Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. David Martin v novém rozhovoru uvádí do historického kontextu situaci s covidem, jak vypadá depopulační agenda v praxi, kam věci směřují a co jako lidé můžeme dělat, abychom to zastavili. Více v rozhovoru.

Dr. David Martin v novém rozhovoru uvádí do historického kontextu situaci s covidem, jak vypadá depopulační agenda v praxi, kam věci směřují a co jako lidé můžeme dělat, abychom to zastavili. Více v rozhovoru.

  • dr-david-martin-v-novem-rozhovoru-uvadi-do-historickeho-kontextu-situaci-s-covidem-jak-vypada-depopulacni-agenda-v-praxi-kam-veci-smeruji-a-co-jako-lide-muzeme-delat-abychom-to-zastavili-vice-v-rozhovoru

 

Tazatel: Dr. David Martin v tomto posledním díle prozradil spoustu informací o agendě COVID, hovoří o technologii editace genů zvané CRISPR. Sdílí také informace o tom, jak Světová zdravotnická organizace uvedla možnost, že bychom mohli reagovat na plánované epidemie. Sdílí také, jak vláda USA v roce 2005 změnila Mezinárodní zdravotní předpisy IHR, což jim dává možnost vymáhat mandáty, a to i při náznaku očekávané epidemie.

Bylo by skvělé začít s vaším životopisem. A pak se ponořme do některých zajímavých věcí. Jsme na živé akci, kde se promítal film o COVIDu-19. Líbily se mi některé věci, které jste sdílel, protože některé výzkumy konotoxinů, což je hlemýždí jed, a který je pravděpodobně smrtelnější než hadí jed, je technologie, která byla použita v různých kapacitách, a pravděpodobně v bioterorismu.

Budeme mluvit o tomto a také o opičích neštovicích, a dalších věcech jako Ukrajina, Rusko. Oceňuji váš energetický přístup, který zaujímáte, který je opravdu o tom, že k věcem přistupujete s klidem. Já miluji verš z Izajáše 26: „Člověka s pevným postojem chráníš dokonalým pokojem, vždyť spoléhá se na tebe.“ Takto podle mě k těmto informacím přistupujeme. Takže ano… začněme s vaším životopisem.

D.M.: No, moje minulost je velmi bláznivá. Oficiální pověření jsou mé bakalářské tituly z Goshen College v severní Indianě. Magistra z fyziologie jsem získal na Ball State University, kde jsem se hodně angažoval v Laboratoři lidské výkonnosti, prováděl jsem tam nejrůznější studie s radioaktivními izotopy na měření proteinů a další věci. Měli jsme smlouvu na složení produktu Gatorade, když ho koupila společnost Quaker Oats. Pracovali jsme v oblasti lékařských technologií, fyziologie, optimalizace. Pak jsem získal doktorát, nastoupil na lékařskou fakultu v oboru radiologie a ortopedie a vedl jsem tehdy první smluvní výzkumnou organizaci na světě pro FDA, která se zabývala zdravotnickými prostředky. Takže to je oficiálního pozadí.

Ale relativně stejně oficiální, ale neoficiální pozadí je, že jsem v devadesátých letech vedl společnost Mosaic technologies. Dělali jsme obrovské množství smluvně omezeného transferu technologií, a mnoho lidí ani neví, co to znamená. Ale po druhé světové válce bylo přijato obrovské množství zákonů o tom, co země mohou vyvážet a co ne, a to na základě útočných vojenských kritérií. Většina sankcí, které se týkaly zemí Osy druhé světové války, Německa, Japonska a zbytku mocností Osy, a pak následně i spoustu zemí východní Evropy, spočívala v tom, že útočné vojenské technologie byly omezeny z transferu.

USA ale měly velký zájem o řadu technologií, které se v těchto zemích vyvíjely. A tak naší úlohou bylo jít do zemí, podívat se na ty technologie a pak najít civilní způsoby, jak je exportovat. Můžete si to představit metaforicky jako přeměnu mečů v pluhy. Kdy jsme hledali vojenské technologie, které by se mohly stát civilními. Věci jako intervenční kardiologie, kdykoli máte gama kameru, která měří intervenční radiologii, tyto kamery vzešly z naší práce s transferem technologií z Ruska. Stealth materiál.

Kdykoli tvarujete odrazivost nebo anténu, používáte nějaké RF stínění nebo RF zařízení. Každý, kdo nosí mobil, používá technologii, kterou jsme převzali z Japonska a dalších míst. Udělali jsme obrovský průzkum toho, co se děje ve vojenských laboratořích po celém světě. A jak si dokážete představit, jednou z věcí, které najdete, jsou biologické a chemické látky. Většina lidí si představí laboratoř bondovky, kde jsou auta se zbraněmi a nejrůznější cool hračky. Ale viděli jsme spoustu biologických a chemických zbraní. A tak mě koncem devadesátých let požádala vláda USA, abych začal profilovat obrovské množství programů biologických zbraní po celém světě.

A tady začíná být příběh zajímavý. Protože v roce 2003 mě vláda USA požádala, abych odjel do Slovinska na konferenci Eurotox 2003, což je velmi důležitá konference, které by lidé měli věnovat pozornost, protože pokud si vzpomenete, co se dělo v roce 2003, bylo to na pozadí údajně první epidemie SARS. Ale je důležité si uvědomit, že uvnitř této konkrétní konference, a doporučil bych lidem, kteří mají zvídavou mysl, aby se podívali, kdo na této konferenci prezentoval, a konkrétně na práci, která byla prezentována z Filipín a dalších částí jihovýchodní Asie.

Protože to, co jste v té době viděli, byla hluboká fascinace obranných výzkumných institucí po celém světě řadou věcí, antraxem, který se stal populárním o dva roky dříve, díky útoku biologickými zbraněmi v září 2001 zde v USA, se strachem z antraxu, který si málokdo vybaví, když se řekne září 2001, většina lidí si vybaví pád věží. Málokdo si vzpomene na… Byla tu ještě jedna věc, která se stala 2. září, což byl útok biologickými zbraněmi v USA. Spáchán samotnými Spojenými státy. Poslali jsme na smrt sedm nebo osm set tisíc lidí kvůli pádu věží. A slyšel jste někdy o odpovědnosti za útoky antraxem? Ano, o tom jste nikdy neslyšeli. Víte proč? Protože nikdo nikdy nebyl pohnán k odpovědnosti. Proto jsme o tom neslyšeli.

Tazatel: Kolik lidí kvůli antraxu zemřelo?

D.M.: No, tak to je zajímavá otázka. V titulcích se píše… prominenti, kteří byli média, která dostala ty obálky a otevřela je a antraxové spory se do nich dostaly a zabily je, vlastně se nikdy nedozvíme číslo, protože neexistují žádné oficiální záznamy. Ale smysl toho konkrétního narušení, které bylo zajímavě načasováno na září 2001, což je velmi zajímavé, zejména vzhledem k tomu, že v květnu, před zářím 2001, v květnu si armáda USA objednala 300 milionů dávek ciprofloxacinu, což je lék, který se používá k léčbě antraxu. A slyšel jste, co jsem řekl. V květnu, před zářím.

A jen aby bylo jasno, antrax získáte ze zpracovávání kůže. Nevím, jak vy, ale já neznám žádného zpracovavatele kůže. Nevěděl jsem o velkém honu na bizony v roce 2001. Nevěděl jsem, že v létě 2001 všichni budeme zpracovávat kůži, což vyžadovalo, aby v září toho roku bylo k dispozici obří množství léků proti antraxu. Na to si řeknete, že v nějaké laboratoři byl blázen, který z antraxu udělal zbraň a poslal ji poštou, až na drobnou nepříjemnou skutečnost, že jsme na to kupovali léčiva v množství 300 milionů dávek předtím, než k útoku skutečně došlo. Takže mi řekněte. Dává to smysl? Nedává to smysl. Ale důvod, proč je to důležité a proč vám o té konferenci říkám, je ten, že ta konference není taková, jak si myslíte.

Ale důležitější je, kdo na té konferenci byl. Právě tam jsme začali vidět organizace, jako jsou Národní ústavy zdraví, instituce NIAID a DARPA, které začaly mluvit o tom, jak byste mohli vytvořit nejrůznější útočné a obranné reakce na toxiny. Jedním z nejzajímavějších toxinů, o kterém se tehdy hodně psalo, byl konotoxin. Pro ty, kteří neví, o co jde, konotoxin je jedním z nejsmrtelnějších toxinů, které kdy příroda vytvořila. Je to velmi malý měkkýš, který žije obvykle v brakických a pobřežních vodách kolem Filipín a některých částí jihovýchodní Asie, souostroví a poloostrovů. Je jich spousta. Ale všechny mají malé ostny a uvnitř nich dodávají toxin, který je smrtelný do 30 sekund. Je vlastně tak smrtící, že když vás zasáhne, jste mrtví.

Není na to žádný protijed. Nemůžete na něj reagovat. A civilní využití některých z těchto toxinů bylo paradoxně jejich použití jako svalových paralyzérů pro lékařské zákroky. V té době se diskutovalo o využití některých částí konotoxinu jako potenciálního paralytika srdeční tkáně, takže by se vlastně dala paralyzovat malá část srdce při implantaci elektrod pro technologii vestavěné kardioverze. Nebo kardiostimulátor, do kterého byste mohli vložit tyto malé elektrody a místo zastavení celého srdce byste vlastně zastavili jen malou část srdce pomocí toxinu a srdce by se po skončení operace vrátilo zpět k životu, protože malé množství toxinu je paralytické, ale ne smrtelné.

Větší množství toxinu je extrémně smrtelné. A tak se opět objevily tyto velmi zajímavé rozostřené otázky: Měli bychom to dělat? Je to dobré nebo špatné zkoumat? Ale uvnitř té místnosti bylo více než 17 patogenů, o kterých se diskutovalo jak pro útočné, tak pro obranné vojenské použití. A v následujícím roce se DARPA rozhodla zahájit financování militarizace všech těchto patogenů. To je důležité, protože asi o rok později byl velmi fascinující projekt. Bývalý ředitel Úřadu pro námořní výzkum se v roce 2004 začal zabývat programem, zda bychom mohli mít biologickou bezpečnost zásobování vodou Washingtonu DC. A na kameru bych řekl toto.

Tento projekt, který vzešel z programu vyvinutého bývalým ředitelem Úřadu pro námořní výzkum pro zásobování vodou Washingtonu DC, bych nazval prostředím bohatým na cíle, které by někdo mohl jít zkoumat. Pokud chceme skutečně pochopit hloubku zkaženosti, o které je vláda ochotna uvažovat, že vypustí patogeny do populace… Tento konkrétní projekt, spojený s konferencí Eurotox 2003, by byl pro lidi velmi plodným místem pro uplatnění výzkumu.

Tazatel: Děkuji vám za tento drobek, který nás někam velmi užitečně zavede.

D.M.: No, a to je právě to, spousta lidí chápe, že jediné, čemu se říká výzkum, je dostat se na Google a jít na stránky Wikipedie a myslí si, že mají všechny vědomosti, které existují. Problém je v tom, že Google, Wikipedie nebo jakýkoli jiný nástroj, kterému říkáme znalostní ekonomika, je tak dobrý, jak dobré jsou otázky, které mu kladete. Je také ohrožen tím, co není indexováno. Protože někdy je třeba informace rozluštit a objevit bez použití internetu. Někdy je skutečně nutné sáhnout do papírových souborů.

Tazatel: Zajímavé. Další vodítka. Děkuji. Umím číst mezi řádky. Děkuji. A myslím, že něco, co je zajímavé pro lidi, je pochopení, že tato větev CIA s projektem s názvem MK Ultra, MK Delta, MK Naomi, jsou to skutečné odtajněné věci. Některé z těch dokumentů jsem citoval. Pokud šlo o odhalení MK Ultra, bylo to klasifikováno jako bakteriální válka. A lidé jako Frank Olson, vědec ve Fort Detrick… je zdrogovaný a je vyhozen z okna nebo vyskočí z okna, ale pak pitva kostí ukázala, že byl zasažen do hlavy předtím, než byl venku z budovy, což znamená, že to byla vražda.

Byl to někdo, kdo necítil, že by mohl morálně pokračovat v tom, co tam viděl. Lidé musí vědět, že se tyto věci děly. A bylo pochopitelné, že ty věci zveřejní. A v Číně byli vojáci, kteří hlásili, že dělají bakteriologickou válku na mezinárodní média. Ale pak později řekli, ne, ne, byli jsme jen pod nátlakem. To, co jsme řekli, jsme nemysleli vážně. Ale vypadali velmi přesvědčeně, když říkali to, co říkali.

D.M.: Poslyšte, bohužel žijeme ve světě, kde čestnost a odpovědnost už dávno opustily oblast, v níž přistupujeme ke vštěpování strachu na úrovni velkých komunit. Faktem je, že jsme pochopili před mnoha lety, a rozhodně v době studené války, že se to ve Spojených státech stalo epidemií. Pokud vybudujete narativ strachu, přimějete veřejnost, aby přijala cokoli. Jediný způsob, jakým jsme dovolili, aby byl první dodatek zcela vymazán, byla údajná kubánská krize.

A poslyšte… kubánská krize se týkala skutečných lidí, existovaly reálné hrozby. To vše chápu. Ale skutečnost, že Národní telekomunikační zákon, který dává vládě právo sledovat každou telefonní linku, každý směr každé digitální komunikace, která existuje na planetě, že se to zrodilo z kubánské krize, je pro mě velmi zajímavá… záhada. Opravdu jsme potřebovali ztratit veškerou naši schopnost svobodně mluvit, bez sledování? Protože Castro údajně spolupracoval s Rusy na umístění jaderných zbraní na Kubě? Je to spravedlivý kompromis?

No, je to férový kompromis, když přesvědčíte veřejnost, aby se bála všech strašných následků jaderné války, najednou lidé řeknou: Jestli potřebujete sledovat naše telefonní linky, abyste nás ochránili před Rusy, kteří nás napadnou přes Kubu, tak to akceptujeme. Něco jako po 11. září, něco jako po událostech v letech 2001 až 2003, kdy byl přijat zákon PREP, kde jsme řekli, hele, veřejnost musí být chráněna před biologickými a chemickými zbraněmi.

Takže tento zákon, který vlastně rozšířil imunitu pro výrobce toho, čemu se říkalo lékařská protiopatření neboli vakcíny, tato imunita, která byla imunitním štítem, z něhož měly prospěch pouze korporace… Veřejnost to byla ochotna akceptovat, protože to bylo v národním zájmu národní bezpečnosti, protože bychom nechtěli, aby se antrax opakoval.

Ale počkat. Vláda byla místem, odkud antrax pocházel. Vyřešili jsme tedy problém tím, že jsme ochránili výrobce nebo farmaceutické korporace před následnou odpovědností za výrobky? Vyřešili jsme problém? Samozřejmě že ne. A to ani zdaleka ne.

Vyrobili jsme krizi, přiměli jsme celou zemi, aby se bála chodit do poštovní schránky. A pak vláda řekla, že řešením je, že korporace vyrábějící vakcíny, korporace vyrábějící léky potřebují imunitní štít. To je tak nelogické a nevěrohodné, jak jen to jde. Vytváříme strach a pak máme vedlejší efekt, který ani není ve stejné třídě jako strach. Ale to je to, co všechny technologie psychologické války, které CIA a Stanford Research Institute, Southwest Research Institute, Cold Spring Harbor Labs, psychologické katedry po celé zemi byly naprogramovány, aby se dostaly do tohoto prostoru od počátku 80. let. Vytváření rozptýlení.

Lee Clow z Chiat Day, velmi známý pán, který údajně revolučně změnil reklamní marketing, díky své knize Disruption. Přečtěte si ji velmi pozorně a položte si otázku, zda Lee Clow a Chiat Day mají něco společného s některou z těchto dalších věcí, a pak se podívejte na vládní programy, s nimiž bylo Chiat Day spojeno.

Chiat Day se proslavil úžasným marketingem produktů Apple po celém světě. Společnost, která nám přinesla to úžasné video z roku 1984, na kterém byla žena, která vběhla do budovy a prohodila kladivem obrazovku počítače, Je to v podstatě reklama, která udělala Apple Applem. Podívejte se, co dalšího tato společnost udělala. Vlastně jsme začali vytvářet prostředí, v němž jsme vytvořili rozptýlení, které vyvolává animaci strachu. A řešení nemá se strachem nic společného.

A to je skutečně to, kde programy jako MK Ultra, které se odtajnily… ujišťuji vás, že pokud jste sledovali řádky o řadě těchto věcí, doporučuji lidem, kteří ji nečetli, Hanka Crumptona, jeho knihu Život uvnitř tajné služby, bývalého bývalého ředitele CIA, a po určitou dobu na ministerstvu zahraničí, diplomata pro boj s terorismem a povstalci. Tu knihu je velmi zajímavé číst, ale čtěte ji pomalu, protože Hank čtením mezi řádky prozradil spoustu věcí, které by přes cenzory CIA nikdy neprošly, kdyby skutečně četli pozorně.

Další kniha, kde když čtete pozorně a začnete si skládat střípky toho, o čem Hank mluvil, zjistíte, že je tam spousta dalších věcí, které by vás i mě pravděpodobně velmi zajímaly a o kterých nevíme. A tak jak se tyto věci odtajňují, tak v době, kdy se odtajňují, už tyto lodě odpluly. Není to tak, že bychom odhalili MK Ultra a CIA se konečně polepšila. Ne. Odtajnilo se to, protože ve skutečnosti probíhá jiný program, který je mnohem zákeřnější.

Tazatel: Přesně tak. A dokonce i to slyšení v Kongresu, které jsem ukázal, bylo v podstatě spíš jen divadlem.

D.M.: Divadlo.

Tazatel: Ano. Říkají: „Podívejte se, jak je to děsivé,“ aby vám dali iluzi, že jsme to odhalili. Teď se toho zbavíme. Všechny otázky zní, jestli jsme se toho zbavili. A já si říkám, proč by ředitel CIA William Colby ten program vynášel ven, ale je to taky součást kultu, kde je to skryté na očích.

D.M.: A tady si myslím, že je důležité, aby každý pochopil, uvnitř zpravodajského aparátu USA a uvnitř zpravodajského aparátu, ze kterého se to zrodilo, což je zpravodajský aparát Británie, který sahá zpět až k Marii, královně skotské. Tak daleko musíme jít, abychom viděli, kde se všechny ty lsti staly velmi důležitými. Protože jsem doslova držel v ruce mimochodem ten dopis, který byl použit k jejímu odsouzení a popravě, a zároveň jsem držel v ruce její deník. Nemusíte být odborník na rukopis, abyste věděli, že ten dopis, který byl použit k jejímu odsouzení, vlastně nebyl napsán její rukou. Musíte je držet oba, abyste to skutečně viděli. Ale víte, že to na ni někdo ušil. To je stejný problém.

Problém je v tom, že pokud se chystáte vyrobit důkazy, vyrobit strach, vyrobit hlavní příčinu důvodu, proč by veřejnost měla být pobouřena nebo souhlasit, pokud to chcete vyrobit, pak musíte učinit odvážné prohlášení nebo odvážný čin a pak musíte říci, že reakce je oprávněná. Ale čím víc se vám podaří vytvořit kognitivní disonanci mezi těmito dvěma věcmi, tím víc veřejnosti zůstane v hlavě: Je jasné, že někdo mnohem chytřejší to řídí, protože nechápu, jak ty dvě věci fungují dohromady.

Nerozumíte tomu, protože to nechápou. Ale když vytvoříte dostatečné kognitivní rozptýlení, Gregory Bateson to nazval dvojitou vazbou, kdy vidíte realitu a pak je vám řečeno, co máte vidět. A vy si říkáte, že ty věci se neshodují. Problém je ale v tom, že lidé mají nešťastnou tendenci říkat si: Ale ten člověk u moci říkal, že tohle jsem měl vidět. A já to neviděl. Ale oni mi řekli, že jsem to měl vidět.

A to, co Bateson popisuje jako dvojí vazbu, je kognitivní posun. Nazývá to schizofrenním posunem, kdy začnete vidět svět zkreslenou optikou a přesvědčujete sami sebe, že problém je ve vašem pozorování. Takže kdykoli máte vlastně tyhle kongresové výstupy o tom, jestli CIA platila lidi v médiích, jestli CIA měla speciální program, kde používala chemikálie a techniky modifikace chování. Když to vyjde najevo, jediné, co víte, je, že to vytahují ven, aby odvedli pozornost od programu, který skutečně běží. To je důvod, proč lidem doporučuji, aby se velmi pozorně dívali na věci jako Eurotox 2003 a 2005. Podívejte se na národní konferenci o bioinženýrství v Teheránu, která se shodou okolností konala o Velikonoční neděli 2005 v Teheránu.

Zeptejte se sami sebe, proč by byl občan USA požádán, aby jel na konferenci o bioinženýrství v Teheránu o Velikonoční neděli 2005. A zeptejte se, kdo další byl na té konferenci? Poblém je v tom, že tyto věci jsou skryté na očích. Ale velký problém je v tom, že když nám teď řeknou příběh, který říká, že jediné ověření faktů, které máme, pokud jste Snopes nebo jeden z pracovníků agentury Reuters, kteří ověřují fakta, tak si akorát vyhledáváte věci na Googlu a Wikipedii. Hádejte, co tam není? Zápisy z těch konferencí.

Takže máme zajímavý problém. Ověřitelnost faktů lze získat pouze prostřednictvím Googlu. Google fakta neindexuje. Teď tu máme krásnou situaci, kdy vláda může říct, že jsme schopni vám říct, co je to za příběh. Máme tu spoluúčast technologického sektoru, který je ochoten zajistit, aby všechna fakta odpovídala tomuto příběhu.

A tu a tam do toho vrazíme skutečná fakta, jako jsou ta o jedovatých látkách a toxinech. Ale protože jsou tak daleko od vědomí myšlení člověka, který si říká: Přece bychom nedávali toxiny do vody, ne? Je jasné, že bychom netrávili populaci, že? Je jasné, že bychom to nedělali. Vraťme se k těm dvěma datům. Vraťme se k tomu, kdo během těch dnů mluvil, vraťme se k tomu, kdo se jich účastnil, Vraťme se k firmám, které se podílely na organizaci těchto konferencí.

A zeptejte se sami sebe, proč jsme tyto věci neviděli na titulních stránkách novin v den, kdy se staly? Proč nebyly zveřejněny? A proto mám pochopení pro lidi, kteří tráví čas honbou za tím, co označuji jako výzkum. A problém je v tom, že většina z nás už neví, jak se výzkum dělá, protože jsme přesvědčeni, že ho můžeme dělat od klávesnice a v pohodlí svého domova. Většinu výzkumů ale takto dělat nelze. Můžeme získta regurgitaci propagandy, ale těžko se dostaneme k výzkumu, pokud nemůžeme sáhnout na zdrojové dokumenty.

Tazatel: Když už mluvíme o kognitivní disonanci, jedna z věcí… a to je fascinující a velmi užitečné, děkuji Davide. Kognitivní disonance, která se spouští při pohledu na studii, jako je ta, která přišla z Itálie, kde 20 lidí s COVIDem má přítomnost jednoho ze 36 různých typů toxinů jako peptidů, téměř identických s jedy zvířat.

Čtyři různé typy východního hnědého hada. Dokonce i délka aminokyselinového řetězce jednoho druhu je ještě rozdělena do různých kategorií kvůli různým typům těchto těchto jedů. 15 různých konotoxinů. A jak tedy potom někdo zdiskredituje teorii, že by to mohly být jedy, které jsou vlastně příčinným faktorem COVIDu, když vidí takovou studii, co s tím?

D.M.: No, myslím, že důležité je uvědomit si, že pokud jste za předkládaná fakta kompenzováni, je nepravděpodobné, že byste byli objektivním pozorovatelem. Jedna z věcí, kterou mi spousta lidí vytýká, je, že jsem se v průběhu let účastnil brífinků zpravodajských agentur a operací policie, vyšetřování ministerstva spravedlnosti, antimonopolních vyšetřování a tak dále.

A lidé říkali: Podívejte, on je součástí problému, protože vlastně mluvil s těmi zlými, ať už jsou ti zlí, co jsou. Špatná věc je, že říkám lidem, že jsem to udělal. Takže tam je to skryté na očích. Druhá věc je, že když se velmi pozorně podíváte, zjistíte, že za věci, které dělám, nedostávám odměnu. Podívejte se na mé výpovědi v Kongresu, podívejte se na mé zpravodajské zprávy, podívejte se na mé zprávy FBI a zeptejte se, kde byla smlouva, která vám za to platila? Žádná nebyla.

A nebyla, protože jsem za to nebyl placen. Viděl jsem zločin. Viděl jsem věc, která byla provedena a viděl jsem to skrze svůj byznys. A když jsem se dozvěděl o věci, která byla zjevně nezákonným jednáním, šel jsem na místa, kam jsem měl jít. Rozvědka, policie, ať už to bylo cokoli. Šel jsem s informacemi a řekl jsem: Tohle je něco, čím bychom se měli zabývat. Skvělá zpráva je, že to mělo velký efekt. Zcela osobně vím, že bylo zachráněno obrovské množství životů, protože jsem zjistil informace dříve, než k nim došlo. Každou noc mohu spát s vědomím, že jsem vlastně za posledních třicet let mnohokrát zabránil ztrátě nevinných životů.

Takže dobrá zpráva je, že znám hodnotu toho, co dělám, a že jsem za žádnou z těchto prací nikdy nepřijmul peníze. A existuje důvod proč. Chci vědět, že moje zpráva je naplněna integritou. Chci vědět, že to, co chci říct, jsou jen fakta a jen pravda. A skvělá věc je, jak dokazuje vypuknutí COVIDu a propaganda spojená s COVIDem, důvod, proč jsem nikdy nebyl úspěšně kontrolován z hlediska faktů, je to, že skutečně uvádím fakta. Takže jakkoli se lidé snažili zdiskreditovat moje teorie, a mohou o teoriích debatovat, dokud se krávy nevrátí domů.

Nemůžete vyvrátit fakta, protože dokumentaci mám doslova k dispozici. A tak když se spousta lidí pustí do výzkumu, mají teorii, kterou se řídí. Sledují svůj úhel pohledu na příběh. A pro mě je rozdíl v tom, že jsem tyto věci přímo pozoroval. Takže já nic nezkoumám, já jen vzpomínám. To je velký rozdíl. Protože když si věc pamatujete, víte také, kde jste zanechali drobečkovou stopu, takže se můžete vrátit a znovu ji najít. A to jsou opravdu užitečné rozdíly. To je v naší práci nesmírně důležité. Je to důvod, proč když přemýšlíme o epidemii opičích neštovic, a vy sedíte a říkáte si: Je to opravdu epidemie opičích neštovic? Musíme se podívat, jak se opičí neštovice staly věcí.

Existuje velmi zajímavý soubor údajů, a úřady NID, NIH a další o nich ví. A vědí, že během snahy o vymýcení pravých neštovic se zdálo, že existuje asi 15 % populace, která měla relativně nízkou reakci na pravé neštovice nebo vakcíny proti neštovicím, ale zdálo se, že se projevily jako opičí neštovice, a že toto 15% číslo se zdá viset v obrovském množství pozorovacích údajů o populacích, které byly vystaveny všemožným virovým modelům.

Fascinující je, že v březnu 2021 Iniciativa proti jaderným hrozbám, a slyšeli jste správně… najatá nikým jiným než Dustinem Moskowitzem, spoluzakladatelem Facebooku, byla tou, která předpověděla, že v květnu 2022 budeme mít epidemii opičích neštovic. Slyšeli jste data, že? Tak si to pojďme dát dohromady a udělat to zpomaleně. Březen 2021, Iniciativa proti jaderným hrozbám, kterou financoval spoluzakladatel Facebooku Dustin Moskowitz, předpovídá vypuknutí opičích neštovic v květnu 2022.

Tazatel: Prediktivní programování. Říkají vám, co chystají.

D.M.: Myslíte si, že by si většina lidí vyhledala Iniciativu proti jaderným hrozbám? Během doby, kdy probíhal COVID? Ne, nenapadlo by vás to, a z dobrého důvodu. Jmenuje se to Iniciativa proti jaderným hrozbám. To je tak trochu důvod, proč byste tam nešli hledat dokument o veřejném zdraví.

Protože to nezní jako instituce typu veřejného zdraví. Ale zveřejnili, že se chystá nejen epidemie opičích neštovic, která začala v květnu 2022, ale když si tu zprávu přečtete trochu hlouběji, zjistíte, že v příštích několika týdnech zjistíme, že šlo o geneticky upravenou variantu opičích neštovic, která je upravená tak, aby byla odolná vůči vakcíně. To je v jejich stanoveném cíli, zveřejněném v březnu 2021. Horší je, že do konce roku 2023 podle nich budeme mít 271 milionů lidí mrtvých.

A to číslo jste slyšeli správně. 271 milionů lidí mrtvých. 3,2 miliardy lidí nakažených, 271 milionů mrtvých. A je odhaleno, že ta věc je odolná vůči vakcínám. To mě přivedlo k zajímavému dotazu, který zní: Kdo na tom dělal výzkum? A ejhle, začnete odkrývat cibuli a najednou zjistíte, že se některé věci velmi zajímavě překrývají, protože zjistíte, že mnoho laboratoří, které pracovaly na opičích neštovicích, pracovalo také na africké prasečí chřipce. A paradoxně jedním z míst, kde se africká prasečí chřipka geneticky modifikovala a optimalizovala, bylo na Ukrajině. Jak to, že právě teď máme na Ukrajině vleklé rozptýlení? Co se s tím děje?

A proč jsme museli mít vleklé rozptýlení na Ukrajině? Proč jsme museli mít na Ukrajině karavany vozidel opouštějící biologická zařízení? Proč jsme museli stěhovat všechny druhy věcí údajně pod rouškou noci nebo z laboratoří pod rouškou nákladních aut. Proč jsme to museli udělat? A jak to, že regiony, které byly zasaženy řadou patogenů spojených s opičími neštovicemi, byly shodou okolností také zařízeními, kde se vyskytovala také africká prasečí?

A je možné, že se dočkáme oznámení, že u nás propukly opičí neštovice, ale ve skutečnosti opět vytvoříme řadu toxinů, bude existovat rodina věcí, které přimějí svět si myslet, že máme ohnisko nové patologie, zatímco ve skutečnosti, pokud skutečně prozkoumáte údaje, ve skutečnosti se díváte na údaje, které naznačují, že to, co možná děláme, je hledání přírodních deskriptorů, přírodních patogenů, přírodních viníků, abychom se vypořádali s několikanásobně očkovanou populací, která nyní bude mít řadu úmrtí, nikoliv z opičích neštovic. Ne z prasečí chřipky, ne z ptačí chřipky. Ale ve skutečnosti z injekcí, které jsme jim podali.

A nyní používáme všechny příznaky, které se u těchto lidí projeví, a máme pohodlný narativ, který říká, že jde o nový patogen. Ale máme malinkatý problém, protože jste mohli dostat COVID, aniž byste měli SARS-CoV-2. To je nemoc, kterou záhadně může způsobit věc, která tu věc nezpůsobuje, protože nám bylo řečeno v každém prohlášení, které uzavřelo každý stát, a v každé zemi, že SARS-CoV způsobuje COVID. Až na drobný fakt, že většina lidí, kteří byli pozitivní na SARS-CoV-2 nikdy COVID nedostali. A většina lidí, kteří měli COVID, nikdy nebyla pozitivně testována na SARS-CoV-2, takže příčinný vztah je poněkud záhadný.

A také, že jediné prodloužené zvýšení úmrtnosti bylo poté, co jsme lidem začali injekčně aplikovat spike proteiny. A další věci, které byly v tom koktejlu. A teď najednou hledáme světový koš patogenů, o kterých můžeme říct, že se „šíří“, přesně v době, kdy načasujeme úmrtí související s vakcínami. Když se podíváte se na laboratoře, které údajně prováděly práci s opičími neštovicemi, zjistíte, že máte dokonalý vzorec, který pomocí nových „ohnisek“ zakryje úmrtí způsobená vakcínou. Vyrábíme krycí příběh v podobě nové epidemie.

Zajímavé na tom je, že když si řeknete: Člověk, který na to vypsal všechny šeky, Dustin Moscowitz, co z toho má? Protože on je ten, kdo vypsal šek na Event 201. On je ten, kdo vypsal šek na studii o opičích neštovicích. To je on. No, musíte se zeptat. Takže Dustine, co tě proboha mohlo motivovat k tomu, aby ses tak zajímal o opičí neštovice? A odpověď je velmi jednoduchá. Jmenuje se Sherlock Biosciences. Protože Sherlock Biosciences je společnost, která má poprvé v historii lidstva povolení k mimořádnému použití pro úpravu lidského genomu pomocí technologie CRISPR.

A toto povolení získala pod rouškou COVIDu-19. Je tedy překvapením, že Dustin vkládá do scénáře, aby veřejnost nyní vzala na vědomí, že opičí neštovice jsou patogenem odolným vůči očkování? Vůbec ne překvapivé. Protože on nikdy nechtěl, aby svět přijal platformu vakcín. Chtěl, aby svět přijal CRISPR. A dokonale připravil celý svět na to, aby mu na to skočil, a nikdo o tom nemluví. Nikdo.

Tazatel: Takže… co je to CRISPR?

Pokračování ZDE: https://rumble.com/v1cpwh5-dr.-david-martin-o-depopulan-agend-plnovan-genocid-and-psychologick-vlce-cz.html?mref=6zof&mc=dgip3&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=Otev%C5%99i+svou+mysl&ep=2

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře