská unie. Bildenberg je nová tajná organizace založená Ilumináty. Ale ti kteří dosud tvrdili, že něco jako NWO neexistuje, nyní tvrdí, že je to neškodné a dokonce až prospěšné. Potřebujeme se odtrhnout od jejich manipulace, vytvořit si vlastní hodnoty a cíle, začít se zajímat o vzdělání a svět kolem nás. Jedním z dalších prostředků manipulace i je zábavní průmysl. Doporučuji vyhledat seriál Odhalení hudebního průmyslu. Vysvětluje, jak jsme manipulováni pomocí hudby a videoklipů, jak to tam chodí, vysvětluje vraždy atd..

"Co řekneme, to se stane!" Takto odpověděl prezident Bush na otázku, co si představuje pod novou světovou vládou. Doufám, že se to nikdy nestane. Už bylo hodně plánů: plán A,B,C,D,E,F,G,H a žádný zatím nevyšel. Bojím se, že jsme stále blíž ke dni, kdy se o tom rozhodne. Svobodní občané proti zmanipulovaným vojákům a policistům (určitě ne všem). Ale zapomínají na naše počty, na tisíce zbraní v našich ulicích, na odhodlání bojovat za svobodu. Bojovat ZA - to je něco co dnes slyšet málokdy, protože obvykle se bojuje PROTI. Občané se bojí pravomocí našeho státu a stát se bojí zbraní jeho občanů, žijeme ve špatném státě i systému. Funkce státu je ochránit své občany a jejich soukromí. Věřím, že se najdou lidé, kteří budou šířit znalosti jak se proti elitám bránit,

Chtějí zabít 90% populace planety. Kdyby se to podařilo a já bych náhodou přežil i tak bych neměl důvod žít - zřejmě všichni, na kterých mi záleželo, budou mrtví. Neumím si představit, že postupem času bychom proti nim nebojovali, však nás všechny chtějí zabít - buď se necháme zabít, zemřeme za svobodu nebo jej porazíme a přežijeme. Kdy - když ne teď? Kdo - když ne my? Připomíná Vám to něco? V komunismu jsme vydrželi 40 let, dnešní systém tady je už 22 let. Dalších 18 let je pro mě nepředstavitelných a je to strašně moc času pro nastolení vlády NWO. Elity nám dali najevo, že se jen tak nevzdají. Ale ještě vůbec nemají vyhráno, protože jsou zaslepení svými řečičkami a jsou arogantní - všude zanechávají své symboly. Zapomínají na to, že i oni stárnou a umírají. Lidé jako Bill Gates, Obama a Bush si to zaslouží. Bohužel, i když se nám podaří vyhrát občanskou válku, nebo vlastně světovou válku za svobodu tak se nám nepodaří zbavit se všech elit. Musíme být vzdělaný a jít za svým cílem, abychom jim zabránili další pokus o nastolení NWO. Politici nechtějí pochopit jiné představy o systému neboť tento, ve kterém mohou krást, mají imunitu a nemají kontakt s realitou, jim vyhovuje.

Systém netřeba zničit - třeba ho přetvořit. Pokud bych měl říct, co si já myslím, že by bylo nejlepší tak zrušit politickou imunitu, zákon podle kterého budou politici vést odpovědnost za své činy, svobodný trh s minimálními nutnými zásahy státu, znárodnit banky, zrušit úroky zrušit nadbytečné úřady a návrat k národní suverenitě. Mohl bych samozřejmě pokračovat dost dlouho. Ale když se nám podaří vytvořit nový systém, také nebude nejlepší na světě - časem se vyskytnou nové problémy, které také budeme muset řešit přetvořením, ale doufám, že pokojnou cestou.

Věděli jste, že v roce 2008 se na Islandu začala Tichá revoluce? Tichá protože to nikde nevysílali - nechtějí abychom o tom věděli. Šlo o upravení systému na spravedlivější a ekonomicky stabilnější, vyšetřování a následné vyhoštění bankéřů a všech zapojených ze země. Násilí není jediná cesta. Jenže tam se občané zajímají o politiku, není jim jedno a nedovolí politikům dělat, co si umíní. Maďarsko také vede dobrou politiku - znárodnili banky a zrušilo geneticky modifikované potraviny. Umím si představit, kde bude další bezletová zóna. Stát nás považuje za hloupé a myslí si, že nám musí diktovat, co máme dělat. Sice běžní lidé nejsou schopni navrhnout zákony, ale jsou schopni porozumět a ohodnotit je. Musíme si chránit naši národní historii, památky a suverenitu. Společně se proti NWO musíme postavit a začít vést náš boj nejen silou.

Proč tohle všechno píšu? Neboť jestliže se těm hloupostem nebudeme postupně vzpírat stále ve větším počtu, nic se nezmění a bude stále hůř. A jak to celé skončí? To nevím, a možná se to nikdy nedozvím, ale vím jedno - když na to přijde, budeme muset ukázat, jak se umíme postavit za naši svobodu. Pokud se Vám článek líbil, prosím okomentujte ho a dejte mu plusko, aby ho navštívilo co nejvíce lidí.

Majkl65

dolezite.sk

 

 

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře