Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

JAK TO, ŽE V XENOFOBNÍCH ZEMÍCH SE ŽIJE LÉPE, NEŽ V MULTIKULTURNÍCH

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

TOMÁŠ BUBENIK

Jak je možné, že v zemích, kde nejsou muslimové, ale za to je plná rasistů, nacistů, xenofobů, islamofobů a všech dalších fobů co jen na zemi jsou, se žije bez bombových útoků. A v zemích, které se Islámu nebojí, vybuchují lidé?
Střední Evropa se rozhodla, že migranty prostě nepřijme. Prý jsou hrozbou pro společnost. Západní Evropa ale říká, že jsme rasisté, že to není pravda, že se není čeho bát. My žijeme v míru a bez terorismu. Žije tak i Západní Evropa? Ta Evropa, která nám ty imigranty vyloženě nutí a hrozí sankcemi, když je nepřijmeme.

  • jak-to-ze-v-xenofobnich-zemich-se-zije-lepe-nez-v-multikulturnich

Opravdu si nemyslím, že se západně od nás žije tak, jak by si místní lidé představovali. Nemám ten názor, že již asi rok trvající výjimečný stav ve Francii, neustálé atentáty či zákazy koncertů jsou pro původní obyvatele těch zemí přínosem.

Prý žijeme v době míru. Ano, my ve Střední Evropě ano. Ale je mír ve Francii? V Německu?

Přitom není tak těžké říct zcela na rovinu, co je příčinou tohoto stavu. Řekněme si to na rovinu. Příčinou je Islám a terorismus.

Jak to, že země Višegradu žijí v míru? Proč odmítáme přijímat uprchlíky, proč je v těchto zemích tak velký odpor k islámu? Jen slepý člověk to asi nemůže vidět.

Protože vidíme, že tam, kde je méně muslimů, je i méně teroristických útoků. A naopak tam, kde je více muslimů, je i pácháno více atentátů. Útoky, kdy téměř pokaždé je slyšet výkřik Alláh Akbar, jsou na Západě téměř každodenním rituálem. Nemusím být inteligent, aby mě souvislosti došli. Islám je víra, která nadřazuje muslimy nad nemuslimy. To mi stačí.

A tak i nadále, asi na věky věků, zůstanu radši náckem, xenofobem, netolerantním zaprděným čecháčkem, posluchačem skupiny Ortel, podporovatelem Zemana, než abych byl multikulturní schwarzenberský idiot, ovce z pražské kavárny, kterému nevadí, že jednoho dne, by mohl výkřik Alláh Akbar slyšet i u svého domu, kde právě parkuje jeho žena s malými dětmi.

Naše údajná nenávist a xenofobie, pozůstatky komunismu v nás, naše maloměsťáctví, zaprděnost, sprostý prezident a já nevím co ještě, nás před terorismem chrání nejvíce. Mnohem více než naši politici, intelektuál Karel nebo zastánci multikulturismu.

Kolik lidí v Anglii, Německu, Francii, Belgii, Španělsku mohlo žít, kdyby v jejich zemi nebyli zastánci Islámu….Tak co je lepší? Být rasista co si v klidu zajde na pivo, ví, že jeho žena a dítě v klidu přijde domů, nebo rádoby intelektuál, volič strany zelených, prostě multikullturní idealista, co miluje Evropskou Unii a Angelu Merkelovou, co se ale bojí, kdy zas někde někdo vybuchne za pokřiku Alláh Akbar…..

zdroj:http://pravyprostor.cz/jak-to-ze-v-xenofobnich-zemich-se-zije-lepe-nez-v-multikulturnich/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-07-01 20:54
Nepotřebujeme tady muslimy a tak budu raději "fób" na všech směrech a ta pakáž ať se vyřádí na "svém písečku" v muslimských zemích a měli bychom je hnát se samopaly v rukách. To není rasizmus, ale pouze odpověď pro vraždící muslimský dobytek.

Facebook komentáře