Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Místem války Evropa ?

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

4.2.2015 George Friedman - Chicago
výňatek z přednášky o tom proč a kde bude válka v Evropě, Odhaluje strategii USA cynickou, bezohlednou a nemorální, přesto fungující. Cílem USA bylo je a bude zamezit spojenectví Německa a Ruska. Součástí je mapa "mezimoří", jak se podařilo USA oddělit Evropu od Ruska, hlavně za pomoci Polska, pobaltí, Rumunska a Bulharska. Teď je na řadě ČR a demostrace síly USA konvojem. V česku, pokud Vám to vláda sdělí, se odehrají prvé ostré raketové střelby ( dříve se jezdilo do Polska ).od 22.6.2015 do 3.7.2015


Zdroj této u nás utajované zprávy http://www.faz.net/aktuell/politik/au...
A tak vzhůru do války za "amíí" zájmy, těm jsme ještě šašky nedělali. Noví branci to snad pochopí, za koho budou brzy umírat.
zdroj s německými titulky https://www.youtube.com/watch?v=oaL5w...

 

 

 

  • mistem-valky-evropa

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#8 damirr@volny.cz 2015-03-26 06:26
Hej Hou, jen blbec si hledá ověření na "http://www.scr ibd.com"
A o původu židovských sionistů: https://www.youtube.com/watch?v=TsS54zGOu6o
A o tom je i o této sionistické zrůdě s jménem George Friedman
#7 damirr@volny.cz 2015-03-23 20:13
"Ve jménu demokracie":
Seznam „závadných“ pro-ruských webů je na světě! Když nepomáhá ironizace, diskreditace a už ani dehonestace, přichází likvidace. Sponzor AE News má obstavený bankovní účet, demokracie si servítky nebere. Zachraň se kdo můžeš?
#6 jiri.pokorny@seznam.cz 2015-03-23 18:38
Že se nám zatím nevyjádřil k těmto dementním žvástům "odborník" Victorín ? Mohl by nám "přetlumočit mírové poselství" tohoto amerického degeneráta.....
#5 damirr@volny.cz 2015-03-23 16:12
pokračování 3.
Židé, pánové, jsou asiaté. Je jedno, kde se narodí a kolik generací jsou z Asie pryč. Oni se nikdy nezmění. Jejich myšlenky se nepřizpůsobí americkým, ani kdyby mezi námi žili deset generací. Leopard nemůže změnit své skvrny. Židé jsou asiaté, jsou hrozbou pro tuto zemi, pokud jim dovolíme do ní vstoupit a měli by být tímto zákonodárným shromážděním odmítnuti.”

Benjamin Franklin
#4 damirr@volny.cz 2015-03-23 16:11
pokračování 2.
Víc než 1700 let naříkají židé na svůj smutný osud vyhnání z mateřské země, kterou nazývají Palestina. Ale pánové, když jim jí svět dával k neomezenému vlastnictví, okamžitě si našli nějaký důvod, aby se nemuseli vrátit. Proč ? Protože to jsou upíři a upíři nemohou žít mezi upíry. Nemohou žít jen mezi sebou. Musí žít na úkor křesťanů a jiných lidí, kteří nejsou jejich rasy. Pokud jim dovolíte přijít do Spojených států, tak tu v souladu se svou povahou budou mít za méně než 200 let takové obrovské zastoupení, že ovládnou a pohltí celou zemi a změní formu naší vlády, za kterou jsme my Američané prolévali svou krev, za kterou jsme obětovali své životy, majetek a riskovali svou svobodu.

Pokud je neodmítnete, budou naši potomci za méně než 200 let pracovat na polích, aby je zásobili, zatímco si oni budou mnout ruce v bankovních domech. Varuji vás, pánové, pokud neodmítnete židy jednou provždy, vaše děti vás budou priklínat i v hrobě.
#3 damirr@volny.cz 2015-03-23 16:10
Benjamin Franklin
(Toto proroctví pronesl Benjamin Franklin v ”MALÉM ROZHOVORU KOLEM STOLU BĚHEM PŘESTÁVKY” na philadelphském zákonodárném shromáždění roku 1787. Ono sdělení bylo zapsáno v záznamníku Charlese Coteswortha Pinckneye, zástupce Jižní Karolíny.)

„Plně souhlasím s generálem Washingtonem, že musíme chránit tento mladý národ před zákeřným vlivem a hlubokým nebezpečím. Tím nebezpečím, pánové, jsou židé.

V každé zemi, ve které se židé usadili ve větším množství, snížili její morální stav; znehodnotili její hospodářskou integritu; sami sebe odloučili a neasimilovali; vysmívali se a snažili se podkopávat křesťanské náboženství, na kterém tyto národy byly založeny; vybudovali stát ve státě; a když narazili na odpor, snažili se hostitelské země finančně zardousit jako v případě Španělska a Portugalska. Pokračování.
#2 damirr@volny.cz 2015-03-23 16:08
George Washington
(Z Citátů George Washingtona od A. A. Appleton & Co.):

„Oni (židé) proti nám pracují mnohem efektivněji než nepřátelské armády. Jsou pro naší svobodu stokrát nebezpečnější a my jim v tom z velké části pomáháme... Můžeme jen litovat, že je každý stát už dávno nevyhnal jako škůdce společnosti a největší nepřátele amerického štěstí.”
#1 damirr@volny.cz 2015-03-23 15:22
Odkazy jsou nefunkční a ty žvásty US pitomce ani nemusíme poslouchat. Kdo je tenhle člověk?
George Friedman, je to vlastně sionista a žid.
Z Ruska mají židé strach a FED a jeho sionistická sebranka se snaží ze všech sil zničit Rusko. Tahle sionistická verbež zaplavila svět hnojem a nehodlá se jen tak vzdát, ale jejich konec se beztak neodvratně blíží. A je tady na pořadu dne zase odvěká válka Chazarů s Ruskem. A kdo neví nic o Chazarské říši, tak ať si vygugluje : Dr. Peter Beter -Tisíciletá válka mezi Ruskem a Chazary, Dnešní Izrael to jsou převážně Chazaři, byla to nejhorší verbež na území dnešního Ruska.
A o původu židů je tento odkaz: http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-horejsi.php?itemid=9427
„Dějiny židovského národa byly vymyšleny, aby vyhovovaly požadavkům sionismu.”

Facebook komentáře