Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Martin Koller - Hrozba války

  • martin-koller-hrozba-valky

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Kryštof Rumrajch 2023-05-01 22:38
Domnívám se, že s úplatky v éře digitálních peněz to nemusí být zas tak složité. Stejně, jako je kladen důraz na možnost získávání veškerých dat o činnosti každého, bude možné hierarchickými zásahy do sledovacího systému selektovat ty "vyvolené", jejichž datová stopa, tedy i stopa pohybu "odkláněných financí" naopak nebude, nebo bude pouze v určitém rozsahu, nebo bude dostupná pouze pro někoho, například ne třeba pro běžné orgány boje proti úplatkářství. Nebo na vrcholech činitelů nebude vůbec. Podobně, tak jako se "odklízejí" politici, kteří již splnili potřebné - a rázem o nich není vidu ani slechu a přitom někde žijí a vidí, co způsobili. Třeba budou pohlaváři takového systému mezi sebou bojovat o větší právo selektovat druhé. Peklo v světské podobě - všichni proti všem k tomu na všechny ostatní něco mít a moci je eliminovat, či řídit.
Citovat
#3 potkan 2023-05-01 21:03
Mnoho lidí u nás ale i ve světě drží tezi že na chudé lidi musí být přísnost. A zjevně na úpadkové rozvojové kolonii nádeníků korporátníků a jejich zdrbávaných "raketově 5. demolicí nezáleží takže mohou tušit co bude dál v krizi kdy pokračováním ekonomiky je válka, výhodná tedy pro okolí a nezúčastněné a peníze to všem řeknou, už říkají. Nazdar bazar.
Citovat
#2 Prokop Maleček 2023-05-01 20:43
Pane Kollere, jak jste sdělil, že se vlády na Ukrajině chopil PetlJURA, tak mne hned napadlo, že zde se zas chopili vlády StanJURA a JUREčka. Mohou mít nějakou souvislost, třeba etnickou, politickou, či dokonce náboženskou? Že by se například projevy jurodivosti a s tím související osobnostní rysy dostaly až do jmen svých nositelů?
Citovat
#1 Prokop Maleček 2023-05-01 20:34
Moc jsem se podivil, když jsem zaslechl, že kancléř Schröder by byl schopen tak analyzovat. Takže to tedy měl být kancléř Schmidt, aha.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře