Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Konec světa 2012 (5 videí s českými titulky)

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • konec_sveta
Bude v roce 2012 konec světa? Na internetu se objevil zajímavý dokument, který spojuje všechny výše zmíněné "náhody" do jednoho celku. Tento film, či video, přesněji dokument je velmi dobře udělán a místy Vám bude běhat mráz po zádech.

Po shlédnutí celého videa již nebudete moci klidně usnout bez toho, abyste si nevzpomněli na magický rok 2012. Ráno se vzbudíte (pokud vůbec usnete) a první co Vás napadne bude datum 21.12.2012, budete o tom přemýšlet! Jedna Vaše polovina tomu nebude věřit, ale ta druhá bude přesvědčena o konci světa právě v tomto roce, právě v tomto předem určeném datu. A co je na tom nejhorší? Přemýšlejte ještě víc...Teď znáte datum svého konce (samozřejmě, nemusí to být pravda, ale...) a ten kdo ví, kdy zemře, již nespí klidně, až do toho dne. Budete si v hlavě přemítat všechny možné scénaře, budete tápat, zda to co ve filmu říkají je opravdu pravda, či je to jen fikce. Řeknete si, že je to blbé datum - těsně před Vánocemi, stojí to za to vůbec ještě kupovat dárky?

Do roku 2012 již nezbývá moc času. Co teď? Užívat si ten zbývající čas? Žít ve strachu? Pokusit se něco udělat? Nabízíse spousta možností, včetně těch pro slabochy, kteří to vzdají předčasně. 

Rok 2012 je z pohledu proroků, psychotroniků a ufologů magický. Zda na jeho sklonku dojde k ničivé katastrofě nebo se i v tomto případě jedná jen o „planý poplach", stejně jako v roce 1999, nevíme. Nicméně se zvyšujícím se znečišťováním a nezodpovědným přístupem k modrému domovu se zvyšuje i riziko pravděpodobnosti, že k takové zkáze jednoho dne skutečně dojde.

Pokud jste si ani po přečtení předchozích dvou odstavců nerozmysleli svůj puvodní úmysl - podívat se na video o konci světa 2012, tak zde Vám přinášíme všechny jeho části. Částí je celkem pět - to abyste se mohli rozmyslet, zda se dívat po prvním díle na další, nebo to raději vzdát. Film je tak chytlavý, že jej budete doslova hltat. Jen ještě upozorňuji, že video je v původním znění s titulky.

http://2012.konec-sveta.cz/video-rok-2012/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře