Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Kolik Kaddáfího dvojníků vlastně zabili? (10 videí)

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
  • kaddafi
  • kaddafi
ANALÝZA VIDEÍ SE ZABITÍM KADDÁFÍHO:

1. Na videích, které byly údajně natočeny v Syrtě, svítí slunce a všude je prach...nicméně ale den předtím byla Syrta zaplavena.

2. Ve dvou různých částech stejného videa vidíme, že plukovník má dvě různé barvy vlasů. V jedné části má světle hnědé vlasy a ve druhé černé vlasy.

3. V jednom z videí má mrtvý plukovník hrbolatý nos a vypadá divně a zničeně, v dalších videích má nos rovný.

4. V úplně prvních videích (ze Syrty) jeho tvář vypadá velice mladá a všichni víme, jak byl vrásčitý.

5. Řekli, že byl střelen do nohou a vykrvácel, ale tento zajatý plukovník stojí, zatímco ho tlačí okolo...Dolní část těla není zaplavena krví.

6. Horní polovina těla plukovníka je mladá, nemá žádné známky stárnutí, opravdovému plukovníkovi je 70 let. Víte, jak vypadá tělo 70-ti letého muže, zvláště toho, který celý život strávil v poušti?

7. Některé z videí byly nahrány den předtím, 19. října.

8. Podle jednoho příběhu ho našli v díře. Na videu však vypadá čerstvě oholený a jeho bradka je udržovaná.

9. Na videu ze Syrty je další divný detail, jedna černá žena, civilistka stojí a dívá se na show, zdá se velmi klidná. Černé ženy v Syrtě na straně krys? Tohle není možné. Každý ví, co krysy dělají černým mužům, ženám a dětem v Libyi. Pověsí je, lynčují a uřezávají hlavy. Jestli nějaká černá žena v Syrtě zůstala, tak by nikdy nebyla na straně rasistických krys. Tohle je velmi divné.

10. Na jednom videu je Kaddáfí zahalen krví, když ho dávají do pick-upu, v dalším je jeho tvář čistá jako kdyby jel na svatbu.

11. Faktem je, že byly připravovány masivní demonstrace proti NATO a NTC včetně sjednoceného protiútoku a vzpoura začala už 14. října.

12. Jen den předtím přijela Hillary a řekla, že chce Kaddáfího mrtvého.

13. Tvrdí se, že jeho synové a každá vysoce postavená osoba byly v Syrtě ve stejný den zabiti, ačkoliv je známo, že Kaddáfí a jeho synové vedli různé brigády na různých frontách po celé Libyi. (Libye je velká jako třetina Evropy a Syrta je jen malé město, které je měsíce v obležení.)

14. Kaddáfího dcera Ajša říká, že žije.

15. Kaddáfí má 12 dvojníků.

OTÁZKA: KOLIK KADDÁFÍHO DVOJNÍKŮ VLASTNĚ ZABILI?

zdroj

 

Facebook komentáře