Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nakažení po očkování? Poslední údaje z 16. ledna 2022

Ve zkratce...

Jaké je riziko nákazy po 1 nebo 2 dávkách? Je to lepší než nebýt očkován? V tomto videu se zabýváme nejnovějšími vědeckými údaji o účinnosti vakcín. Věcné, vědecky podložené a nezkreslené informace o infekcích, příznacích, ochraně před očkováním a další.

  • nakazeni-po-ockovani-posledni-udaje-z-16-ledna-2022

Přepis:

V tomto videu si zodpovíme velmi důležité otázky, které si mnoho lidí klade. Je snazší se nakazit Covidem, pokud jste neočkovaní ve srovnání s tím, když jste očkovaní jednou, dvěmi nebo třemi dávkami? Toto je tedy velmi důležitá otázka, ukážu vám aktuální, skutečná data, nejnovější data k dispozici. Výsledky skutečně překvapí spoustu lidí, to vám zaručuji.

Co je to vakcína? Chci začít jednoduchou otázkou. V dnešní době si musíme tuto otázku položit znovu: jaká je definice pojmu „vakcína“ a co je to „vakcinace“? Toto je převzato z provincie Ontario v Kanadě. Je to oficiální web ontario.ca a to, co tu vidíte, jsou údaje o covid vakcinaci. Tohle jsou docela pěkné webové stránky, které uvádějí vakcinační status pro lidi, co žijí v Ontariu a také uvádějí symptomy u lidí, kteří jsou nakaženi Covidem-19. A první věc, kterou vám chci ukázat, je přímo tady. Jak tu vidíte, datum je 16. ledna 2022, takže jde o aktuální datum, o nejnovější údaje, která máme. Ukazují vám tady hospitalizace podle vakcinačního statusu na jednotce intenzivní péče (JIP).

Je obzvlášť zajímavé, že počet očkovaných lidí na JIPu je ve skutečnosti opravdu vysoký.

 Plně očkovaní jsou zde; jak vidíte, jde téměř o polovinu všech případů. Pak malá část jsou částečně očkovaní lidé, lidé, kteří kupříkladu mají jednu dávku vakcíny. Takže tohle jsou lidé, kteří dostali jednu dávku a u kterých se objevily symptomy 14 nebo více dnů potom, co dostali první dávku nebo lidé, kteří dostali druhou dávku, ale u kterých se objevily symptomy mezi 0 a 14 dny po tom, co dostali druhou dávku. To je více než 50 % všech lidí na JIP a ostatní jsou neočkovaní lidé. „Neočkovaní“ znamená lidi, kteří nedostali žádnou dávku vakcíny nebo lidé, u kterých se objevily symptomy 0 až 14 dnů potom, co dostali první dávku. Když se teď podíváme na lidi, kteří jsou v nemocnici, ale ne na JIP, tak velká většina z nich jsou tady plně očkovaní nebo částečně očkovaní.
 

Jde ve skutečnosti o 75 % lidí, kteří jsou právě teď v nemocnici, kteří jsou očkovaní jednou nebo dvěma dávkami.

Neočkované případy vidíte tady. Teď vám chci ukázat tyto velmi zajímavé údaje. Vysvětlím vám, o co jde. Zde jsou ukázány počty případů – případů Covid-19 podle vakcinačního statusu.

 

To, co tu vidíte, se týká uplynulých sedmi dnů – od 10. do 16. ledna – tady dole jsou částečně očkované případy, tady máme neočkované případy a ta zelená čára jsou plně očkované případy. Jak vidíme, jde o obrovský rozdíl v počtech případů. 8518 jsou plně očkovaní, 1458 se týká neočkovaných a 365 částečně očkovaných.

Když si to spočítáte, tak vám vyjde poměr 86 % pro buď částečně očkované, nebo plně očkované. A teď, když se podíváme na procento lidí, kteří jsou v Ontariu očkovaní: všechny věkové kategorie činí 84 %. Takže podle těchto dat, počet Covid případů, které tu jsou zaznamenány, skutečně přesně odpovídají procentu lidí, kteří jsou očkovaní nebo rozočkovaní, což znamená, že není žádný rozdíl mezi lidmi, kteří jsou očkovaní a lidmi, kteří nejsou očkovaní. Jak sami vidíte, jde o stejný poměr. Neočkovaní lidé představují přibližně 14 % z celé té populace a ti očkovaní jednou nebo dvěma dávkami představují 86 %, což je zhruba stejné číslo 84 %, které máme tady, které tu je uvedené pro procento lidí, jež jsou očkovaní.

A vidíme, že se to týká buď plně očkovaných nebo částečně očkovaných; jak vidíte, mnohem víc lidí jsou plně očkovaní než částečně očkovaní. Ta čísla – tato procenta se opět velmi blízce shodují. Takže jde o velice zajímavé údaje. Teď vám ukážu tohle: podívejme se na posledních 90 dnů. Tady máme situaci za posledních 90 dnů v Ontariu.

 

Jak tu můžete vidět, v říjnu a vlastně během skoro celého listopadu a pak do začátku prosince jsou ta čísla velmi nízká pro všechny kategorie, i když byla vyšší pro plně očkované. Ale, jak sami vidíte, tato čísla jsou mnohem nižší než nyní a teď tu vidíme, od začátku prosince nebo od 15. prosince do konce prosince, začátku ledna, obrovský nárůst v počtu případů, hlavně u plně očkovaných; ti 1. ledna 2022 dosahují vrcholu téměř 15 000.

Neočkované případy se také dost zvýšily, ale opět úměrně, zhruba úměrně, skoro 2 700, což je zhruba 18 % ve srovnání s počtem očkovaných lidí. A to je mnohem méně než u plně očkovaných lidí a tady vidíme pokles, mírný nárůst, pokles, zase nárůst… Ta čísla jsou dnes stále kolem 8200 pro plně očkované a 1500 pro neočkované. To mi připadá velmi zajímavé. Tady máte nárůst a pokles, a nárůst a pokles vidíte tady. A pro očkované jednou, částečně očkované jednou dávkou, vidíme přibližně stejný trend, ale mnohem méně výrazný.

Takže to je velmi zajímavé. Chtěl jsem vám to ukázat, protože to dokládá, že počty případů skutečně zrcadlí procentní podíl lidí, kteří jsou očkovaní a neočkovaní a vypadá to, že ať jste očkovaní nebo ne, nebude mít vliv na to, jestli se nakazíte nebo ne. Takže tahle data, která jsem vám ukázal, jsou opravdu zajímavá a překvapující, protože to byste asi od vakcíny nečekali, že? Nečekali byste, že dostanete vakcínu, jednu, dvě nebo tři dávky vakcíny a přesto se krátce potom nakazíte a dostanete symptomy a onemocníte. Takže jsem vám chtěl ukázat tohle. Toto je studie napsaná v roce 2021, takže to je velmi nedávná studie, která vyšla v Listech interního lékařství (Annals of Internal Medicine) a tady, jak vidíte, se píše: „Vakcíny jsou považovány za účinné tím, že zabraňují infekci, přenosu, mírnému onemocnění a/nebo závažnému onemocnění.

Předběžná analýza dvoudávkového plánu vakcíny Pfizer-BioNTech COVID-19 zaznamenala 95% ochranu proti symptomatické nemoci; velmi podobná data byla zřejmá pro vakcínu Moderna.“ Takže tohle zjistili ve svých testováních, která byla publikována v říjnu a prosinci 2020, těsně před tím, než byly vakcíny schváleny pro nouzové použití. Vakcíny nebyly v USA ve skutečnosti schválené jako takové, ale dostaly status nouzového použití, což je něco jiného. A to především na základě těchto dat – tedy 95% ochraně proti symptomatické nemoci. My nyní víme, že účinnost vakcín klesá velmi rychle, během několika týdnů po aplikaci, a že klesá z 90-95 % na 60 % přibližně po šesti týdnech a poté na 20-30 % po třech, čtyřech, pěti měsících. Tak tohle víme a proto potřebujete posilující dávky. To je velmi zajímavé.

Podívejte se na tohle znovu. „Vakcíny jsou považovány za účinné tím, že zabraňují infekci, přenosu, mírnému onemocnění a/nebo závažnému onemocnění,“ což byla pravda pokaždé, když jste byli očkováni v minulosti. Před Covidem bylo velmi vzácné, že by lidé dostali nemoc, proti které měli být ochráněni. Tak, a kdo že napsal tuto studii? Vidíte tady to jméno? Dr. Anthony Fauci. Však víte, kdo to je. Zveřejněno v květnu 2021. Tohle je tedy opravdu zajímavé, chtěl jsem vám to ukázat, protože údaje, které dneska máme, jen pár měsíců po tom, co byla tato studie vydána, nepodporují to, co je v této studii napsáno.

zdroj: https://otevrisvoumysl.cz/nakazeni-po-ockovani-posledni-udaje-z-16-ledna-2022/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře