Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ZTRAPNĚNÍ SE ZÁPADU ON-LINE

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Občas se mihne českými lži-médii úvaha na téma, patříme-li na Západ, nebo Východ? Mnozí dokonce straší, že nás někteří politici vlečou do východní Asie. Řekl bych, že NAŠTĚSTÍ nejsme Západ. Nejenom tím, že máme proti Západu poloviční životní úroveň, ničemné platy, jsme ze Západu krmeni podřadnými potravinami a na oplátku zato Západu již neposíláme ročně 120 volů a 500 hřiven stříbra jako za sv. Václava, nýbrž použitelnějších 400 miliard korun.

My jsme střed Evropy, patrně už 1.500 let a buďme na to hrdí. S ohledem na historické okolostojíčnosti a geografickou pozici, jsme se téměř nikdy (snad až na nepatrnou epizodu založení Královce Přemyslem Otakarem II.), nepodíleli na hanebné kolonizaci cizích území, jako to činila s gustem většina zemí Západu, jen co tyto země zjistily, že domorodci jsou důvěřiví jako děti a spí na hroudách zlata a stříbra. Věrně jim při tom sekundovala katolická církev, případně církve jiné.

  • ztrapneni-se-zapadu-on-line

Teprve až Západ v koloniích nakradl, co mohl a nakonec po 400 letech bačování a stavění si paláců z krve a potu pokořených domorodců, byl po II. válce z kolonií vyhnán, začal si pokrytecky hrát na lidská práva.

Bohužel jsme se Západem svázáni mnoha smluvními pouty. Přesto se stále víc za Západ stydím a odmítám se s tímto světem identifikovat. Stydím se za jeho prolhanost, pokrytectví dvojí morálky (na naše parchanty nám nesahejte). Ale hlavně se stydím za zbabělost a slabost Západu, který spěje ke svému konci, protože totálně fyzicky i duchovně zdegeneroval.

Posledním důkazem této degenerace je válka Sýrii, která právě končí prohrou islámských teroristů a jejich podporovatelů z celého Západu. Ono ztrapňování Západu on-line jde až tak daleko, že důležité věci jsou dohadovány bez USáka, Malé Británie, natož že by se někdo ptal na názor bezvýznamné Francie. Přitom jak Francie, tak Malá Británie jsou členy Rady bezpečnosti OSN s právem veta!

Jakým právem? Po 70 letech od konce II. války se propadly do bezvýznamnosti třetiřadých států. Pokud se vychloubají jakýmisi ekonomickými úspěchy, tak nechť od nich odečtou nikdy nesplatitelné zadlužení a hned bude po slávě. Jejich výkřiky na mezinárodních fórech už nikdo nebere vážně. Zejména, když ony výkřiky pronáší klauni jako Holland, nebo Mayová. Proč tyto nulitní země mají takové privilegie zatímco mocnosti jako Indie, nebo Brazílie nikoliv? No protože systémové nastavení OSN už dávno neodpovídá světové realitě a tlustí kapři by si jednohlasně museli vypustit rybník. To ovšem neudělají a tak musí být stále častěji on-line zesměšňováni.

Z našeho pohledu je trapné, že vláda Slabingera Sobotky tomuto vývoji sekunduje.

Stydím se za Západ, stydím se za svoji vládu.

https://lacogroessling.wordpress.com/2016/12/15/ztrapneni-se-zapadu-on-line/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Jaroslav Martínek 2017-03-06 00:00
Souhlas !
#2 Bedrich Pavelka 2017-03-05 19:14
Dobrý večér, plně s vámi souhlasím.
#1 damirr@volny.cz 2017-03-05 10:03
Naprostý souhlas. Ten článek zcela vystihuje celé spektrum politického dění západu upadajícího a zkorumpovaného, prolhané lži a vyzdvihování sebe sama je jen dokladem končící éry "zlatého západu". A náš sralbotka-Sobot ka je jen ubožák lezoucí vší silou do análu západní špíny a hlavně té nestvůře Hitlermerkel.

Facebook komentáře