Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Největší nepřítel člověka je člověk

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • nwo3
Před necelým rokem jsem na blog umístil článek, kde skupina geologů upozorňuje, že při současné spotřebě budou do sta let vyčerpány veškeré surovinové zdroje. Zcela nedávno jsem publikoval varování německého vědce, který tvrdí, lidstvo má pouhých 40 let na svou celkovou proměnu, jinak se bude potýkat s neřešitelnými problémy.

To však mocným tohoto světa nestačí, ve své chamtivosti a touze po světovládě vytvořili napřed peníze a finanční systém s bankovními domy, přes které ovládají světovou politiku i ekonomiku. Ve svém tvůrčím díle pokračovali, tak dlouho až vytvořili závislost občanů, států na jimi zavedeném bankovním systému a aby ten mohly snadno ovládat, dali vzniknout MMF, který ač má název mezinárodní (to je pouhá zástěrka) zcela ovládají. Jejich další krok byl, že dali vzniknout virtuálním penězům, které tak snadno půjčovali zemím, které požádali MMF o půjčku. Velice rádi půjčovali virtuální peníze na úrok, ale zpět neberou virtuální peníze, ale požadují skutečné hodnoty Tak se dílo zdařilo a téměř celý svět je v dluhové pasti, která vyústí v kolaps světového finančního systému, který je blíž, než mnohé národní vlády předpokládají.

Jistěže je připravena náhrada, a to pro první fázi jednotná světová měna a Evropská unie spolu se státy, které podepsaly měnovou unii, směřování k jednotné měně jen podporují, aniž by si toho byli vědomi.

Už dnes národní vlády nejsou vlády, (zatím jim to nedochází) jsou to pouhí poskokové vlády Bruselu. Vždyť to z úst českých politiků slyšíte denně - Brusel nařídil, Brusel kárá, Brusel varuje atd. Tím, že odevzdali vládu do Bruselu jenom, usnadnili cestu světovládné klice k absolutní moci, protože se nebude muset potýkat s Německem, Polskem, Bulharskem s každým zvlášť, to už za ně udělal Brusel a jim zbývá dostat pod svou kuratelu pouze Brusel a mají celou Evropu pod palcem - pod svou vládou.

Musíte počítat s tím, že spolu s ubývajícími zásobami nerostných zdrojů, bude vyvinuta veliká snaha o redukci světové populace, ale o tom jsem už psal a nejen já.

ZDROJ:http://berossos.blog.cz/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře