Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Fico: Šokující proroctví

  • fico-sokujici-proroctvi

+ BONUS ---------------------

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Jara 2024-06-06 11:42
Pane Bálku, před časem jsem napsala, že vás ráda čtu, ovšem musím to vzít zpět. Já si vás zapamatovala z doby před X lety, kdy jste se jevil normálněji. Chtěla jsem to vzít zpět už po tom neuvěřitelném blábolu, jak nám mimozemci odnímají radioaktivitu, ale nejsem důchodce a nemám vždy čas. Zrovna vy žvaňte o konspiracích. Vy sám jste mimoň ve všech ohledech. Fico skutečně prodělal změnu, jak tady uvádí pan Jaroslav. Ještě ve V4 byl spíše brzdou a nejslabším článkem. To i náš Klaus byl pevnější, leč už je hodně starý a neaktivní. Vesměs jste po Klausovi plivali jak vzteklí a dodnes mu všichni připisujete hříchy, které byly ve skutečnosti Zemanovy. To Zeman byl posedlý tzv. zahraničními pobídkami, vyprodáváním republiky na všech frontách. Se Zemanem jsme vstoupili do NATa a Zeman schválil bombardování Srbska. Byla jsem osobně svědkem v devadesátkách, když Klaus ve Zlíně odmítl prodat Svit dokonce i Baťovi s odůvodněním, že se český majetek rozprodávat nebude. Na Hostýně se potom vysmál černoprdelníkům , kteří se mu chlubili, že mají v bazilice kamery. Řekl jim, že to tam přece nepatří. Varoval nás před vstupem do Unie, odmítal to podepsat i po prohraném referendu, než ho přinutil Ústavní soud. Vystoupil v Bruselu s úžasným projevem. Následoval "Sarajevský atentát", atd. atd. Já to ovšem nepíšu proto, že bych ho chtěla velebit - čistý on není, politika čistá není, ale jen proto, že máme koho postavit ke srovnání.
V době současné se porozhlédněte po pronárodních stranách mimoparlamentní ch, když nemáte ponětí. Tito lidé byli léta nálepkovaní jako ultra-praví, extremističtí a antisemtští. A vy jste tomu věřili. Na to české židomilství už jsem alergická. .Adama Bartoše je mi líto, když jsem ho teď viděla v rozhovoru s Janem Sedláčkem, vypadal už unaveně. Tomuto člověku vedle dalších vděčíme, že jsme se ubránili americkému radaru již v minulosti. Sedláček je mladý kluk, skvělý. Generál Blaško v Bruselu dokázal, že to myslí vážně, on jediný hlasoval v našich zájmech vždy. Dejte jim šanci. Na Slovensku jsou v parlamentech vlastenci, kteří vzešli z Kotlebovců, proč bychom nemohli podobně vytáhnout vlastence naše. Volební preference největšího zmrda Babiše mě opravdu rozesmutňují. Nikdo nepochopil, že s Fialou opozici jen předstírají?
Citovat
#2 Jaromír Jaroslav 2024-06-06 06:54
Fico sa obratil až po Kuciakovskom farebnom prevrate. Dovtedy bol globalista, sluha ich záujmov a Europskej Uhnije...Chcel do jadra Uhnije...No vďaka Bohu, potom sa prebral , 3,5 rokov bojoval s Hydrou a vyhral! Toto bola ich pomsta v kedysi baníckej Handlovej. A odpustil im, to je fatálna chyba, lebo oni neodpúšťajú!!! A jasne to preukazujú ich špinavými útokmi na jeho vládnu koalíciu, na Slovenský narod, vlastencov, kresťanov a MIER ! To sa im zasa kruto vypomstí!!!
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2024-06-05 22:54
Dejte mi už svatý pokoj se všemi těmi svými konspiračními útoky na Fica! Procházel peklem a vždycky to nějak dokázal ustát a zvednout národ! Prošel se po okraji smrti a přesto stojí tam, kde stál předtím! Postavil se proti očkovacímu teroru, postavil se naplno proti válce, do které má být teď postupně zatažena celá Evropa, postavil se proti nastupujícímu fašismu! A přežil, probudil svůj národ a jde dál! Ukažte mi jediného takového českého politika, jedinou takovou českou politickou stranu?!! Buď raději mlčte nebo se modlete za Fica, ať se mu v jeho díle daří a Boží prozřetelnost nadále stojí na jeho straně!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře