Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Češi závidí Slovákům prezidenta Kisku a jiné perly Horáčka ve fiktivním duelu s Milošem Zemanem

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Skandál jen několik hodin před začátkem prezidentské volby! Michal Horáček šíří po internetu zfalšované video jeho neexistujícího TV duelu s Milošem Zemanem. Rozhovor je CGI videomontáží, která vznikla ve studiu bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto!

Komentář Zdeňka Bálka:

Pan Horáček je, a to bez jakékoliv diskuse, zcela výjimečnou a mimořádnou ´´osobností “! A nepleťte se, toto rozhodně není novodobý český Švejk, i když to na prvý pohled může tak působit! Švejk v některých okamžicích působí dojmem, že ´´klame tělem “ a je filuta, v tomto případě tomu tak není! Horáček je více! Jeho vystoupení je přímo kantorskou ukázkou koncentrované lidské drzosti, nedočkavé malosti, chtivé vlezlosti, neodbytné podlézavosti, prostopášného nevkusu a všeobjímající ´´inteligence “. Tímto svým vystoupením nepochybně vstoupí do našich novodobých dějin a stane se tak dokonalou vizitkou i ilustrací duševní i lidské úrovně těch našich eurohodnot, které ho nalezly a vybraly přímo ze svého středu… Právě se před námi otevírá jedinečná příležitost: Dejme jim svůj hlas a dokažme, že jsme na tom podobně jako oni!!!

  • cesi-zavidi-slovakum-prezidenta-kisku-a-jine-perly-horacka-ve-fiktivnim-duelu-s-milosem-zemanem

Jen několik hodin před prezidentskou volbou vypukl v České republice skandál, který nemá obdoby. Prezidentský kandidát Michal Horáček zneužil logo TV Barrandov a nechal si vyrobit ve speciálním filmovém efektovém studiu a za použití CGI střihového softwaru zfalšovaný rozhovor, který má zobrazovat neexistující televizní duel stanice TV Barrandov mezi Michalem Horáčkem a Milošem Zemanem. K tomuto duelu nikdy ve skutečnosti nedošlo, Miloš Zeman se televizních duelů s ostatními kandidáty neúčastnil a jedná se tudíž o podvrh a manipulaci, která jen několik hodin před volbami má u voličů vyvolat pocit, že Michal Horáček je jediným kandidátem, kterému se podařilo přimět Miloše Zemana ke společnému duelu. Mezi podporovateli Michala Horáčka vyvolalo video nejprve údiv, ale poté vzápětí velkou vlnu rozhořčení z manipulace a dokonce i z podvodu. Videomontáž vyrobila agentura Ewing Public Relations s.r.o., která spadá do konsorcia Ewing Group [1]. Jako místopředsedu představenstva tam objevíme Jiřího Hrabovského, bývalého tiskového mluvčího Škoda Auto.

Horáček ve videu stínuje pozici, jako kdyby opravdu vedl dialog s Milošem Zemanem a reagoval na dotazy Jaromíra Soukupa. Ve svých reakcích útočí na Miloše Zemana, nezapomene si kopnout do Ruska a současně pochválí slovenského prezidenta Andreje Kisku, jaký je to skvělý prezident, na rozdíl od Miloše Zemana. Horáček se vyjádřil i ke kauze lithium, označil ji za ruskou provokaci a zaútočil i na SPD a Tomia Okamuru. Ten prý provozuje v ČR komerční nacionalismus. A takovou Babišovu vládu, opírající se o podporu SPD, pokud by byl Horáček prezidentem, by prý nikdy nejmenoval. Inu, demokrat každým coulem. Z názorů Michala Horáčka se člověku s vlasteneckým cítěním zvedá žaludek. Takovýto člověk by udělal z České republiky v roli prezidenta americkou kolonii a rohožku pro migranty. Děsivé na celém videu je profesionální softwarový rendering, který opravdu navozuje dojem, že jde o reálný diskusní panel. Video nahoře je převzato z oficiálního YouTube kanálu Michala Horáčka [2].

Horáčkovo zfalšované video parazituje na pořadu Duel Jaromíra Soukupa na TV Barrandov.

Video obsahuje logo a signaturu TV Barrandov a je otázka, zda-li Michal Horáček má povolení k takovému zneužití ochranných známek pro zcela zmanipulované video, ve kterém je použita fotomontáž a klíčování obrazu v reálném čase. Oko obyčejného diváka není schopno rozeznat, že jde o fotomontáž v CGI softwaru, práce je odvedena velmi kvalitně a profesionálně, Michal Horáček opravdu vypadá, jako kdyby seděl uprostřed mezi Milošem Zemanem a moderátorem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Reakci TV Barrandov na tuto kauzu se nám zatím nepodařilo získat, především zatím není jasné, zda-li televize poskytla Michalu Horáčkovi licenční práva na použití jejího loga pro účely této fotomontáže. Lidé se nám začali ozývat do redakce a žádají nás o odkaz na archív TV Barrandov, kde mohou zhlédnout záznam tohoto unikátního TV duelu. Ne, nemůžete ho zhlédnout na TV Barrandov, protože jde o fotomontáž, kterou si nechal vyrobit přímo Michal Horáček. A tady to začíná být pikantní.

Celý článek ZDE:https://aeronet.cz/news/skandal-jen-nekolik-hodin-pred-zacatkem-prezidentske-volby-michal-horacek-siri-po-internetu-zfalsovane-video-jeho-neexistujiciho-tv-duelu-s-milosem-zemanem-rozhovor-je-cgi-videomontazi/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-12 17:21
Vekslák a vlastizrádce Horáček by si zasloužil pouze šibenici a s ním i ostatní vlastizrádci a hlavně Herman, ta sionistická zrůda. Všichni by si měli přečíst Postupimskou dohodu a nebratříčkovat se se zrádci národa.
https://www.google.cz/search?q=postupimsk%C3%A1+dohoda+1945&oq=Postupimsk%C3%A1+dohoda&aqs=chrome.1.69i57j0l2.14666j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
A takový hnůj by chtěl být prezidentem?

Facebook komentáře