Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Je to úplně jiný život. Na co bychom se měli všichni připravit

Andrej Fursov:
 
"Zlatá miliarda je již minulostí. Protože s programem snižování počtu obyvatel, který se nyní realizuje, budou čísla velmi odlišná. Mluvíme konkrétně o světové špičce, asi 0,1 %, což je asi 12 milionů lidí, a o určitém množství všech ostatních. A tyto dvě skupiny budou dvě různá lidstva.

Systém, který se Schwab a síly, které za ním stojí, chystají zavést, předpokládá změnu biologické podstaty člověka. Úplnou změnu! A převzetí kontroly nad ním takovými subjekty, jako je Schwab. To pravděpodobně nebude fungovat. Myslím si však, že na této cestě napáchají mnoho škody. 

  • je-to-uplne-jiny-zivot-na-co-bychom-se-meli-vsichni-pripravit
  • je-to-uplne-jiny-zivot-na-co-bychom-se-meli-vsichni-pripravit
 
Pokud mluvíme o budoucnosti, kterou bychom rádi viděli, můžeme říci následující. V německé klasické filozofii existují dva pojmy "správný" a "jsoucí". Neměly by se zaměňovat. Správná je taková, jakou bychom si ji přáli - je to sociálně spravedlivá společnost, její obraz je obecně jasný. Život je však uspořádán zcela jinak. Nyní prožíváme okamžik, kdy se starý svět zhroutil. Už je zničený. Ale pro mnoho lidí - zejména pro lidi mé generace a o něco mladší, kteří žili v pozdním Sovětském svazu - to byl přes všechnu kritiku pozdního Sovětského svazu klidný život s důvěrou v budoucnost. 
 
Jednou ze zvláštností moderního života však je, že tato jistota je mnohem menší. A člověk si na to musí zvyknout. Celkově bych řekl, že období dějin, které následovalo po druhé světové válce a skončilo rozpadem Sovětského svazu, tedy těch 45 - 50 let, bylo jedinečným historickým obdobím. Byl to klidný život. Vidím pouze dvě analogie. Jedná se o období po napoleonských válkách v Evropě a Římské říši ve 2. století n. l. Taková období mohou být velmi, velmi krátká. 
 
Nyní jsme vstoupili do období, kdy se jeden systém rozpadá a vzniká systém nový. Jedná se o velmi závažný otřes. A od lidí vyžaduje dvě velmi jednoduché věci. Jednoduché však jen na první pohled. Sílu vůle a inteligenci. Mysl, aby pochopila situaci a nepanikařila. Pochopila, že už to nebude jako dřív. A vůli vzdorovat okolnostem a vytvořit na území, které nám patří, společnost s nejvyšší možnou sociální spravedlností. Obecně platí, že neexistuje stoprocentně spravedlivá společnost. Jakákoli antentropická forma, jakákoli sociálně-biologická struktura předpokládá hierarchii. A to znamená porušení sociální spravedlnosti. Ale my dobře víme, že v Sovětském svazu bylo více sociální spravedlnosti než na kapitalistickém Západě. 
 
Vzhledem k době, ve které žijeme, bychom tedy měli být připraveni na velmi vážnou konfrontaci s umírajícím post-západem. Je v agónii. V této agónii je však velmi nebezpečný. Je tedy zapotřebí především vnitřní psychologická mobilizace. A my musíme žít tak, abychom se nemuseli stydět před svými předky a potomky. Často vzpomínám na svého otce, který bojoval ve Velké vlastenecké válce a podepsal se na Říšský sněm co zanechal mně a mé generaci. Zanechal tu mocnou zemi. A co zanecháváme svým dětem my? Zpackali jsme to. 
 
Vše, co se stalo za posledních 30 let, by se mělo napravit. Musíme napravit své chyby, aby se za nás naše děti nemusely stydět. Aby neskončily v elektronickém koncentračním táboře a nepodléhaly vlivu korporací. Musíme být připraveni na to, že žijeme ve zvláštním světě, kde se hranice mezi konfrontací a mírem postupně stírá. To znamená, že v jedné části světa je konflikt a jinde mír. Je to nepochopitelná situace. 
 
Musíme být proto mobilizováni. Jde především o psychologickou mobilizaci, mobilizaci správního aparátu a občanského sektoru. Nemůžete být užiteční, pokud jste psychicky nepevní a myslíte si, že za další měsíc, dva nebo tři měsíce se vše vrátí. Ne, nevrátí. Je to úplně jiný život."
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Přemysl Javornický 2022-11-21 22:39
Připravení vědí, že NWO v podání Schwabova WEF je plán, pro něž jsou takoví jako je on na seznamu určeném k definitivnímu zneškodnění. Tahle chazarská mafie je učiněným Ďáblem na Zemi, kterého také uctívá a páchá při tom zřejmé zločiny proti lidskosti.
Citovat
#2 Pavel Jan 2022-11-20 14:35
Proč bychom se měli všichni připravit? Jen proto, že si pár prachatejch parchantů usmyslelo, že vyhubí většinu lidí a zbytek zotročí pomocí technologií. Hlavně je třeba vykopnout ze svých povah otrockou mentalitu pěstovanou v nás po stovky let. Nebezpečí tu je, ale lidi to nezajímá a někteří si z přisluhování globálním zločincům udělali snadné živobytí. Podívejte se na volební výsledeky.
Citovat
#1 nowak 2022-11-19 17:20
Andreji, žijeme v době "ohromných" změn. Změn, které plynně a plně nastávají. My, lidé jsme vrchol Božího stvoření, využíváme Zemi i se všemi DARY, které BŮH stvořil pro lidi. Ale, ...je tu i trest od Boha, za chování lidí. Světová potopa, Sodoma,Gomora. A je jasně psané, že přijde další trest, je jen otázka, jak se chováme my, jako lidé! Znal jsem komunisty, čestní a poctiví, znal jsem i ty, co kradli.Znal jsem lidi, kteří na komunismus nadávali a kradli tehdy a kradli i po. Bez charakteru. Ale zapomínají, náš čas, zde na planetě Zemi je strašně krátký, odejdeme, jako odešli naši rodiče. Co bude TAM? Patrejte po tom, brzo přijdou změny, a VELKÉ.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře