Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Život ve světě, kde je cukr málo sladký

  • monsanto2
Vítejte ve světě 21. století, ve kterém je cukr málo sladký. Proto jej musela nahradit životu nebezpečná sladidla. Současně s tím se začala populace této planety práškovat, jako bychom byli všichni Jožinové z bažin. Jedině práškovací letadlo neplatí pouze na Jožina, ale i na globální oteplování, tedy alespoň tohle tvrdí propaganda. Aby se v zemi po tomto práškování něco uchytilo, upravují geneticky rostliny, které jsou nestabilní, řetězce jim náhodně mutují a jsou plné toxických sloučenin vzniklých metabolizováním herbicidů, pesticidů, vč. dalších látek jako kovy a jejich oxidy.

 

Je neodpustitelné, jak se dnes;feature=player_embedded"> tajně na lidech experimentuje, a někdy to vypadá, že nás chtějí všechny zabít. Mluvím o geoinženýrství, geneticky modifikovaných plodinách a chemikáliích v jídle, které tráví náš svět, dělají ho neplodným a pomalu přicházíme do bodu, kdy bude i neobyvatelný.

Jak si člověk může dovolit něco tak šíleného, jako je"> geoinženýrství. Pro Vás, co tento pojem neznáte, je tu stručné vysvětlení: Geoinženýrství je věda, která zkoumá možnosti, jak v globálním měřítku kontrolovat atmosféru planety. Dnes už je jasné, že nad našimi hlavami létají neoznačená letadla, která vypouští do atmosféry směs super jemného hliníkového prášku, který tvoří Barium, bauxit či jiné oxidy hliníku, dibromidetylén, sloučeniny vápníku a hořčíku, různá polymerová vlákna apod.(viz Wikipedia).

Oxidy hliníku jsou pro lidský organismus i pro ostatní živé organismy vysoce toxické a lidé by s mimi neměli přijít vůbec do styku. Realitou ale dneska je, že je dýcháme ve stonásobně vyšších koncentracích, dostávají se do vody, půdy a vše ničí. Přemýšlející člověk přece nevěří pohádce, že stopy za letadly, které se pomalu rozplývají do prostoru, jsou kondenzační čáry, a ne nějaký druh aerosolu, který se pomalu snáší k zemi.

Je opravdu náhoda, že firma Monsanto uvedla na trh geneticky modifikovaná semena odolná proti vysoké koncentraci hliníku v půdě. Ano, vyrostou, ale plody budou plné hliníku a jeho organických sloučenin, což je mnohem nebezpečnější než samotné dýchání prachu.

Dýchací potíže, astma, rakovina, diabetes a další choroby sužují stále větší množství lidí. Mladé páry bývají mnohdy neplodné, lesy žloutnou a stromy napadají škůdci, kteří tu nikdy v takovém množství nebyli. Chcete mi říct, že je to normální a bezproblémový stav, ve kterém je naše kondice? To zrovna, dnešní svět produkuje choroby jako na běžícím pásu.

Nejde jen o choroby tělesné, jde i o ty duševní, které vytváří naše nepřirozeně rozvinutá společnost. Není snad pravda že jsme udržováni v jednom kole a nemáme už ani trochu času na relaxaci? Že všudypřítomný stres ničí naše duševní zdraví a snižuje nás na úroveň agresivních primitivů? Že morálka je díky tomu pokleslá a lidstvo postrádá duchovní rozměr?

I bez takového svinstva, co nám sypou na hlavy, je svět toxický pro naše zdraví víc než dost. Stačí, že do jídel a nápojů přidávají např. umělá sladidla Aspartam, Acesufam-K a další, které jsou ve vyšších dávkách silně toxické.

Výčet vedlejších účinků Aspartamu je šokující a zahrnuje přes dlouhou řadu různých škodlivých projevů od zvracení až po ztrátu zraku, dezorientaci a nádory v mozku. Kliknutím sem se dostanete na výčet potravin, které toto nebezpečné sladidlo obsahují. Další informace o rizicích spojených s jeho užíváním si můžete stáhnout zde.

Žijeme ve světě, který se nás snaží zabít. Nejsou to predátoři, ale člověk samotný, kdo nás ohrožuje. Ohrožuje nás slepota, když zavíráme oči před krutou realitou, a prázdnota, kterou nosíme v srdcích. Ohrožují nás tendence být flegmatickými pozorovateli dění.

Jestli nevěříte mě, věřte jiným zdrojům, které informují pravdivě, protože jsou nezávislé. O geoinženýrství se musí začít mluvit a operace nad našimi hlavami musí okamžitě odpovědní lidé zastavit. Stejně tak i pěstování geneticky modifikovaných plodin. Takový hazard je opravdové šílenství a to, že o tom jsou informace a nikde celoplošně nezeazní, je hanbou všem, co si v main streamové televizi říkají novináři, publicisti a redaktoři...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře